Facebook Pixel ΝΑΙ μωρή τρέλα! Μπεσίκτας-Τρίπολη 1-1 (ΤΕΛΙΚΟ)
| 2014-09-18 21:42:00

ΝΑΙ μωρή τρέλα! Μπεσίκτας-Τρίπολη 1-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Ο Αστέρας ισοφαρίζει. Παρακολουθείστε ζωντανά, λεπτό προς λεπτό, την εξέλιξη του αγώνα της αρκαδικής ομάδας στην Κωνσταντινούπολη.

90' Τέλος αγώνα.

88' Γκολάρα για τον Αστέρα: Ο Ρόλε έβγαλε φοβερή ασίστ για τον Πάρα, ο οποίος έπιασε σουτ με τη μία και άφησε τον Τόνγκα άναυδο! 1-1

84' Αλλαγή για τον Αστέρα: Ο Μπαράλες εκτός. Ο Γιαννιώτας στην θέση του.

76' Κεφαλιά του Μπαράλες άουτ.

69' Αλλαγή για τη Μπεσίκτας: Ο Σόσα αντί του Οζιακούπ.

68' Αλλαγή για τον Αστέρα: Έξω ο Μπαντιμπαγκά. Μέσα ο Πάρα.

65' Σουτ του Σαχάν, η μπάλα κόντρα και ο Κοσίτσκι έδιωξε σε κόρνερ.

Πολύ πεσμένος ο ρυθμός στο δεύτερο μέρος.

53' Σουτ από τον Σαχάν λίγο άουτ.

45' Έναρξη δευτέρου μέρους.

Λήξη ημιχρόνου

45' Ένα λεπτό καθυστέρηση στο πρώτο ημίχρονο.

39' Τρομερή φάση για τον Αστέρα: Ο Μπαράλες πήρε την κεφαλιά με την μπάλα να περνάει δίπλα απ'το δοκάρι του Τούρκου τερματοφύλακα.

36' Σουτ του Οζιακούπ άουτ.

33' Γκολ για τη Μπεσίκτας: Ο Τέρε έπιασε ένα σουτ με το αριστερό εκτός περιοχής, ο Κοσίτσκι έπεσε στην αριστερή του γωνία, αλλά δεν μπόρεσε να εμποδίσει την πορεία της μπάλας προς τα δίχτυα.

30' Αλλαγή για τη Μπεσίκτας: Ο Τοσούν περνά αντί του Μουσταφά Πεκτεμέκ.

26' Φοβερή ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Ζησόπουλος έκανε μία κούρσα 30 μέτρων, βρήκε πεδίο βολής έξω απ'την περιοχή, σούταρε η μπάλα πέρασε δίπλα απ'το δέξι χέρι του Τολγκά, έξυσε το δοκάρι και κατέληξε άουτ. ΒΑΛΤΟ ρε ΑΣΤΕΡΑ να μας πάρεις τα μυαλά!

Πιέζουν αρκετά οι Τούρκοι.

17' Σουτ του Σαχάν ψηλά άουτ η μπάλα.

14' Σουτ απ'τον Κάβλακ άουτ.

8' Απίστευτη φάση για την Μπεσίκτας: Ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Οζιακούπ, η μπάλα χτύπησε στο οριζόντιο δοκάρι έσκασε έξω απ'τη γραμμή και οι αμυντικοί του Αστέρα έδιωξαν σε κόρνερ.

1' Σέντρα στο ματς. Πάμε Αστέρα!

Στα βυσσινί θα αγωνιστεί κόντρα στην Μπεσίκτας ο Αστέρας Τρίπολης. Δείτε τη φωτογραφία απ'τα αποδυτήρια της ελληνικής ομάδας στο Αττατούρκ:

Δείτε τί γίνεται απ'τη βροχή στο "Ατατούρκ" απ'τη φώτο που αλιεύσαμε απ'το arcadiasports.gr