sportdog dog

Η πιο γυμνή φωτογραφία της Ραχήλ Μακρή!

Η πιο γυμνή φωτογραφία της Ραχήλ Μακρή!
07.03.2016 - 10:15

Η πρώην βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ πιο γυμνή από ό,τι την έχεις δει ποτέ! Κάνε κλικ...

Η Ραχήλ Μακρή έχει αποδείξει ότι είναι άνθρωπος με ευαισθησίες, για αυτό και πριν από λίγο καιρό είχε συμμετάσχει σε καμπάνια γνωστού περιοδικού, με αφορμή την εκστρατεία ευαισθητοποίησης για το AIDS.

Ο Σκύλος παρουσιάζει ξανά την εικόνα από τη δική της συμμετοχή, που ναι μεν δεν δείχνει και πολλά, αλλά όπως και να το κάνουμε δεν πρόκειται για μία συνηθισμένη πόζα γυναίκας που έχει περάσει από Βουλή...

Και, με την ευκαιρία, δείτε μερικές ακόμα!

***ΔΕΙΤΕ ΚΙ ΑΥΤΟ: Παρουσιάστρια πέταξε το πάνω μαγιό στην παραλία!

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

"Τα μυστικά του Ουζουνίδη που θα φτιάξουν τον ΠΑΟ" - Ο κλεισμένος του Ολυμπιακού και ο αντι-Ιμπάρμπο!

Τρεις έμπειροι ρεπόρτερ Πανιωνίου αποκαλύπτουν στο SportDog άγνωστα στοιχεία για τον Έλληνα κόουτς. Τι κάνει για να "ανεβάσει" τους παίκτες; Ποιοι του κάνουν από τη Ν. Σμύρνη;

06.12.2016 - 14:15
Το σενάριο για Τζεντίλε στον ΠΑΟ και τα "θέλω" του Πασκουάλ για μεταγραφές - Ποιος θα έρθει και πότε!

Tι ισχύει με το γιο του Νάντο Τζεντίλε και το "τριφύλλι"; Ποια είναι η προτεραιότητα του Ισπανού προπονητή, πού θέλει προσθήκη και γιατί; O SportDog έχει όλες τις απαντήσεις!

06.12.2016 - 12:00
Σάλος στην Αμερική με τις απίστευτες δηλώσεις του Στιβ Κερ: "Το 'χω δοκιμάσει δύο φορές σε 1,5 χρόνο"!

Απίθανη πρόταση του παλιού άσου των Μπουλς και νυν τεχνικού των Γουόριορς για την ...αποκατάσταση από τους τραυματισμούς! «Έχει δίκιο ο κόουτς», συμφωνούν οι παίκτες!

 

06.12.2016 - 09:30
Θα κάνει στοματικό σε όσους ψήφισαν «όχι» - Ξεκινά περιοδεία σε όλες τις πόλεις - Δείτε τη γυμνή! (ΦΩΤΟ)

Απίστευτα πράγματα στην Ιταλία από γνωστή καυτή ηθοποιό! Ετοιμάζεται να ικανοποιήσει χιλιάδες άνδρες και λέει ότι «θέλω να σας ευχαριστήσω με το δικό μου, προσωπικό τρόπο»!

06.12.2016 - 13:00
Κι άλλη έκπληξη από Μπέντο, λόγω απροόπτου!

Μετά το "μπαμ" με Τσόρι ο Πάουλο Μπέντο επιφύλασσε ακόμα ένα για την αποστολή με ΑΠΟΕΛ, αυτή τη φορά λόγω απροόπτου.

06.12.2016 - 14:24
Από τα σαλόνια στα... αλώνια: Δεν φαντάζεστε ποια θα είναι η νέα ομάδα του Περέιρα!

Ο πρώην κόουτς του Ολυμπιακού φαίνεται πως βρήκε τον επόμενο σταθμό της καριέρας του... Πού; Δεν θα το πιστέυετε...

06.12.2016 - 14:16
Μετά τον Μάνταλο, εκτός με Λεβαδειακό και ο...

Πολύ σημαντική απουσία για την ΑΕΚ εν όψει του αγώνα με τους Βοιωτούς.

06.12.2016 - 14:07
Ετσι θα γίνετε πιο «τούμπανο» στην ερωτική σας ζωή

Η οικονομική κρίση έχει απομακρύνει ερωτικά πολλά ζευγάρια. Η ανεργία, οι καβγάδες για τα χρήματα, η ρουτίνα, επηρεάζουν την καθημερινότητα των περισσότερων και μόνο το σεξ δεν τους κάνει να βάζουν ως προτεραιότητα. Αυτό, όμως, ήρθε η ώρα να αλλάξει, λένε Έλληνες ειδικοί.
 

06.12.2016 - 14:04

Τελευταία Νέα