sportdog dog

Χαμός! Ρατακόφσκι, Καρντάσιαν ημίγυμνες παρέα!

Χαμός! Ρατακόφσκι, Καρντάσιαν ημίγυμνες παρέα!
31.03.2016 - 09:45

Δύο από τις πιο καυτές παρουσίες στον κόσμο αποφάσισαν να ποζάρουν παρέα μπροστά στον καθρέφτη χωρίς να φοράνε τίποτα από πάνω, προκαλώντας τρέλα στο διαδίκτυο!

Η Έμιλι Ρατακόφσκι θέλησε να υποστηρίξει την Κιμ Καρντάσιαν για την επιλογή της να ποζάρει πριν λίγες ημέρες ολόγυμνη μπροστά στον καθρέφτη της κι έτσι φωτογραφήθηκε παρέα της, μην φορώντας τίποτα από πάνω.

Μάλιστα, στην φωτογραφία οι δυο τους έχουν υψωμένα τα μεσαία δάχτυλα θέλοντας με αυτό τον τρόπο να περάσουν το μήνυμά τους προς τους κατακριτές τους.

«Είμαστε κάτι περισσότερο από ό,τι τα σώματα μας, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να ντρεπόμαστε για τη σεξουαλικότητά μας», έγραψε για λεζάντα η Έμιλι Ρατακόφσκι.

Δείτε την φωτογραφία:

Θυμηθείτε και την φώτο που είχε ποστάρει προ λίγων ημερών η Κιμ Καρντάσιαν:

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Νέο κύμα αποχωρήσεων στον ΠΑΟΚ – Φεύγουν δύο ακόμα Έλληνες άσοι - Γιατί τους "διώχνει" ο Μίχελ!

Ποιοι παίκτες του Δικεφάλου του Βορρά αναμένεται να ...αποχαιρετήσουν σύντομα τη Θεσσαλονίκη και για ποιο λόγο; Πού θα πάρουν μεταγραφή; Διάβασε στο sportdog.gr... 

28.06.2017 - 13:30
Έτσι "γκρεμίζει" το ΟΑΚΑ ο Γιαννακόπουλος - "Θηρίο" από το NBA, φτιάχνει τρομερό δίδυμο με Μπουρούση!

Ποιος εξαιρετικός σέντερ, που έχει σημαντική και πολυετή παρουσία στον «μαγικό κόσμο», έχει μπει στο στόχαστρο του Τσάβι Πασκουάλ; Tο SportDog.gr κάνει τη μεγάλη αποκάλυψη.

28.06.2017 - 10:00
Μετράει μέρες μεγάλο όνομα της ΑΕΚ – Φούντωσαν οι φήμες για τoν «κλεισμένο» - Παίρνει «ανενεργό» άσο;

Τι συμβαίνει με top παίκτη της «Ένωσης» και γιατί βρίσκεται πολύ κοντά στην έξοδο; Έγινε ανατροπή με τον ...καπαρωμένο ποδοσφαιριστή; Διαβάστε στο Sportdog.gr τις απαντήσεις!

28.06.2017 - 12:15
Δυναμικός μέσος προ των πυλών στον Ολυμπιακό - Ποιοι παίκτες ακολουθούν, έρχονται ανακοινώσεις

Μεταγραφικό ντεμαράζ στο λιμάνι, αναμένεται διπλό «χτύπημα»! Ποιος παίκτης, θερμή εισήγηση του Χάσι, είναι μια ανάσα απ' τον Πειραιά; Τι γίνεται με τους άλλους στόχους;

28.06.2017 - 11:15
Σκληραίνουν τη στάση τους οι συνδικαλιστές της ΠΟΕ ΟΤΑ: Aποφάσεις - ΣΟΚ

Βήμα δεν κάνουν πίσω οι συνδικαλιστές της ΠΟΕ – ΟΤΑ, παρά την χθεσινή παρέμβαση του Πρωθυπουργού αλλά και την άμεση ψήφιση στη Βουλή της βελτιωμένης – προς την πλευρά των αιτημάτων των συνδικαλιστών – τροπολογίας για τους συμβασιούχους στην καθαριότητα των δήμων.

28.06.2017 - 13:45
Σημαντική ενίσχυση για Ηρακλή - Το "όπλο" του για την προσφυγή στο Διαιτητικό

Αυτή είναι η νομική ενίσχυση του Ηρακλή για την προσφυγή στο Διαιτητικό Δικαστήριο της ΕΠΟ.

28.06.2017 - 13:40
Ανακοίνωση Παναθηναϊκού με αιχμές για Μπεργκ - "Περιμένουμε τον Μάρκους να..."

Ο Μάρκους Μπεργκ ανακοινώθηκε από την Αλ Αϊν αποχωρώντας από τον Παναθηναϊκό, ύστερα από τέσσερα χρόνια παρουσίας στην ομάδα.

28.06.2017 - 13:30
Από Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό, οι συνεργάτες του Μίσσα στην Εθνική!

Αυτοί θα αποτελέσουν το τεχνικό επιτελείο του Κώστα Μίσσα στην "γαλανόλευκη".

28.06.2017 - 13:27

Τελευταία Νέα