sportdog dog

"Αναστέναξε" η Ψαρρού... (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αναστέναξε" η Ψαρρού... (ΒΙΝΤΕΟ)
19.06.2016 - 15:44

Το χυμώδες μοντέλο πήγε για μπάνιο στην Ψαρρού με κίτρινο μπικίνι που κάλυπτε μετά βίας τα πλούσια προσόντα της, προκαλώντας… λιποθυμίες στον ανδρικό πληθυσμό

Η 30χρονη Lexy έπεσε στην θάλασσα για να δροσιστεί, αφού η θερμοκρασία στο νησί είχε αρχίσει να ανεβαίνει επικίνδυνα. Ωστόσο, μέσα στο νερό προκάλεσε... καύσωνα, αφού η φίλη που την συνόδευε -το ίδιο πληθωρική με την Lexy- άρχισε να την χτυπάει στα οπίσθια. Πληροφορίες που θέλουν πολλά αρσενικά που βρίσκονταν εκείνη την στιγμή στην παραλία να έτρεξαν σε χρόνο ρεκόρ στις ντουζιέρες ελέγχονται ως ανακριβείς.

Η κάμερα του Mykonos Live Tv κατέγραψε την σκηνή και σας την παρουσιάζει. Όσοι πάσχετε από καρδιά, καλύτερα να μην δείτε το βίντεο!

 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Προ των πυλών μεταγραφή στο Λιμάνι - Φήμες για νέο στόπερ-ογκόλιθο που θα βάλει τα ερυθρόλευκα!

«Φούντωσαν» τα σενάρια ότι οι Πειριαώτες κλείνουν άμεσα μεταγραφή. Διαβάστε το πρώτο όνομα που διέρρευσε (bonus ΒΙΝΤΕΟ) και τι άλλο ψάχνουν, εκτός από αμυντικό.

25.06.2017 - 22:16
Ανάβει φωτιές ο "Ραπτό": "Δεν βγαίνει Ευρώπη ο ΠΑΟ" - "Δίδυμο Μπεργκ - Πρίγιοβιτς στον ΠΑΟΚ"!

Ατάκες που θα συζητηθούν από τον Κωστή Ραπτόπουλο! Πότε θα πάρει Βιεϊρίνια ο Δικέφαλος του Βορρά και ποιος Έλληνας τερματοφύλακας είναι ο «Σούπεργκουφι»;

25.06.2017 - 15:15
Ποιος Μποκανί; Κορυφαίοι φορ για Ολυμπιακό από ...Μπέντο -Βραζιλιάνοι, ο Γερμανός κι ο Παραγουανός

Ένα άγνωστο μεταγραφικό παρασκήνιο για την υπόθεση "φορ" στο Λιμάνι και η ...λάθος πληροφορία για τον Μποκανί και τον πρώην προπονητή του Ολυμπιακού.

25.06.2017 - 21:00
"Αυτό θα γίνει με Βαρδινογιάννη και Γιαννακόπουλο στον ΠΑΟ - Ο επόμενος μεγαλύτερος παίκτης στη Γη"

Ο Νίκος Αλέφαντος δηλώνει τι θα συμβεί στην επόμενη ημέρα του Παναθηναϊκού, δείχνει τον νέο Μποκανί και προβλέπει τον επόμενο κορυφαίο ποδοσφαιριστή σε όλο τον κόσμο.

25.06.2017 - 10:15
Ζέστη και σήμερα...

Τη Δευτέρα, 26 Ιουνίου αναμένεται γενικά αίθριος καιρός, και μόνο το μεσημέρι και απόγευμα θα αναπτυχθούν τοπικές νεφώσεις στα ηπειρωτικά και θα σημειωθούν τοπικές βροχές και σποραδικές καταιγίδες, κυρίως στα ορεινά.

26.06.2017 - 07:00
Survivor: Ποιος παίκτης κέρδισε την πρώτη ασυλία; (BINTEO)

Οι παίκτες του Survivor αγωνίστηκαν για έπαθλο και ασυλία μαζί. Ποιος νίκησε στον κρίσιμο αγώνα του παιχνιδιού;

26.06.2017 - 00:30
Τρέλα για Εμπαπέ στη Ρεάλ - "Θυσιάζει" τεράστιο αστέρι για χάρη του"!

Οι διοικούντες της Βασίλισσας φέρονται να είναι τόσο αποφασισμένοι να αποκτήσουν τον υπερταλαντούχο Γάλλο που ετοιμάζονται να κάνουν κάτι αδιανόητο!

26.06.2017 - 00:01
Οι 5+1 αποφάσεις του Τραμπ που προκάλεσαν… σάλο και τρόμο!

Δυνατό είναι το στίγμα του προέδρου των ΗΠΑ, Ντόναλντ Τραμπ, από την πρώτη ημέρα ανάληψης των καθηκόντων.

25.06.2017 - 23:58

Τελευταία Νέα