sportdog dog

Το "κορδόνι" που τρέλανε την Ψαρρού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "κορδόνι" που τρέλανε την Ψαρρού! (ΒΙΝΤΕΟ)
12.06.2016 - 10:05

Ποια διάσημη Ελληνίδα άναψε φωτιές στη γνωστή παραλία της Μυκόνου με το σέξυ στρινγκ με το οποίο εμφανίστηκε;;

Με ένα σούπερ τοσοδούλι μίνι διάφανο και ροζ μπικίνι έκανε τεράστιο σουξέ στην Μύκονο η Λιούμπα Ζώρα. Η τραγουδίστρια που λατρεύει το νησί των Ανέμων φόρεσε το άκρως αποκαλυπτικό μαγιώ της, πήρε τις φιλενάδες της και πήγε στην κοσμική Ψαρρού, όπου έκανε τις βουτιές της για να δροσιστεί και προκάλεσε ηλίαση στα αρσενικά της παραλίας που κάτω από τον μυκονιάτικο ήλιο κάθονταν και την… χάζευαν. Αλλά και τα υπόλοιπα κορίτσια της παρέας δεν πήγαιναν πίσω. Βλέποντας τις κορμάρες τους, ίδρωνες!

Δείτε την καυτή παρέα της Λιούμπα στο αποκλειστικό βίντεο του Mykonos Live Tv.

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

"Τέλος Μέστο, Λεντέσμα, Λέτο, Ιμπάρμπο και Ιβανόφ", "Να πάρουμε 3-4 αλογάκια", "Πιστόλι στον Γουακάσο"!

Τρομερό ξέσπασμα του Τότη Φυλακούρη στο Sportdog για την "ντροπή" και την "αθλιότητα" του Παναθηναϊκού! Ποιοι πρέπει να φύγουν και ποιοι να έρθουν - Tι λέει για τον Ουζουνίδη!

09.12.2016 - 12:45
"Μικραίνεις την ομάδα, διαλύεις παίκτες", "Σωτηρίου για αντί Ιντέγε και αντί Κλάους", "Ουζουνίδης τίποτα"

Το κράξιμο της χρονιάς από τον Αλέφαντο στον Μπέντο! Γιατί του τα χώνει άγρια και ποιον «ερυθρόλευκο» άσο κουράστηκε να βλέπει; «Αυτός ο παίκτης του ΠΑΟΚ είναι φανταστικός»!

09.12.2016 - 11:15
Πωρώθηκε ο Ιβάν και ρίχνει "ρουκέτες"! Αυτούς τους παικταράδες θα φέρει στην Τούμπα για να πάει «16»!

Η χθεσινή πρόκριση τρέλανε εντελώς τον Σαββίδη, που βάζει βαθιά το χέρι στην τσέπη το Γενάρη για να τρελάνει και τους οπαδούς! Πάει για δύο ποδοσφαριστές από το πάνω ράφι!

09.12.2016 - 12:00
Αυτός είναι ο στόπερ που παίρνει ο Ολυμπιακός για τη συνέχεια στην Ευρώπη – Πότε θα σκάσει η βόμβα!

Έτοιμη λύση για την «ερυθρόλευκη» άμυνα! Ποιος φθηνός παίκτης έρχεται δεδομένα τον Ιανουάριο και ποιος πάει για έξοδο; Τι πρέπει να συμβεί για να έρθει και βαρβάτο όνομα;

 

 

09.12.2016 - 10:00
"Βρέθηκε ένα σεβαστό ποσό για να γλιτώσει η Football League"

Στην ΈΡΤ Σερρών μίλησε ο αντιπρόεδρος της Football League και τεχνικός διευθυντής του Αχαρναϊκού Λεωνίδας Λεουτσάκος τονίζοντας μεταξύ άλλων ότι δεν αποκλείεται μέσα στο Σαββατοκύριακο η ΕΡΤ να καλύψει αγώνες του πρωταθλήματος.

09.12.2016 - 14:14
Μία ακόμα αποκάλυψη στο SportDog - Ένα μήνα πριν το γράψαμε για Πλατέλλα

Πολλοί μπορεί να ξαφνιάστηκαν χθες με την είδηση ότι ο Βαγγέλης Πλατέλλας τελειώνει από την ΑΕΚ, ωστόσο οι πιστοί αναγνώστες του SportDog γνωρίζουν το θέμα από τις 5/11...

09.12.2016 - 14:08
Νέα... φαεινή ιδέα του Ινφαντίνο

O πρόεδρος της FIFA μετά την ιδέα του να γίνεται το Μουντιάλ με 40 ομάδες, έχει άλλη μια ρηξικέλευθη ιδέα για τη μεγάλη ποδοσφαιρική γιορτή

09.12.2016 - 14:06
Παρέμβαση εισαγγελέα για το Ηρακλής-ΠΑΣ

Την περαιτέρω διερεύνηση των επεισοδίων που έλαβαν χώρα στον αγώνα της 13ης αγωνιστικής ανάμεσα στον Ηρακλή και τον ΠΑΣ Γιάννινα ζήτησε ο προϊστάμενος της εισαγγελίας, κ. Λάμπρος Τσόγκας.

09.12.2016 - 13:59

Τελευταία Νέα