sportdog dog

Χαμός με τον παππού και το "τούμπανο" στη Μύκονο!

Χαμός με τον παππού και το "τούμπανο" στη Μύκονο!
28.08.2016 - 20:45

Έτριβαν τα μάτια τους όσοι τον έβλεπαν να χαϊδεύει την εντυπωσιακή κοπέλα και κατά 30 χρόνια μικρότερή του. Η κοπέλα σκέτη… κόλαση και αυτός ηλικιωμένος.

Το ζευγάρι βρίσκεται στη Μύκονο για διακοπές και απολαμβάνει τις βουτιές και τις βόλτες του στο νησί, το οποίο συνεχώς… συζητά για την διαφορά ηλικίας τους.

Βλέπεται η διαφορά είναι περίπου 30 χρόνια, καθώς εκείνη είναι 36 χρονών και αυτός 66. Ο φωτογραφικός φακός απαθανάτισε το γνωστό μοντέλο, Elisabetta Gregoraci σε παραλία της Μυκόνου με τον σύζυγό της, τον 66χρονο εκατομμυριούχο Flavio Briatore.

Δείτε τους!!

*** ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: ΣΑΛΟΣ: Με στρινγκ και τόπλες πασίγνωστο μοντέλο!

elisabetta1 elisabetta2 elisabetta3

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Αποκάλυψη Τζαβέλλα που τώρα μπορεί να σημαίνει πολλά: "Όταν ήμουν μικρός υποστήριζα τον..."! Λέτε;

Την ώρα που φουντώνουν για τα καλά τα σενάρια για το μέλλον του Έλληνα αμυντικού, ο SportDog θυμάται μία δήλωση του ποδοσφαιριστή που ίσως σήμερα παίξει το ρόλο της...

03.12.2016 - 11:00
Στα σκαριά η πρώτη μεταγραφή του ΠΑΟ – Μιλάει για εξάρι 2 εκ. από το εξωτερικό – Εγκρίνει ο Ουζουνίδης!

Οι «πράσινοι» θέλουν ενίσχυση στο κέντρο και ήδη έχουν σταμπάρει το στόχο! Ποιος τούς έχει κάνει «κλικ» και βρίσκονται σε συζητήσεις για να τον αποκτήσουν δανεικό τον Γενάρη;

03.12.2016 - 12:30
Αυτές τις τρεις μεταγραφές θα ζητήσει ο Ουζουνίδης - Το πρώτο όνομα που τελειώνει από τον Παναθηναϊκό!

Τι έχει ενημερώσει αρχικά την «πράσινη» ΠΑΕ ο νέος κόουτς του Τριφυλλιού; Ποιες είναι οι προτεραιότητές του για την ενίσχυση της ομάδας και σε ποιες θέσεις; Ο Σκύλος μυρίστηκε...

03.12.2016 - 09:45
Χαμός στο internet με τα στήθη της Ματσούκα! (ΦΩΤΟ)

Βγήκε να διασκεδάσει σε νυχτερινό κέντρο, αλλά μάλλον ξέχασε το σουτιέν της στο σπίτι, με αποτέλεσμα το εντυπωσιακό της μπούστο να βγάλει μάτια. Απολαύστε καυτές φωτογραφίες!

03.12.2016 - 13:00
Τεράστια κίνηση ανθρωπιάς από τον Ντιέγκο Κόστα στο ματς με την Σίτι! (ΦΩΤΟ)

Η Τσέλσι πέτυχε τεράστιο διπλό στην έδρα της Σίτι, ωστόσο αυτό που ξεχώρισε ήταν η τρομερή ενέργεια του Ντιέγκο Κόστα...

03.12.2016 - 16:31
Έτσι απλά… ξεφτίλισε τον Πεπ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Τσέλσι πανηγύρισε μία τεράστια νίκη, καθώς επικράτησε στο Μάντσεστερ της Σίτι με ανατροπή 3-1 και απέκτησε μεγάλο προβάδισμα (και ψυχολογικό) για τον τίτλο. Η ομάδα του Κόντε δεν ήταν καλύτερη, ήταν ίσως και τυχερή, όμως έχοντας το τέλειο σχέδιο… σκότωσε τους «Πολίτες» του Γκουαρδιόλα. Επεισοδιακό φινάλε με κόκκινες!

03.12.2016 - 16:25
Στο νοσοκομείο με ορό και οξυγόνο η Αγγελική Ηλιάδη - Το μήνυμά της στο Instagram (ΦΩΤΟ)

Στο νοσοκομείο Metropolitan μεταφέρθηκε εσπευσμένα χθες η Αγγελική Ηλιάδη. Η γνωστή τραγουδίστρια που εμφανίζεται στο Frangelico με τον Νίκο Μακρόπουλο, αντί να ανέβει στη σκηνή βρέθηκε με ορό στο νοσοκομείο.

03.12.2016 - 16:16
Η «έκρηξη» Κόντε στο γκολ της Τσέλσι! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τον τρόπο με τον οποίο ο Αντόνιο Κόντε πανηγύρισε το τέρμα του Ντιέγκο Κόστα με το οποίο η Τσέλσι ισοφάρισε (προσωρινά) σε 1-1 την αναμέτρηση με την Μάντσεστερ Σίτι.

03.12.2016 - 16:10

Τελευταία Νέα