sportdog dog

Καυτές φώτο από ξανθιά τηλεοπτική δημοσιογράφο!

Καυτές φώτο από ξανθιά τηλεοπτική δημοσιογράφο!
18.06.2016 - 10:20

ΤΟ υλικό που παρουσιάζει ο Σκύλος είναι, πραγματικά, καυτό και πολύ ενδιαφέρον, από την άποψη ότι μιλάμε για πασίγνωστη τηλεοπτική δημοσιογράφο!

H πλάκα είναι ότι οι συγκεκριμένες φωτογραφίες δεν έχουν διαρρεύσει από κάποιο αρχείο ή κάτι παρόμοιο, αλλά η ίδια η δημοσιογράφος τις έχει δώσει στη δημοσιότητα, μέσω του λογαριασμού της στα social media!

Ο λόγος για την Βρετανή Chloe Madeley, που είναι πραγματικά κορμάρα, αλλά κάπου φτάνει στα όρια όταν δημοσιεύει τέτοιες εκόνες...

Τι λέτε και εσείς;

** ΚΛΙΚ ΚΙ ΕΔΩ: Ξέφυγαν τελείως τα τούμπανα στη Μύκονο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

"Αυτό θα γίνει με Βαρδινογιάννη και Γιαννακόπουλο στον ΠΑΟ - Ο επόμενος μεγαλύτερος παίκτης στη Γη"

Ο Νίκος Αλέφαντος προβλέπει τι θα γίνει στην επόμενη μέρα του Παναθηναϊκού, "δείχνει" τον αντι-Μποκανί, αλλά και τον επόμενο κορυφαίο παίκτη στον πλανήτη. 

25.06.2017 - 10:15
Κόλπο… αλά Καρντόσο για να έρθει το «κανόνι» με το τρελό κασέ – Στόπερ από την Πριμέρα στο Λιμάνι!

Το παλεύει για φορ και αμυντικό από το πάνω ράφι ο Ολυμπιακός. Το κασέ τους είναι πολύ υψηλό για την Ελλάδα, ωστόσο στο Λιμάνι έχουν τρόπο για να κλείσουν τις μεταγραφές!

24.06.2017 - 22:08
"Σ' αυτούς τους δύο μπορεί να βασιστεί ο ΠΑΟ" - "Εξαιρετικός πασέρ ο ένας, φοβερός σουτέρ ο άλλος"!

Ο Γιώργος Λημνιάτης μιλάει στο sportdog.gr για δύο μεγάλους στόχους του Τριφυλλιού. Διαβάστε τι πιστεύει για τον καθένα ο έμπειρος προπονητής και τι περιμένει!

24.06.2017 - 19:59
Ό,τι καλύτερο θα δεις στο ίντερνετ: Παρουσιάστρια του ΣΚΑΪ έμεινε τόπλες στην παραλία! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "εγκεφαλικό" είναι... λίγο για να περιγράψει αυτό που πάθαμε, όταν είδαμε αυτό το βίντεο! Δείτε το με... προσοχή!

24.06.2017 - 18:57
Στα "τάρταρα" ο Τσίπρας - Πως αποτυπώνεται η στρατηγική Μητσοτάκη στις δημοσκοπήσεις

Βελτίωση σε όλους τους ποιοτικούς δείκτες των δημοσκοπήσεων καταγράφεται για τον πρόεδρο της ΝΔ Κυριάκο Μητσοτάκη, την ώρα που τα αντίστοιχα ποσοστά για τον πρωθυπουργό Αλέξη Τσίπρα αποδεικνύουν και στατιστικά ότι ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ παραπαίει και βρίσκεται σε αποδρομή.

25.06.2017 - 09:54
Υπέγραψε ο Γκονσάλο Ροντρίγκες

Ο Αργεντινός στόπερ επέστρεψε τελικά στην πατρίδα του και στη Σαν Λορέντσο, κλείνοντας οριστικά την πόρτα στον Ολυμπιακό...

25.06.2017 - 09:46
H Johana Gomez φέρνει τον καύσωνα

Δεν υπάρχουν πολλά πράγματα να πούμε γι αυτή τη γυναίκα πέρα του ότι τα αντρικά περιοδικά τη λατρεύουν, οι φωτογράφοι απολαμβάνουν να δουλεύουν μαζί της γιατί μεταμορφώνεται σε κάθε κλικ και ότι οι followers της στο Instagram ολοένα και αυξάνονται. 

25.06.2017 - 09:38
Για ποιον παίκτη χτύπησε την πόρτα της Πόρτο ο Ουσίγιος;

Ο τεχνικός διευθυντής του Ολυμπιακού έκανε στους "δράκους" μια διερευνητική κρούση για τον ποδοσφαιριστή...