sportdog dog

Ελληνίδα ξανθιά σεξοβόμβα βάζει φωτιά στη Μύκονο... (ΒΙΝΤΕΟ)

Ελληνίδα ξανθιά σεξοβόμβα βάζει φωτιά στη Μύκονο... (ΒΙΝΤΕΟ)
07.07.2016 - 12:54

Η πρώην εστεμμένη των καλλιστείων και μοντέλο που προκάλεσε εγκεφαλικά στο νησί των ανέμων...

Είναι να μην αρχίσουμε να παραμιλάμε όταν αντικρίζουμε την Ασημίνα Ιγγλέζου; Το μοντέλο, που διακρίθηκε το 2014 με τον τίτλο Miss Body στον διεθνή διαγωνισμό ομορφιάς για παντρεμένες «Mrs Globe», δεν έχει να ζηλέψει σε τίποτα τις ανύπαντρες και μικρότερες σε ηλικία συναδέλφους της.

Η ξανθιά καλλονή ποζάρε φορώντας για ακόμη μια φορά μπικίνι της φίρμας beach flirt 22 και έδειξε γιατί αποτελεί την νέα κρυφή φαντασίωση πολλών ανδρών.

Με βλέμμα και κυρίως με αναλογίες που μας άφησαν με το στόμα ανοιχτό, βόλταρε στην παραλία της Φτελιάς ανάβοντας φωτιά στο μυαλό και την καρδιά μας!

Απολαύστε την μεθυστική Ασημίνα Ιγγλέζου στο βίντεο του Mykonos Live Tv 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ο Ρομαό που τα ΄χει 400, ο «τρελό-παντιέρας» Κασάμι που… χαλιέται από μόνος του και ο ματαιόδοξος Τσόρι

Ο Δ. Καρμοίρης γράφει για τα «υγιή μυαλά» του Ολυμπιακού και τους… αλήτρες της μπάλας. Τι αναφέρει για το ρόστερ που ετοιμάζει ο Χάσι και γιατί «στράβωσε» με τον Τσόρι;

27.06.2017 - 20:36
Δηλώσεις-φωτιά: "Γι' αυτό έφυγαν Μπεργκ-Λύμπε" - "Ο Σουηδός έβλεπε στο Κορωπί να πηδούν κάγκελα"

Ο κορυφαίος "πράσινος" ρεπόρτερ Γιώργος Σπανουδάκης, αποκαλύπτει στο sportdog.gr τους λόγους για τις μεγάλες αποχωρήσεις στο «τριφύλλι» - «Η ΑΕΚ το νέο πρωτάθλημα»!

27.06.2017 - 15:15
Τον ήθελε η ΑΕΚ, κλείνει στον Ολυμπιακό!

Ακούστηκε για την Ένωση, αλλά το όνομά του ξεχάστηκε γρήγορα λόγω της τσουχτερής τιμής του, η οποία δεν είναι εμπόδιο για τους πρωταθλητές Ελλάδας. Τί παίχτηκε με τη μεταγραφή που έχουν στα σκαριά οι Πειραιώτες;

27.06.2017 - 18:28
Aυτόν τον παίκτη "καθάρισε" απρόσμενα ο Μίχελ - Έρχεται ο διάδοχος – "Βράζει" ο κόσμος του ΠΑΟΚ...

Τι συνέβη στη Θεσσαλονίκη με βασικότατο άσο και μαζεύει τα πράγματά του; Γιατί τον διώχνει ο Σλοβάκος τεχνικός διευθυντής και γιατί αντιδρούν οι οπαδοί του Δικεφάλου;

27.06.2017 - 13:00
Επιστροφή στα παλιά! Η Nintendo κυκλοφόρησε νέα έκδοση του του Super NES

Λατρεύτε τα παλιά video games; Η Nintendo σας δίνει τη δυνατότητα να αποκτήσετε μία ιστορική κονσόλα της.

27.06.2017 - 20:58
Πεδίο βολής το Μενίδι - Σφαίρα έσκασε 30 εκατοστά από νεαρό την ώρα που κοιμόταν (BINTEO)

Σε πεδίο βολής έχει μετατραπεί η περιοχή του Μενιδίου ,προκαλώντας τον τρόμο στους κάτοικους οι οποίοι τρέμουν για την ασφάλειά των ίδιων και των παιδιών τους.

27.06.2017 - 20:53
"Δεν θα αφήσουμε έτσι το θέμα - Μπορεί ο φύλακας να έχει επηρεαστεί από υπουργούς για όσα λένε για τον Ολυμπιακό"

Ο διευθυντής επικοινωνίας του Ολυμπιακού, Κώστας Καραπαπάς πήρε εκ νέου θέση για το περιστατικό που συνέβη στην Αρχαία Ολυμπία, έπειτα από την τοποθέτησή του στα social media.

27.06.2017 - 20:46
Εμφάνιση – έκπληξη του Σάκη Τανιμανίδη πριν το τέλος του Survivor! Που θα τον δούμε απόψε το βράδυ; (BINTEO)

Τα γυρίσματα του Survivor στον Άγιο Δομίνικο ολοκληρώθηκαν την περασμένη εβδομάδα και ο Σάκης Τανιμανίδης έχει επιστρέψει στην Ελλάδα, ωστόσο, μέχρι τον τελικό, οι υποχρεώσεις του δεν σταματούν και, μάλιστα, ετοιμάζεται να μας ξαφνιάσει.

27.06.2017 - 20:41

Τελευταία Νέα