sportdog dog

Πώς να κρύψει το τεράστιο στήθος της με το λευκό μπικίνι; (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς να κρύψει το τεράστιο στήθος της με το λευκό μπικίνι; (ΒΙΝΤΕΟ)
14.10.2016 - 19:30

Το κορίτσι με το λευκό μαγιό και τα πλούσια προσόντα που αναστάτωσε τη Μύκονο. Δεν είναι μόνο το πλούσιο μπούστο της, αλλά και τα εντυπωσιακά οπίσθιά της...
 

Έσκασε στην Ψαρρού και τρέλανε τους λουομένους που βρέθηκαν στο διάβα της. Νεαρή καλλονή από την Ανατολή φορώντας λευκό μπικίνι έπεσε στα κρυστάλλινα νερά της κοσμικής πλαζ για να δροσιστεί.

Βγαίνοντας ωστόσο από το νερό προκάλεσε λιποθυμίες στον ανδρικό πληθυσμό, αφού το πάνω μέρος του μαγιώ της που έτσι κι αλλιώς άφηνε λίγα στην φαντασία, είχε κολλήσει στο σώμα της, αφήνοντας το στήθος της σε κοινή θέα!

Η εκρηκτική καλλονή απαθανατίστηκε από την κάμερα του Mykonos Live Tv:

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Τρελό ξέσπασμα Βάντσικ για Παπουτσέλη 20 χρόνια μετά: "Αυτά του 'χαμε πει" – "Τον πήγαν καροτσάκι"!

Ο παλαίμαχος πορτιέρο του Παναθηναϊκού θυμάται το πέναλτι που κέρδισε σα σήμερα ο Ίλια Ίβιτς και ...φορτώνει! "Δεν ξέρω τι όνειρο είδε και το έδωσε" κι άλλες φοβερές ατάκες!

08.12.2016 - 15:15
«Θα τα δώσει όλα ο Γιαννιώτας με τον Ολυμπιακό» – «Λογικό να θέλει τον πιο φορμαρισμένο της Κύπρου»

Ο Κύπριος δημοσιογράφος, Ανδρέας Ψάλτης, αναλύει το παιχνίδι στο ΓΣΠ που ξεκινάει σε λίγες ώρες. Τι γίνεται στην ομάδα του ΑΠΟΕΛ; Πώς θα υποδεχτούν τους «ερυθρόλευκους»;

08.12.2016 - 16:45
Το σοκ του Τσόρι, το «χέρι» από τη διοίκηση και το... χουνέρι από τον Μπέντο - "Βάλτον να παίξει γιατί..."!

Yπάρχει μεγάλο παρασκήνιο στον Ολυμπιακό πριν από το ματς με το ΑΠΟΕΛ που αξίζει να διαβάσεις. Πού οφείλεται πραγματικά η απόφαση του τεχνικού που ξάφνιασε τους πάντες;

08.12.2016 - 13:15
Να ποιος διχάζει τον Ολυμπιακό! Ο Μπέντο θέλει να διώξει τον παίκτη - επένδυση - Η αντίδραση της ΠΑΕ!

Υπάρχει θέμα στο εσωτερικό της ομάδας με ποδοσφαιριστή που ο Πορτογάλος δείχνει να έχει αποφασίσει να τελειώσει από το σύλλογο παρόλο που στην ΠΑΕ έχουν άλλη άποψη...

08.12.2016 - 11:00
Απίστευτη χυδαιότητα Κασιδιάρη μέσα στη Βουλή - Δείτε πώς αποκάλεσε τον Τσακαλώτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Προκλητική επίθεση εναντίων του Αλέξη Τσίπρα, και του υπουργού Οικονομικών, Ευκλείδη Τσακαλώτου, εξαπέλυσε από το βήμα της Βουλής ο βουλευτής της Χρυσής Αυγής, Ηλίας Κασιδιάρης.

08.12.2016 - 17:50
ΜΥΘΙΚΗ γκάφα της ΠΑΕ ΠΑΟΚ ενόψει Λίμπερετς! (ΦΩΤΟ)

Απίθανο λάθος στα Social Media της ΠΑΕ ΠΑΟΚ για το Live της αναμέτρησης με την Σλόβαν Λίμπερατς. Λίγοι το είδαν, όμως ήταν …ΤΕΛΕΙΟ!

08.12.2016 - 17:44
«Τρομερός πωπός, πήγα και της τον έπιασα»! (ΒΙΝΤΕΟ)

Για τον... πισινό ποιας τραγουδίστριας εκφράστηκε σήμερα με θαυμασμό η Μαρία Ηλιάκη;;

08.12.2016 - 17:41
Ποια ξηρά τροφή να πάρετε για τον σκύλο σας;

Η επιλογή της ξηράς τροφής για τον σκύλο μας είναι πονοκέφαλος. Άλλες είναι μικρές συσκευασίες για να μπορούμε να τις μεταφέρουμε αλλά είναι ακριβές.

08.12.2016 - 17:40

Τελευταία Νέα