Facebook Pixel «Η Πόλη ανήκει στον τουρκοφάγο» (ΦΩΤΟ)
| 2013-10-25 00:09:00

«Η Πόλη ανήκει στον τουρκοφάγο» (ΦΩΤΟ)

Με το παρατσούκλι του ήρωα το '21, Νικηταρά, παρομοιάζουν τον Ολυμπιακό τα ερυθρόλευκα Media, μετά τη νίκη στην Κωνσταντινούπολη κόντρα στη Γαλατά.

Διαβάστε πως διαχειρίστηκαν το θέμα τα ολυμπιακά sites:

Redplanet.gr

Βασιλιάς στην Πόλη του!

Ο Ολυμπιακός στάθηκε... Βασιλιάς στην Πόλη του και κέρδισε με σκορ 67-78 την Γαλατασαράι. Οι Πειραιώτες ήταν εντυπωσιακοί στο πρώτο ημίχρονο και προηγήθηκαν με +16 (20-36), οι Τούρκοι στην 3η περίοδο έκαναν την ανατροπή (57-56), αλλά στο τέλος οι ερυθρόλευκοι "καθάρισαν" το ματς βάζοντας μεγάλα σουτ. Ξεχώρισαν Σπανούλης (18π, 3ασ), Λοτζέσκι (15π), Ντάνστον (9π, 8ρ) και Πέτγουεϊ (11π).

Katimagiko.gr

Τουρκοφάγος ο παγκόσμιος πρωταθλητής!

Διαστημικός ο πρωταθλητής Ευρώπης και Κόσμου Ολυμπιακός θριάμβευσε της Γαλατασαράι με 67-78 στο «Αμπντί Ιπεκτσί» και ζευγάρωσε τις επιτυχίες του στην νέα Ευρωλίγκα..

Gavros.gr

Η Πόλη μας ανήκει!

Ο Ολυμπιακός διέλυσε την Γαλατάσαραϊ μέσα στην Τουρκία με 78-67 πραγματοποιώντας σούπερ εμφάνιση...