sportdog dog

Χαμός! Οι παπαράτσι «πέτυχαν» γνωστό μοντέλο όταν άλλαζε μαγιό και τα είδαμε… όλα!

Χαμός! Οι παπαράτσι «πέτυχαν» γνωστό μοντέλο όταν άλλαζε μαγιό και τα είδαμε… όλα!
22.11.2016 - 18:24

Δεν θα πιστεύετε ποιος πασίγνωστος ηθοποιός χαιρόταν αυτό το κορμί, που τώρα εμφανίζεται ολόγυμνο μπροστά ματς, σε φωτογραφίες από την παραλία..

Ο λόγος για την Κέντα Λι, ένα από τα πιο …καυτά κορίτσια του μόντελινγκ, το οποίο έχει ξεκινήσει πολύ δυνατά την καριέρα της.

Σε αυτό βέβαια βοήθησε πολύ και η σύντομη σχέση της με τον Λεονάρντο Ντι Κάπριο, αλλά και τα εντυπωσιακά προσόντα της.

Αν δεν μας πιστεύετε, δείτε τις γυμνές φωτογραφίες που κυκλοφόρησαν από την προσπάθεια της να αλλάξει μαγιό στην παραλία!!!

***ΕΚΤΑΚΤΟ! Μπορείτε να βρείτε το… Hot-Dog και στο Facebook – Like ΕΔΩ!
 

 

 

 

 

 



ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

Ποια Μενεγάκη; Εμείς τα… χάσαμε με το σταυροπόδι της Καινούργιου! (ΦΩΤΟ)

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Αλμέιδα, αν δεν μπορείς, γίνε παλαιστής

Ο SportDog αναλύει τη νέα γκέλα της ΑΕΚ στην Κέρκυρα. Ο διασωθείς πιτσιρικάς και ο πρωταγωνιστής που εξελίχθηκε σε... ωραία κοιμωμένη.

03.12.2016 - 22:32
Το πρόβλημα με Μπουρούση στον ΠΑΟ! Τι συμβαίνει με τον Έλληνα σέντερ και τι απoφάσισαν να κάνουν

Γιατί δεν βλέπουμε τον περσινό «Μπούρου» που είχε σαρώσει τα πάντα στην Λαμποράλ; Τι έγινε λάθος στο Τριφύλλι και πώς θα το διορθώσει ο Πασκουάλ; Κλικ στο SportDog!
 

03.12.2016 - 21:18
Φευγάτος ο Ιντέγιε! Πού τον στέλνει ο Ολυμπιακός και με πόσα τρελά λεφτά – Έρχεται κλασάτος φορ!

Μεγάλες αλλαγές στον Ολυμπιακό τον Γενάρη, καθώς πολύ δύσκολα θα «χαλάσει» το deal για τον Νιγηριανό άσο. Τρέχουν ήδη στο Λιμάνι για τον παίκτη που θα τον αντικαταστήσει!

03.12.2016 - 18:52
Αποκάλυψη Τζαβέλλα που τώρα μπορεί να σημαίνει πολλά: "Όταν ήμουν μικρός υποστήριζα τον..."! Λέτε;

Την ώρα που φουντώνουν για τα καλά τα σενάρια για το μέλλον του Έλληνα αμυντικού, ο SportDog θυμάται μία δήλωση του ποδοσφαιριστή που ίσως σήμερα παίξει το ρόλο της...

03.12.2016 - 11:00
Αυτή είναι η αλήθεια για Βουγιούκα- ΑΕΚ!

Τις τελευταίες ώρες το όνομα του Ίαν Βουγιούκα «παίζει» πολύ δυνατά στην ΑΕΚ, όμως τι ακριβώς ισχύει με τον παίχτη;

03.12.2016 - 22:32
Ενδιαφέρον από ομάδα Τσάμπιονς Λιγκ για βασικό του ΠΑΟΚ!

"Ενδεκαδάτος" παίκτης του Δικεφάλου φέρεται να έχει μπει στο στόχαστρο ξένου συλλόγου. Πόσα προσφέρουν και ποια η στάση των Θεσσαλονικιών…

03.12.2016 - 22:25
Ναζιάρικες και πρόστυχες εικόνες από μια νεαρή που το παίζει σύγχρονη λολίτα

Το κορίτσι από την Καλιφόρνια προσφέρει απίστευτα σέξι εικόνες και οδηγεί τους άντρες σε αμαρτωλά μονοπάτια και μπόλικα παιχνίδια του μυαλού.

03.12.2016 - 22:23
ΣΟΚ! Τερματοφύλακας τραυματίστηκε από δυναμιτάκια! (ΒΙΝΤΕΟ)

Απαράδεκτοι οι οπαδοί της γαλλικής Μετς, προκάλεσαν διακοπή του ματς με τον τραυματισμό του γκολκίπερ της Λιόν, Άντονι Λόπες!

03.12.2016 - 22:16

Τελευταία Νέα