sportdog dog

Ακολασίες σε πρωινάδικο στη Ρουμανία! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακολασίες σε πρωινάδικο στη Ρουμανία! (ΒΙΝΤΕΟ)
27.09.2016 - 14:30

Δε θα πιστεύετε τι έγινε σε πρωινή live εκπομπή στη ρουμανική τηλεόραση! Μιλάμε οι άνθρωποι το έχουν χάσει τελείως! Δείτε βίντεο και θα πάθετε την πλάκα της ζωής σας!

Αν είστε από αυτούς που βαριούνται απίστευτα το πρωινό πρόγραμμα των ελληνικών καναλιών, τότε θα λατρέψετε το παρακάτω βίντεο, στο οποίο θα δείτε τι συμβαίνει τις αντίστοιχες ώρες στη Ρουμανία.

Οι άνθρωποι είναι πολύ μπροστά και κάνουν τη διαφορά. Έτσι ξυπνάς με όρεξη!

Απολαύστε το...

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ:

Πέταξε τα στήθη έξω η Αλεξανδράκη και μας τρέλανε!

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Τρελό ξέσπασμα Βάντσικ για Παπουτσέλη 20 χρόνια μετά: "Αυτά του 'χαμε πει" – "Τον πήγαν καροτσάκι"!

Ο παλαίμαχος πορτιέρο του Παναθηναϊκού θυμάται το πέναλτι που κέρδισε σα σήμερα ο Ίλια Ίβιτς και ...φορτώνει! "Δεν ξέρω τι όνειρο είδε και το έδωσε" κι άλλες φοβερές ατάκες!

08.12.2016 - 15:15
ΓΚΟΟΟΟΛ! ΠΑΟΚ -Σλόβαν Λίμπερετς 1-0 (BINTEO)

O Δικέφαλος υποδέχεται τους Τσέχους με στόχο τη νίκη που -υπό προϋποθέσεις- θα του δώσει το εισιτήριο για την επόμενη φάση του Europa League. Live στο SportDog...

08.12.2016 - 18:45
Το σοκ του Τσόρι, το «χέρι» από τη διοίκηση και το... χουνέρι από τον Μπέντο - "Βάλτον να παίξει γιατί..."!

Yπάρχει μεγάλο παρασκήνιο στον Ολυμπιακό πριν από το ματς με το ΑΠΟΕΛ που αξίζει να διαβάσεις. Πού οφείλεται πραγματικά η απόφαση του τεχνικού που ξάφνιασε τους πάντες;

08.12.2016 - 13:15
Να ποιος διχάζει τον Ολυμπιακό! Ο Μπέντο θέλει να διώξει τον παίκτη - επένδυση - Η αντίδραση της ΠΑΕ!

Υπάρχει θέμα στο εσωτερικό της ομάδας με ποδοσφαιριστή που ο Πορτογάλος δείχνει να έχει αποφασίσει να τελειώσει από το σύλλογο παρόλο που στην ΠΑΕ έχουν άλλη άποψη...

08.12.2016 - 11:00
Η 11άδα του ΑΠΟΕΛ

Οι Καρλάο και Μιλάνοφ ήταν αμφίβολοι, όμως βρίσκονται κανονικά στην ενδεκάδα των "γαλαζοκίτρινων" με τον Τόμας Κρίστιανσεν να αλλάζει σύστημα και να επιστρέφει στο αγαπημένο του 4-1-4-1.

08.12.2016 - 18:57
Ημίχρονο στο Europa League: Σε τροχιά πρόκρισης ο ΠΑΟΚ!

Tα αποτελέσματα στα πρώτα 45λεπτα των αγώνων του 10ου ομίλου ευνοούν τον Δικέφαλο, ο οποίος αυτή τη στιγμή βρίσκεται στη δεύτερη θέση!

08.12.2016 - 18:53
Όλη η αλήθεια για τη σκηνή του βιασμού στο «Τελευταίο τανγκό στο Παρίσι» (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Τη δική του απάντηση έδωσε ο σκηνοθέτης Μπερνάντο Μπερτολούτσι για την περίφημη σκηνή της ταινίας «Τελευταίο Τανγκό στο Παρίσι», ύστερα από τον σάλο που προκάλεσαν τα σχόλια για τις συνθήκες που επικράτησαν στα γυρίσματα.

08.12.2016 - 18:50
"Δεν νιώθω σταρ. Είμαστε ομάδα"

Ο Ντάνιελ Χάκετ, μιλώντας για την αναμέτρηση της Παρασκευής (09/12) με την Ούνικς εστίασε στο μαρκάρισμα του Κιθ Λάνγκφορντ, ενώ επεσήμανε πως στόχος όλων στον Ολυμπιακό είναι να παραμείνουν όσο πιο κοντά γίνεται στην κορυφή.

08.12.2016 - 18:48

Τελευταία Νέα