Facebook Pixel Ιδού το πέναλτι που ζητάει η Βέροια! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2015-12-06 22:32:00

Ιδού το πέναλτι που ζητάει η Βέροια! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στις καθυστερήσεις του ματς με τον Παναθηναϊκό, υπήρξε μία φάση στην περιοχή των Πρασίνων, που σίγουρα θα συζητηθεί. Δείτε τι έγινε...

Ο Παναθηναϊκός σε ένα πολύ βαρετό ματς, με ελάχιστες φάσεις και μέτριο ρυθμό, κατάφερε να φύγει με τη νίκη με 1-0 από την Βέροια. Ωστόσο, στο φινάλε του ματς και πιο συγκεκριμένα στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων, υπήρξε μία φάση στην οποία οι γηπεδούχοι διαμαρτυρήθηκαν για πέναλτι.

Συγκεκριμένα, στο 92' ο Ναζλίδης έκανε το σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, όμως η μπάλα σταμάτησε στο χέρι του Τελάντερ, ο οποίος ήταν σε κοντινή απόσταση πάντως και φαίνεται πως προσπαθεί να το τραβήξει προς τα πίσω.