sportdog dog

ΣΟΚ! 50χρονη δασκάλα έκανε έρωτα με 5 μηθητές (ΦΩΤΟ)

ΣΟΚ! 50χρονη δασκάλα έκανε έρωτα με 5 μηθητές (ΦΩΤΟ)
23.07.2016 - 11:36

"Μόλις έγινα παιδόφιλη", είπε μετά την ερωτική τους πράξη σε έναν από αυτούς!

Πρόκειται για τη 49χρονη καθηγήτρια Μισέλ Μέλινγκερ, η οποία αποπλάνησε 5 μαθητές της!

Τελικά οδηγήθηκε στη φυλακή, με τους μαθητές της να  αποκαλύπτουν πως τους έστελνε μηνύματα πριν τους πάρει με το αυτοκίνητο και τους οδηγήσει σπίτι της για να κάνουν σεξ!

Η 49χρονη δίδασκε στο McKeesport Area High School, στην Πενσυλβάνια των ΗΠΑ, φυλακίστηκε με την κατηγορία 5 σεξουαλικών επιθέσεων σε βάρος ανηλίκων...


 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

"Άλλος Μπεργκ με Ουζουνίδη"-"Παικταράς Καρντόσο, γι’ αυτό τα βάζει ο Ιντέγιε"-"Θα… πεθάνει ο Αλμέιδα"

Ο Χ. Δημόπουλος σχολίασε στο SportDog τους επιθετικούς των μεγάλων ομάδων με φοβερές ατάκες. Τι είπε για Κλάους-Κουλούρη και γιατί περιμένει πολλά από τους Καρντόσο-Μπεργκ.

06.12.2016 - 18:55
'Τα μυστικά του Ουζουνίδη που θα φτιάξουν τον ΠΑΟ' – Ο κλεισμένος του Ολυμπιακού κι ο ...αντι-Ιμπάρμπο!

Τρεις έμπειροι ρεπόρτερ Πανιωνίου αποκαλύπτουν στο SportDog άγνωστα στοιχεία για τον Έλληνα κόουτς. Τι κάνει για να «ανεβάσει» τους παίκτες; Ποιοι του κάνουν από την Πλατεία;

06.12.2016 - 14:15
Το σενάριο για Τζεντίλε στον ΠΑΟ και τα "θέλω" του Πασκουάλ για μεταγραφές - Ποιος θα έρθει και πότε!

Tι ισχύει με το γιο του Νάντο Τζεντίλε και το "τριφύλλι"; Ποια είναι η προτεραιότητα του Ισπανού προπονητή, πού θέλει προσθήκη και γιατί; O SportDog έχει όλες τις απαντήσεις!

06.12.2016 - 12:00
Χάθηκε το μαγιό στα ολοστρόγγυλά οπίσθια της - «Σεισμός» όταν έβρεξε το πάνω μέρος! (ΦΩΤΟ)

Το γνωστό μοντέλο με το εντυπωσιακό κορμί, πήγε στην παραλία και προκάλεσε πανικό. Μάλιστα, επειδή ξέρει ότι οι παπαράτσι την περιμένουν παντού, δεν διστάζει να σκύβει στα τέσσερα και να προκαλεί…

06.12.2016 - 19:30
Σοβαρά μπλεγμένος ο Κριστιάνο Ρονάλντο...

Μέχρι και με ποινή εξαετούς κάθειρξης απειλείται ο Πορτογάλος άσος της Ρεάλ, εφόσον αποδειχτεί ένοχος στο σκάνδαλο φοροδιαφυγής, σύμφωνα τουλάχιστον με τα όσα δήλωσε αξιωματούχος του υπουργείου Οικονομικών της Ισπανίας...

06.12.2016 - 19:59
Χαμός στο κέντρο της Αθήνας! Συγκρούσεις νεαρών με ΜΑΤ στα Εξάρχεια - Μολότοφ, φωτιές και οδοφράγματα (ΦΩΤΟ)

Σε εξέλιξη βρίσκονται αυτή την ώρα επεισόδια μεταξύ ομάδας νεαρών με δυνάμεις των ΜΑΤ στην περιοχή των Εξαρχείων, με αφορμή την επέτειο μνήμης της δολοφονίας του Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου.

06.12.2016 - 19:58
Ποτέ τα μάτια των διασήμων του πλανήτη, δεν ήταν ΤΟΣΟ ωραία!

Ο Πορτογάλος Rui Pinho, γουστάρει να εμπνέεται από τη λαϊκή κουλτούρα! Η Marilyn Monroe, o Micheal Jackson, o Steve Jobs και άλλα λαϊκά ινδάλματα, μπαίνουν στο στόχαστρο του. 

06.12.2016 - 19:51
Τρελάθηκε ο Ουζουνίδης με όσα βρήκε από τον Στραματσόνι: Η πρώτη μεγάλη αλλαγή!

Το πρώτο «άκυρο» του Μαρίνου στον... Στράμα και το ξενέρωμα των παικτών!

06.12.2016 - 19:50

Τελευταία Νέα