sportdog dog

Τα οπίσθια που δημιούργησαν πανικό στο Instagram!

Τα οπίσθια που δημιούργησαν πανικό στο Instagram!
26.01.2016 - 19:50

Το πασίγνωστο μοντέλο ανέβασα μία φωτογραφία με brazilian και τρέλανε κόσμο. Είναι ίσως η πιο hot φωτογραφία που έχουμε δει τελευταία...

Αυτές τις μέρες η Emily Ratajkowski απολαμβάνει τις διακοπές της στο Λος Άντζελες και αποφάσισε να χαρίσει στους θαυμαστές της ακόμη μία σέξι φωτογραφία της.

Η εικόνα ανέβηκε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram την Δευτέρα και όπως ήταν αναμενόμενο τα like έπεσαν «βροχή».

Η Emily ποζάρει στον φακό του κινητού της κοιτώντας την πισίνα και δείχνοντας σε εμάς τα τέλεια οπίσθια της...

Ιδού!







ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

Διάσημη Ελληνίδα σε φωτογραφίες που σοκάρουν!

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Αποκάλυψη Τζαβέλλα που τώρα μπορεί να σημαίνει πολλά: "Όταν ήμουν μικρός υποστήριζα τον..."! Λέτε;

Την ώρα που φουντώνουν για τα καλά τα σενάρια για το μέλλον του Έλληνα αμυντικού, ο SportDog θυμάται μία δήλωση του ποδοσφαιριστή που ίσως σήμερα παίξει το ρόλο της...

03.12.2016 - 11:00
Στα σκαριά η πρώτη μεταγραφή του ΠΑΟ – Μιλάει για εξάρι 2 εκ. από το εξωτερικό – Εγκρίνει ο Ουζουνίδης!

Οι «πράσινοι» θέλουν ενίσχυση στο κέντρο και ήδη έχουν σταμπάρει το στόχο! Ποιος τούς έχει κάνει «κλικ» και βρίσκονται σε συζητήσεις για να τον αποκτήσουν δανεικό τον Γενάρη;

03.12.2016 - 12:30
Αυτές τις τρεις μεταγραφές θα ζητήσει ο Ουζουνίδης - Το πρώτο όνομα που τελειώνει από τον Παναθηναϊκό!

Τι έχει ενημερώσει αρχικά την «πράσινη» ΠΑΕ ο νέος κόουτς του Τριφυλλιού; Ποιες είναι οι προτεραιότητές του για την ενίσχυση της ομάδας και σε ποιες θέσεις; Ο Σκύλος μυρίστηκε...

03.12.2016 - 09:45
Χαμός στο internet με τα στήθη της Ματσούκα! (ΦΩΤΟ)

Βγήκε να διασκεδάσει σε νυχτερινό κέντρο, αλλά μάλλον ξέχασε το σουτιέν της στο σπίτι, με αποτέλεσμα το εντυπωσιακό της μπούστο να βγάλει μάτια. Απολαύστε καυτές φωτογραφίες!

03.12.2016 - 13:00
Επεισοδιακό φινάλε με αλητείες στο Σίτι - Τσέλσι! (BINTEO)

Αγκουέρο και Φερναντίνιο έγιναν αρνητικοί πρωταγωνιστής στο τέλος του ντέρμπι κορυφής στην Αγγλία με αποτέλεσμα να αποβληθούν αμφότεροι!

03.12.2016 - 16:38
Τεράστια κίνηση ανθρωπιάς από τον Ντιέγκο Κόστα στο ματς με την Σίτι! (ΦΩΤΟ)

Η Τσέλσι πέτυχε τεράστιο διπλό στην έδρα της Σίτι, ωστόσο αυτό που ξεχώρισε ήταν η τρομερή ενέργεια του Ντιέγκο Κόστα...

03.12.2016 - 16:31
Έτσι απλά… ξεφτίλισε τον Πεπ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Τσέλσι πανηγύρισε μία τεράστια νίκη, καθώς επικράτησε στο Μάντσεστερ της Σίτι με ανατροπή 3-1 και απέκτησε μεγάλο προβάδισμα (και ψυχολογικό) για τον τίτλο. Η ομάδα του Κόντε δεν ήταν καλύτερη, ήταν ίσως και τυχερή, όμως έχοντας το τέλειο σχέδιο… σκότωσε τους «Πολίτες» του Γκουαρδιόλα. Επεισοδιακό φινάλε με κόκκινες!

03.12.2016 - 16:25
Στο νοσοκομείο με ορό και οξυγόνο η Αγγελική Ηλιάδη - Το μήνυμά της στο Instagram (ΦΩΤΟ)

Στο νοσοκομείο Metropolitan μεταφέρθηκε εσπευσμένα χθες η Αγγελική Ηλιάδη. Η γνωστή τραγουδίστρια που εμφανίζεται στο Frangelico με τον Νίκο Μακρόπουλο, αντί να ανέβει στη σκηνή βρέθηκε με ορό στο νοσοκομείο.

03.12.2016 - 16:16

Τελευταία Νέα