sportdog dog

Κορμάρα Ελληνίδα τραγουδίστρια με μαγιό (ΦΩΤΟ)

Κορμάρα Ελληνίδα τραγουδίστρια με μαγιό (ΦΩΤΟ)
16.06.2016 - 16:25

«Μοίρασε» εγκεφαλικά όταν εμφανίστηκε με το μαγιό...

Η γνωστή τραγουδίστρια το πρωί της Τετάρτης ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο instagram, κάποιες φωτογραφίες  και έγραψε ως σχόλιο: «Δροσερές καλημέρες σε όλους», ωστόσο μόνο δροσερές δεν ήταν… Βλέπετε, το καυτό κορμί της ανέβασε τη θερμοκρασία, καθώς η τραγουδίστρια βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση.

Ο λόγος για την  Μαριάντα Πιερίδη, η οποία θέλησε να πει καλημέρα στους θαυμαστές της, με  τρείς αισθησιακές φωτογραφίες της με μαγιό και πραγματικά «μοίρασε» εγκεφαλικά με την κορμάρα της.

gfmgfnfgfgn

c bg vcvcvc  

mfgcmbv


Πηγή: freddonews.gr
 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ποιον αρπάζει από τον ΠΑΟΚ ο Ολυμπιακός – Έτσι οι πρωταθλητές πάνε για το κόλπο γκρόσο της χρονιάς!

Μία κίνηση που θα αποτελέσει ισχυρό "χτύπημα" στο Δικεφάλο ετοιμάζουν στον Πειραιά! Ποιον παικταρά έβαλαν στο μάτι και πώς πάνε να τον κάνουν δικό τους; "Κλικ" κι έμαθες...

09.12.2016 - 15:00
"Μικραίνεις την ομάδα, διαλύεις παίκτες", "Σωτηρίου για αντί Ιντέγε και αντί Κλάους", "Ουζουνίδης τίποτα"

Το κράξιμο της χρονιάς από τον Αλέφαντο στον Μπέντο! Γιατί του τα χώνει άγρια και ποιον «ερυθρόλευκο» άσο κουράστηκε να βλέπει; «Αυτός ο παίκτης του ΠΑΟΚ είναι φανταστικός»!

09.12.2016 - 11:15
"Τέλος Μέστο, Λεντέσμα, Λέτο, Ιμπάρμπο και Ιβανόφ", "Να πάρουμε 3-4 αλογάκια", "Πιστόλι στον Γουακάσο"!

Τρομερό ξέσπασμα του Τότη Φυλακούρη στο Sportdog για την "ντροπή" και την "αθλιότητα" του Παναθηναϊκού! Ποιοι πρέπει να φύγουν και ποιοι να έρθουν - Tι λέει για τον Ουζουνίδη!

09.12.2016 - 12:45
Ερασιτεχνικά γυμνά γνωστής Ελληνίδας αθλήτριας!

Τα ...κατέβασε, τα φωτογράφισε και μας τα έδειξε! Εσείς αντέχετε να δείτε ολόκληρη την αποκαλυπτική φωτογραφία που έχει προκαλέσει χαμό τις τελευταίες ώρες στο ίντερνετ;

09.12.2016 - 16:00
Δεν... "ψήθηκαν" οι συνταξιούχοι με Τσίπρα: "Δίνει ψίχουλα για να μας ρίξει στάχτη στα μάτια"

Για «ψίχουλα και για στάχτη» στα μάτια κάνουν λόγο οι μεγαλύτερες ενώσεις των συνταξιούχων της χώρας σχετικά με τις χθεσινές εξαγγελίες του πρωθυπουργού για την παροχή μιας σύνταξης στους χαμηλοσυνταξιούχους που αφορά περίπου 1,6 εκατομμύρια άτομα σε σύνολο παραπάνω από 2,5 εκατομμύρια συνταξιούχων.

09.12.2016 - 16:06
Άμυνα για κλωτσές ο Ολυμπιακός!

Γιατί ο Μπέντο έπαιξε τόσο ανοικτά, όταν γνώριζε ότι το πιο δυνατό κομμάτι του ΑΠΟΕΛ είναι οι αντεπιθέσεις; Γιατί ο Πορτογάλος προπονητής δεν προστάτεψε την άμυνά του. Γιατί ο Ολυμπιακός έκανε παιχνίδι ροής, επίθεση αυτοί, επίθεση εμείς...

09.12.2016 - 16:00
Κάποιος να σώσει τον Παναθηναϊκό: ορατός ο τεράστιος κίνδυνος από του χρόνου!

Ο Παναθηναϊκός έκανε τη χειρότερη ελληνική πορεία όλων των εποχών σε όμιλο και, πλέον, από την επόμενη σεζόν τα πράγματα γίνονται τρομακτικά δύσκολα...

09.12.2016 - 15:54
Λέτε να κληρωθεί με Ολυμπιακό ο Καρέλης;

Στο εξ αναβολής ματς για το Europa League, που δεν έγινε χτες λόγω ομιχλης, η Γκενκ του Έλληνα φορ νίκησε 2-0 εκτός έδρας τη Σασουόλο και είναι στους πιθανούς αντιπάλους των πρωταθλητών