sportdog dog

Τούρλα τα οπίσθια με καυτό κολάν γνωστή Ελληνίδα!

Τούρλα τα οπίσθια με καυτό κολάν γνωστή Ελληνίδα!
09.05.2016 - 11:40

Φωτογραφίες που σε στέλνουν αδιάβαστο από την τούμπανη Ελληνίδα χορεύτρια! Θα μείνετε με το στόμα ανοιχτό...

Ο λόγος για την Αναστασία Γιούσεφ, η οποία μας άφησε άφωνους με τη νέα της φωτογράφιση με καυτό μαύρο κολάν και την πίσω όψη τούρλα!

Απολαύστε την!

anastasia_giousef_okokoras_9

anastasia_giousef_okokoras_6anastasia_giousef_okokoras_7anastasia_giousef_okokoras_8

anastasia_giousef_okokoras_10

anastasia_giusef_okokoras_1

anastasia_giousef_okokoras_1

anastasia_giousef_okokoras_2

anastasia_giousef_okokoras_3

anastasia_giousef_okokoras_4

anastasia_giousef_okokoras_5

 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ο Ρομαό που τα ΄χει 400, ο «τρελό-παντιέρας» Κασάμι που… χαλιέται από μόνος του και ο ματαιόδοξος Τσόρι

Ο Δ. Καρμοίρης γράφει για τα «υγιή μυαλά» του Ολυμπιακού και τους… αλήτρες της μπάλας. Τι αναφέρει για το ρόστερ που ετοιμάζει ο Χάσι και γιατί «στράβωσε» με τον Τσόρι;

27.06.2017 - 20:36
Δηλώσεις-φωτιά: "Γι' αυτό έφυγαν Μπεργκ-Λύμπε" - "Ο Σουηδός έβλεπε στο Κορωπί να πηδούν κάγκελα"

Ο κορυφαίος "πράσινος" ρεπόρτερ Γιώργος Σπανουδάκης, αποκαλύπτει στο sportdog.gr τους λόγους για τις μεγάλες αποχωρήσεις στο «τριφύλλι» - «Η ΑΕΚ το νέο πρωτάθλημα»!

27.06.2017 - 15:15
Τον ήθελε η ΑΕΚ, κλείνει στον Ολυμπιακό!

Ακούστηκε για την Ένωση, αλλά το όνομά του ξεχάστηκε γρήγορα λόγω της τσουχτερής τιμής του, η οποία δεν είναι εμπόδιο για τους πρωταθλητές Ελλάδας. Τί παίχτηκε με τη μεταγραφή που έχουν στα σκαριά οι Πειραιώτες;

27.06.2017 - 18:28
Aυτόν τον παίκτη "καθάρισε" απρόσμενα ο Μίχελ - Έρχεται ο διάδοχος – "Βράζει" ο κόσμος του ΠΑΟΚ...

Τι συνέβη στη Θεσσαλονίκη με βασικότατο άσο και μαζεύει τα πράγματά του; Γιατί τον διώχνει ο Σλοβάκος τεχνικός διευθυντής και γιατί αντιδρούν οι οπαδοί του Δικεφάλου;

27.06.2017 - 13:00
Πεδίο βολής το Μενίδι - Σφαίρα έσκασε 30 εκατοστά από νεαρό την ώρα που κοιμόταν

Σε πεδίο βολής έχει μετατραπεί η περιοχή του Μενιδίου ,προκαλώντας τον τρόμο στους κάτοικους οι οποίοι τρέμουν για την ασφάλειά των ίδιων και των παιδιών τους.

27.06.2017 - 20:53
"Δεν θα αφήσουμε έτσι το θέμα - Μπορεί ο φύλακας να έχει επηρεαστεί από υπουργούς για όσα λένε για τον Ολυμπιακό"

Ο διευθυντής επικοινωνίας του Ολυμπιακού, Κώστας Καραπαπάς πήρε εκ νέου θέση για το περιστατικό που συνέβη στην Αρχαία Ολυμπία, έπειτα από την τοποθέτησή του στα social media.

27.06.2017 - 20:46
Εμφάνιση – έκπληξη του Σάκη Τανιμανίδη πριν το τέλος του Survivor! Που θα τον δούμε απόψε το βράδυ; (BINTEO)

Τα γυρίσματα του Survivor στον Άγιο Δομίνικο ολοκληρώθηκαν την περασμένη εβδομάδα και ο Σάκης Τανιμανίδης έχει επιστρέψει στην Ελλάδα, ωστόσο, μέχρι τον τελικό, οι υποχρεώσεις του δεν σταματούν και, μάλιστα, ετοιμάζεται να μας ξαφνιάσει.

27.06.2017 - 20:41
Οι πρώτοι... υποψήφιοι προς αποχώρηση από τον Ολυμπιακό - Τα ονόματα που κυκλοφόρησαν!

Η αποστολή του Ολυμπιακού επιστρέφει το βράδυ της Τρίτης από το Ζέεφελντ και αρχής γενομένης από το πρωί της Τετάρτης ο μεταγραφικός σχεδιασμός των «ερυθρόλευκων» θα μπει στην τελική του ευθεία.

27.06.2017 - 20:35

Τελευταία Νέα