sportdog dog

Το τούμπανο τής Λιβαδειάς μόνο με στρινγκ μαγιό!

Το τούμπανο τής Λιβαδειάς μόνο με στρινγκ μαγιό!
26.09.2016 - 10:30

Είναι αδιαμφισβήτητα ό,τι πιο εντυπωσιακό έχουμε δει φέτος στις ελληνικές εξέδρες... Βρήκαμε τη μελαχρινή με τις απίθανες καμπύλες και σας τη δείχνουμε σε τρελές πόζες!

Τα λόγια μας χάσαμε χθες με τη μελαχρινή καλλονή που βρέθηκε στο γήπεδο της Λιβαδειάς και που "ταρακούνησε" τις κερκίδες με τα πληθωρικά προσόντα της.

Φυσικά, δεν γινόταν να μην την ανακαλύψουμε...Πρόκειται για τη σύντροφο του ποδοσφαιριστή Τόνι Σίλβα, Γιολάντα Μπαλντέ, η οποία ήρθε για να... μείνει στη Superleague, βάζοντας φωτιά στις Κυριακές μας!

Δείτε τη σε μερικές φωτογραφίες εκτός γηπέδου με καυτό μαγιό και όχι μόνο...

inner

inner

inner

inner

inner

inner

inner

inner

inner

inner

inner

inner

inner

inner

inner

inner

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ:

Χαμός στο internet με τα στήθη της Ματσούκα! (ΦΩΤΟ)

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Τον θέλει τρελά ο Ουζουνίδης, αλλά θα είναι έγκλημα αν τον πάρει ο ΠΑΟ - Κόκκινο πανί των οργανωμένων!

Μπορεί το όνομά του να έπαιξε σήμερα στο "πράσινο" ρεπορτάζ ως υποψήφιος στόχος του Έλληνα κόουτς, ωστόσο δεν υπάρχουν πιθανότητες να συμβεί κάτι. Διαβάστε τους λόγους...

11.12.2016 - 12:15
Ποιος ΠΑΟΚ και ποιος Ίβιτς; Δείτε πώς περνά ο Τζαβέλλας και τη σεξοβόμβα σύντροφο! (ΦΩΤΟ)

Δε δείχνει να τρελένεται ο διεθνής άσος με τα τελευταία γεγονότα, αφού έχει μία εντυπωσιακή παρουσία στο πλευρό του για να τον παρηγορεί! Φωτιά η κοπέλα...

11.12.2016 - 10:15
Εξελίξεις με τον παικταρά στον ΠΑΟΚ – O Mίχελ κάνει το ραντεβού - Τον θέλει ο Ιβάν - Θα φτιαχτεί ο κόσμος!

Στα σκαριά η πρώτη ενέργεια του Δικεφάλου ενόψει Ιανουαρίου με τον ποδοσφαιριστή που κάνει όργια μέχρι στιγμής στη σεζόν! Τρέχουν στην Τούμπα να προλάβουν τους μνηστήρες!

11.12.2016 - 11:15
Είναι τόσο μεγάλα που βγαίνουν από το μαγιό! (ΦΩΤΟ)

Φοβερή εμφάνιση στην παραλία από τηλεπερσόνα που έχει απίστευτα προσόντα. Πού να τα κρατήσει το μπικίνι τέτοια στήθη. Δείτε τις σέξι φωτογραφίες και ...αναστατωθείτε ελεύθερα!

11.12.2016 - 11:30
Η μέθοδος που φέρνει επανάσταση στις ντουλάπες και στο χώρο μας

Στον κόσμο της οργάνωσης και της τάξης η Marie Kondo είναι βασίλισσα. Μια μικροκαμωμένη, χαριτωμένη, μη μου άπτου ηγέτιδα με απαλή και σταθερή φωνή, ικανή να νανουρίσει νεογέννητους ερωδιούς και να κάνει τις κερασιές να ανθίσουν

11.12.2016 - 13:21
Ξύλο αλά... ελληνικά στην Αγγλία! (ΒΙΝΤΕΟ)

Επεισόδια στην εξέδρα ξέσπασαν στο ματς της Λέιτον Όριεντ με την Άκρινγκτον για τη League 2 της Αγγλίας

11.12.2016 - 13:14
Με ποιο κανάλι βρίσκεται σε συζητήσεις η Ελεονώρα Μελέτη;

Η Ελεονώρα Μελέτη μετά τη λήξη της συνεργασίας της με το Epsilon, αποφάσισε να μείνει εκτός τηλεόρασης.

11.12.2016 - 13:07
Καμμένος: Ανά πάσα στιγμή μπορεί να γίνει «ατύχημα» στο Αιγαίο

Ιδιαίτερα ανήσυχος για την πιθανότητα ''ατυχήματος'' στο Αιγαίο εμφανίστηκε σε συνέντευξή του στη Real news ο υπουργός Εθνικής Άμυνας Πάνος Καμμένος, με φόντο τις συνεχείς αερομαχίες από την πλευρά της Τουρκίας. 

11.12.2016 - 13:00

Τελευταία Νέα