sportdog dog

"Αναστέναξε" η Ψαρρού... (ΒΙΝΤΕΟ)

"Αναστέναξε" η Ψαρρού... (ΒΙΝΤΕΟ)
19.06.2016 - 15:44

Το χυμώδες μοντέλο πήγε για μπάνιο στην Ψαρρού με κίτρινο μπικίνι που κάλυπτε μετά βίας τα πλούσια προσόντα της, προκαλώντας… λιποθυμίες στον ανδρικό πληθυσμό

Η 30χρονη Lexy έπεσε στην θάλασσα για να δροσιστεί, αφού η θερμοκρασία στο νησί είχε αρχίσει να ανεβαίνει επικίνδυνα. Ωστόσο, μέσα στο νερό προκάλεσε... καύσωνα, αφού η φίλη που την συνόδευε -το ίδιο πληθωρική με την Lexy- άρχισε να την χτυπάει στα οπίσθια. Πληροφορίες που θέλουν πολλά αρσενικά που βρίσκονταν εκείνη την στιγμή στην παραλία να έτρεξαν σε χρόνο ρεκόρ στις ντουζιέρες ελέγχονται ως ανακριβείς.

Η κάμερα του Mykonos Live Tv κατέγραψε την σκηνή και σας την παρουσιάζει. Όσοι πάσχετε από καρδιά, καλύτερα να μην δείτε το βίντεο!

 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Τον "έκοψε" ο Μίχελ τον Γενάρη αλλά ψήνεται να τον φέρει το καλοκαίρι - Γιατί θα γίνει το μεγάλο "μπαμ"!

Στον ΠΑΟΚ... δουλεύουν για μία σπουδαία κίνηση, την οποία πάντως θα μπορούσαν να την είχαν ανακοινώσει πριν λίγους μήνες. Ποιος είναι, τι κάνει φέτος και γιατί δεν ήρθε;

26.03.2017 - 21:47
Αυτή θα είναι η Dream Team του Μαρινάκη – Μεγάλες επιστροφές και βόμβες - Ποιοι φεύγουν από το Λιμάνι

Τα σαρώνει όλα ο ιδιοκτήτης του Ολυμπιακού για να κάνει ξανά την ομάδα πολύ δυνατή! Τι προβλέπει ο μεταγραφικός προγραμματισμός ενόψει της νέας σεζόν; Ρεπορτάζ με ονόματα!

26.03.2017 - 10:30
Άναψε φωτιές στην Τούμπα ο Ίβιτς - Η καυτή δήλωση που έχει κάνει όλη τη Θεσσαλονίκη να ψάχνεται!

Για ποιον ή για ποιούς… χτύπησε την καμπάνα oΣέρβος κόουτς; Μήπως, τελικά, το «θέμα» δεν είναι με τους παίκτες του, αλλά με κάποιον άλλον εντός ΠΑΟΚ;

26.03.2017 - 22:40
Απίστευτος σεισμός με τo άκρως ακατάλληλο sex tape Ελληνίδας τηλεπερσόνας και μεγάλου ποδοσφαιριστή

Ροζ σκάνδαλο στην ελληνική showbiz με πρωταγωνιστές μία γνωστή πολύ sexy γυναίκα της τηλεόρασης κι έναν δημοφιλή διεθνή μπαλαδόρο που αγωνίζεται σε σύλλογο Super League.

26.03.2017 - 11:30
Μυθικό ΒΙΝΤΕΟ! Αμερικανός των Τρικάλων δίνει... ρέστα χορεύοντας τα καγκέλια!

Πραγματικά ξεκαρδιστικό βίντεο. Δείτε το και... κλάψτε από τα γέλια!

27.03.2017 - 00:15
Survivor: Ποια ομάδα κατάφερε να κερδίσει το έπαθλο; Οι μοναδικοί πανηγυρισμοί! (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο σημερινό επεισόδιο, οι παίκτες αγωνίστηκαν για ένα έπαθλο-φαγητό-, το οποίο και οι «Διάσημοι» και οι «Μαχητές» χρειάζονται για να μπορέσουν να καθησυχάσουν το στομάχι τους.

27.03.2017 - 00:01
ΤΡΕΛΑ: Η Μάγκυ Χαραλαμπίδου ακόμη πιο σέξι - Δείτε τι μας έδειξε πάλι στο Instagram!

Η ραδιοφωνική παραγωγός προκάλεσε... συγκοπή με τα καλλίγραμμα οπίσθιά της!

26.03.2017 - 23:56
Σούπερ νέα για την ΑΕΚ – Η κίνηση της διοίκησης που θα… τρελάνει τον κόσμο!

Στην Ένωση κινούνται προς την σωστή κατεύθυνση και σίγουρα το καλοκαίρι θα «φτιάξουν» μία δυνατή ομάδα, ικανή να χτυπήσει το επόμενο πρωτάθλημα!

26.03.2017 - 23:53

Τελευταία Νέα