sportdog dog

Πυροβόλησε έξω από το πλατό της Ελένης Μενεγάκη για να βγει! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πυροβόλησε έξω από το πλατό της Ελένης Μενεγάκη για να βγει! (ΒΙΝΤΕΟ)
21.04.2017 - 18:41

Απίστευτο περιστατικό με πρωταγωνιστές τη γνωστή παρουσιάστρια και...
 

Έφτασε έξω από το στούντιο στο οποίο βρισκόταν η Ελένη Μενεγάκη και έκανε εκπομπή. Ζήτησε να τη δει και έβγαλε όπλο! Την απίστευτη αυτή ιστορία εξομολογήθηκε η ίδια η παρουσιάστρια το μεσημέρι της Παρασκευής.

«Εσύ ήσουν τότε στον ΑΝΤ1 που είχε έρθει ένας και πυροβολούσε στην είσοδο, στου Αγίου Θωμά; Κι αν δεν είχε πυροβολήσει τον έπιασαν πάνω στο πυροβολητό. Τώρα μιλάμε όταν πρωτοξεκίνησα, 22 χρόνια πριν στον ΑΝΤ1. Κάποιος θαυμαστής που του είχε κάτσει ότι ήμασταν ζευγάρι, είχε έρθει από κάποιο μέρος από την επαρχία… «Ήρθα να την πάρω»! Θυμάμαι ότι ο φύλακας ήταν μεγάλος άνθρωπος. Το θυμάμαι πολύ έντονα», αποκάλυψε η Ελένη Μενεγάκη στους συνεργάτες της.

Πηγή: zappit.gr

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

"Killer" χωρίς ανάσες ο Τσάβες - Τι έκανε και "τρέλανε" τον Ουζουνίδη

Πώς τα πήγε ο Αργεντινός στο ντεμπούτο του και ποιο είναι το κοινό στοιχείο με τον Μάρκους Μπεργκ. 

20.08.2017 - 23:45
Τρελό κράξιμο για ΠΑΟΚ! «Κατάρα Κλάους, μας γλέντησε ο Κομπότης, πρωτάθλημα δεν παίρνουμε»

Απίθανα σχόλια στο διαδίκτυο για την εικόνα του ΠΑΟΚ στη Λιβαδειά! Απίστευτη η απογοήτευση των οπαδών που δεν πιστεύουν στη διοίκηση Σαββίδη.

20.08.2017 - 22:50
Έλληνας άσος προκαλεί "πόλεμο" Ολυμπιακού-ΠΑΟΚ, γιατί ετοιμάζεται να βάλει "φωτιά" στο πρωτάθλημα!

Ακούστηκε σαν πιθανό σενάριο, όντως ισχύει κι αν τελικά συμβεί μπορεί να προκαλέσει "καυτές" εξελίξεις στο ελληνικό ποδόσφαιρο. To sportdog.gr έχει το θέμα...

20.08.2017 - 21:00
Γι' αυτο δεν στέριωσε πουθενά ο Λιβάγια - Παθαίνει υπερκόπωση όποιος παίζει διπλά στον Αϊντάρεβιτς!

Ο Χρήστος Ξανθάκης γράφει για τους λόγους που απειλούνται με μήνυση  Χιμένεθ και Χάβος, ποιες τρύπες πρέπει να καλύψει η Ένωση ενόψει Μπριζ και ποιος... κοιμόταν!

20.08.2017 - 23:40
Η εντυπωσιακή τριάρα της Ρεάλ και το… περίεργο ρεκόρ του Μπέιλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Μπορεί ο Κριστιάνο Ρονάλντο να έλειπε λόγω τιμωρίας, ωστόσο με τον Γκάρεθ Μπέιλ να πραγματοποιεί ηγετική εμφάνιση, η «Βασίλισσα» πέρασε άνετα με 3-0 από τη Λα Κορούνια.
 

21.08.2017 - 01:25
Το πρώτο του Τσάβες, η άμεση απάντηση και ο τραυματισμός του Μολέδο (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα highlights από την ισόπαλη αναμέτρηση (1-1) του Παναθηναϊκού στον Πλατανιά, όπου ο Μαρίνος Ουζουνίδης είδε τον Τσάβες να κάνει ντεμπούτο με γκολ, αλλά και τον Μολέδο να τραυματίζεται σοβαρά.
 

21.08.2017 - 00:44
Βγήκαν οι εξετάσεις του Μολέδο! Πόσο καιρό τον χάνει ο Παναθηναϊκός;

Άσχημα τα νέα για τον Ροδρίγο Μολέδο, ο οποίος χτύπησε στην αναμέτρηση με τον Πλατανιά, στα Χανιά.

21.08.2017 - 00:37
Απευθείας κόκκινη στο πέναλτι της ΑΕΚ! Τί έγινε στο γκολ του Γιόχανσον που μέτρησε ; (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Περικλής Βασιλάκης σχολίασε τις επίμαχες φάσεις στον αγώνα της Ένωσης με τον Πλατανιά καθώς και το τέρμα που ξεσήκωσε πολλές συζητήσεις.

21.08.2017 - 00:31

Τελευταία Νέα