Facebook Pixel Ερμιονίδα - ΑΕΚ 0-0 (ΤΕΛΙΚΟ)
| 2014-12-14 17:44:00

Ερμιονίδα - ΑΕΚ 0-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

Παρακολουθείστε live μέσω του SportDog την αναμέτρηση της ΑΕΚ με την Ερμιονίδα...

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ

93' Κίτρινη στον Φαΐ

93' Σουτ του Πεταυράκη, η μπάλα κόντραρε, στη συνέχεια ο Πλατέλλας έγινε αποδέκτης της μπάλας μέσα στην περιοχή, πλάσαρε, αλλά ο Πονηρός έπεσε και μπλόκαρε την μπάλα.

87΄Σέντρα Πεταυράκη, κεφαλιά Αραβίδη άουτ...

80' Κίτρινη στον Ταπέ...

75΄ Η ΑΕΚ είναι ανύπαρκτη και απαράδεκτη. Δεν μπορεί να φτιάξει φάση...

62' Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ: Ο Ζόριτς αντί του Ανάκογλου.

55' Τί έχασε το Κρανίδι! Ύστερα από εκτέλεση φάουλ, ο Ανάκογλου έχασε τον Ταπέ στο δεύτερο δοκάρι, ο οποίος έπιασε το σουτ, αλλά η μπάλα έφυγε ψηλά άουτ.

53' Κεφαλιά Λαμπρόπουλου η μπάλα πήρε ύψος και έφυγε άουτ.

51' Αναγκαστική αλλαγή και για την Ερμιονίδα. Έξω ο Σβόγιτς, μέσα ο Ταπέ.

47' Σουτ του Σβόγιτς, η μπάλα πάνω απ'το οριζόντιο δοκάρι του Ανέστη.

46' Ενάρξη δευτέρου μέρους.

45' Λήξη ημιχρόνου.

40' Φοβερή απόκρουση απ'τον Ανέστη ύστερα από σουτ έξω απ'την περιοχή του Παβίσεβιτς. Τραγικό λάθος του Κορδέρο που έχασε την μπάλα στο κέντρο του γηπέδου.

36' Κίτρινη στον Κολόκα.

31' Καλό σουτ του Σβόγιτς η μπάλα για λίγο άουτ.

30' Κίτρινη στον Λαμπρόπουλο.

29' Καλή στιγμή για την ΑΕΚ με τον Μάνταλο, ο οποίος μπούκαρε από δεξιά, αλλά το πλασέ του πήγε πάνω στον Πονηρό.

26' Η ΑΕΚ σκοράρει, αλλά το γκολ ακυρώνεται ως οφσάιντ, αφού ο Αραβίδης ήταν εκτεθειμένος.

25' Κίτρινη στον Όμο

21' Αλλαγή για την ΑΕΚ: Αντί του τραυματία Μπαρμπόσα, πέρασε ο Αραβίδης.

19' Πρόβλημα για την ΑΕΚ! Ο Μπαρμπόσα τραυματίστηκε και αποχώρησε. Με 10 παίζει η ΑΕΚ μέχρι να γίνει η αλλαγή. Πολύ σκληρό το παιχνίδι των γηπεδούχων.

15' Άφαντη η ΑΕΚ στον αγωνιστικό χώρο. Οι γηπεδούχοι την παιζουν στο μισό γήπεδο. Εκτός και αν είναι... παγίδα του Δέλλα αυτό το πισωγύρισμα.

7' Σουτ του Μπρέσεβιτς μπλόκαρε ο Πονηρός

5' Ανατροπή στον Πλατέλλα, ο διαιτητής δίνει φάουλ, ακριβώς πάνω στη γραμμή της μεγάλης περιοχής.