sportdog dog

Κόλαση! H σέξι μπαλαρίνα ολόγυμνη στο διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)

Κόλαση! H σέξι μπαλαρίνα ολόγυμνη στο διαδίκτυο (ΦΩΤΟ)
20.03.2017 - 19:35

Δεν πίστευαν στα μάτια τους οι διαδικτυακοί της φίλοι, μόλις είδαν την φωτογραφία που ανέβασε!

Η Alexis Ren, ξαναχτύπησε, αυτή τη φορά στο Instagram «ανεβάζοντας» μια ολόγυμνη φωτογραφία της και ένα βίντεο στο οποίο λικνίζει το καλλίγραμμο κορμί της φορώντας ένα μικροσκοπικό μπικίνι.

Για όσους δεν γνωρίζουν η Alexis Ren γεννήθηκε πριν από 18 χρόνια στο Λος Άντζελες της Καλιφόρνια από γονείς με καταγωγή από Ρωσία και Γερμανία. Από μικρή και για δέκα χρόνια ασχολήθηκε με το μπαλέτο με μεγάλη επιτυχία, αλλά αυτό που ήθελε να κάνει ήταν να φωτογραφίζεται ως μοντέλο.

Απολαύστε την!


 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ο Κλάους άνοιξε την πόρτα...

Μετά τον 29χρονο φορ, άλλα δύο βασικά στελέχη του ΠΑΟΚ βρίσκονται, για διάφορους λόγους, στην έξοδο! Φεύγουν μόνο με μεταγραφή, εκτός αν...

22.08.2017 - 07:15
Μεγάλη μαγκιά από Χάσι, ανατροπή με "τελειωμένο" - Δε φεύγει από τον Ολυμπιακό, υπολογίζεται κανονικά

Τι κι αν υπάρχουν (ακόμα και σήμερα) σενάρια αποχώρησής του απ' το Λιμάνι, ο Κοσοβάρος προπονητής τον θέλει στην ομάδα του. Ποιος είναι; To sportdog.gr έχει καυτό παρασκήνιο...

21.08.2017 - 22:00
Ντεμπούτο Γεωργίου στο Sportdog.gr - Λίγος για την Ευρώπη ο Ολυμπιακός - Αυτός μου έκανε εντύπωση!

O πάντα φοβερός Γιώργος Γεωργίου κάνει πρεμιέρα στη νέα του στήλη στο Sportdog.gr, αναλύοντας τους ερυθρόλευκους. Ποιον άσο έχει ξεχωρίσει, τι μεταγραφές χρειάζονται.

21.08.2017 - 13:15
Το power game με Φορτούνη, οι 10 Μικροί Μήτσοι, τα "Guts" του Χάσι και... ομορφιές αντί για "τσουξίματα"

Ο Δημοσθένης Καρμοίρης γράφει στo sportdog.gr τι «παίζεται» με τον Έλληνα αρχηγό των πρωταθλητών, εξηγεί γιατί ο κόουτς έχει... σθένος κι αναλύει την εμφάνιση της πρεμιέρας.

21.08.2017 - 21:00
Η φοβερή ατάκα του Άγγελου Αναστασιάδη για τον Τζανδάρη!

O έμπειρος τεχνικός, που ήταν αυτός ο οποίος έδωσε ευκαιρίες στον 24χρονο μέσο στον ΠΑΟΚ, μίλησε στην "ΠΡΑΣΙΝΗ" για το νέο μεταγραφικό απόκτημα του Παναθηναϊκού κι έκανε έναν τρομερό χαρακτηρισμό!

22.08.2017 - 08:31
Έρχεται ο Μακρόν στην Αθήνα. Ποιους θα δει, πού θα πάει...

Έντονο παρασκήνιο και πολλές διεργασίες είναι ήδη σε εξέλιξη ενόψει της διήμερης επίσκεψης του Εμανουέλ Μακρόν στην Αθήνα με την οποία το Μαξίμου επιθυμεί να ξεκινήσει με το "δεξί" τη νέα δύσκολη πολιτική χρονιά που έρχεται.

22.08.2017 - 08:24
Έτσι... είδαν στον Πλατανιά το ματς με τον Παναθηναϊκό! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε όλα όσα δεν έδειξε η τηλεόραση μέσα από την παρακάμερα της χανιώτικης ομάδας στο ματς της Κυριακής με τους "πράσινους"!

22.08.2017 - 08:17
"Δεν είμαι με τους χαλίφηδες, δεν επιθυμώ χαλίφηδες και δεν θα φέρω χαλίφηδες"

Σε συνέντευξη του στην τηλεοπτική εκπομπή "ΔΙΚΗ" στον ΣΚΑΪ ο νέος πρόεδρος της ΕΠΟ, Βαγγέλης Γραμμένος, απάντησε για την ατάκα "είναι δικός μου" του Ιβάν Σαββίδη, ενώ αναφέρθηκε στη διαιτησία και στην επόμενη μέρα του ελληνικού ποδοσφαίρου μετά την εκλογή του.

22.08.2017 - 08:10

Τελευταία Νέα