sportdog dog

Να τα πιο αδιανόητα οπίσθια της ελληνικής showbiz!

Να τα πιο αδιανόητα οπίσθια της ελληνικής showbiz!
09.03.2017 - 11:00

Όταν οι επώνυμες βγαίνουν στην παραλία με απίθανα strings και δεν αφήνουν τίποτα στη φαντασία. Θέλξη, Βιλέγκας, Στεφανίδη, Μπάστα και πολλές άλλες με ΑΠΙΘΑΝΗ πίσω όψη...
 

 

Δεν έχουν τίποτα να ζηλέψουν οι γλουτοί των διασήμων Ελληνίδων από τους αντίστοιχους του παγκόσμιου star system. 

Η απόδειξη παρακάτω...

Χριστίνα Αλούπη





Δήμητρα Αλεξανδράκη





Χρύσα Δρακάκη





Όλγα Φαρμάκη





Αγγελική Ηλιάδη





Ισμήνη Νταφοπούλου





Χριστίνα Κολέτσα





Έφη Κυριάκου





Νεσχάν Μουλαζίμ





Δούκισσα



Ειρήνη Παπαδοπούλου





Έλενα Παπαβασιλείου 





Σάσα Μπάστα





Χριστίνα Στεφανίδη





Κατερίνα Στικούδη





Νάταλι Θάνου





Θέλξη





Βάσω Βιλέγκας 





Ζέτα Θεοδωροπούλου




 


 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

"Σ' αυτούς τους δύο μπορεί να βασιστεί ο ΠΑΟ" - "Εξαιρετικός πασέρ ο ένας, φοβερός σουτέρ ο άλλος"!

Ο Γιώργος Λημνιάτης μιλάει στο sportdog.gr για δύο μεγάλους στόχους του Τριφυλλιού. Διαβάστε τι πιστεύει για τον καθένα ο έμπειρος προπονητής και τι περιμένει!

24.06.2017 - 19:59
"Έσκασε" τώρα: Με πρώην σέντερ του ΠΑΟ συμφώνησε ο Ολυμπιακός!

Η συμφωνία φαίνεται να είναι οριστική και το μόνο που απομένει είναι κάποιες τυπικές λεπτομέρειες για να λάβει και επίσημη μορφή!

24.06.2017 - 19:31
Το «μπαμ» από ΝΒΑ κυνηγάει ο ΠΑΟ – Τα τρία βαρβάτα ονόματα που ακούστηκαν! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με τον Τζέιμς στον… αέρα, ο Παναθηναϊκός κυνηγάει τον αντικαταστάτη του από την Αμερική. Δείτε τα πρώτα ονόματα που διέρρευσαν και τα οποία θα κάνουν… πάταγο.

24.06.2017 - 16:48
Ό,τι καλύτερο θα δεις στο ίντερνετ: Παρουσιάστρια του ΣΚΑΪ έμεινε τόπλες στην παραλία! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "εγκεφαλικό" είναι... λίγο για να περιγράψει αυτό που πάθαμε, όταν είδαμε αυτό το βίντεο! Δείτε το με... προσοχή!

24.06.2017 - 18:57
Μπράβο! Πλησιάζει το στόχο της παραμονής η Ελλάδα

Οι Ελληνες αθλητές και αθλήτριες έδωσαν συνέχεια στις εμφανίσεις της Παρασκευής και έβαλαν τις βάσεις για την παραμονή της ομάδας στην Σούπερ Λίγκα του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος εθνικών ομάδων στη Λιλ.

24.06.2017 - 20:38
Είναι οριστικό! Δείτε που θα μείνουν οι παίκτες όταν επιστρέψουν από Άγιο Δομίνικο, για τον ημιτελικό! Δεν φαντάζεστε!

Τα γυρίσματα του Survivor ολοκληρώθηκαν και οι παίκτες που έχουν απομείνει στο παιχνίδι, επιστρέφουν στην Ελλάδα.

24.06.2017 - 20:31
Η μοναδική ελπίδα για τον ποδοσφαιρικό Παναθηναϊκό και το PAO FOUNDATION

Ο Διονύσης Δεσύλλας καταγράφει τις θλιβερές εξελίξεις στον ποδοσφαιρικό Παναθηναϊκό, στέκεται στη βοήθεια και τη στήριξη που επιβάλλεται να έχει ο Μαρίνος Ουζουνίδης και αναλύει το "αύριο" του Συλλόγου.

24.06.2017 - 20:26
Το «μήνυμα» Χάσι στον κόσμο του Ολυμπιακού - Τι λέει για τις μεταγραφές και το ποδόσφαιρο που θέλει

Ο Αλβανός προπονητής μίλησε πρώτη φορά σχετικά με το πλάνο του ενόψει της επόμενης σεζόν, τα προκριματικά του καλοκαιριού, αλλά και τις αλλαγές που θα υπάρξουν στο ρόστερ.

24.06.2017 - 20:20

Τελευταία Νέα