sportdog dog

Φρίκη: 55χρονη μάνα είχε δεσμό με τον ανιψιό της και τον βοηθούσε να βιάζει την 12χρονη κόρη της!

Φρίκη: 55χρονη μάνα είχε δεσμό με τον ανιψιό της και τον βοηθούσε να βιάζει την 12χρονη κόρη της!
02.06.2016 - 12:56
Tags:

Η σοκαριστική είδηση της ημέρας έρχεται από την Αυστραλία. Συγκεκριμένα, ένας 42χρονος βιάζε την 12χρονη ανιψιά του και όλα αυτά με τις... ευλογίες της μάνας της με την οποία διατηρούσε ερωτική σχέση!

Το νεαρό κορίτσι μίλησε στην αστυνομία και αποκάλυψε πως παρακαλούσε κλαίγοντας τον ξάδερφό της να σταματήσει αλλά η μάνα τής κρατούσε το ένα πόδι για να μην αντιστέκεται και να έχει... καλύτερη θέα!

Ο άνδρας ομολόγησε την ενοχή του στις Αστυνομικές Αρχές την Τετάρτη, ενώ αργότερα παραδέχτηκε την ενοχή της και η 55χρονη γυναίκα. Το ζευγάρι ξεκίνησε να έχει ερωτική σχέση το 2011 όταν η μάνα πήρε διαζύγιο από τον πρώην σύζυγό της ενώ λίγους μήνες αργότερα βιάστηκε για πρώτη φορά η 12χρονη.

Πηγή: Athensmagazine.gr

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Επική μεταγραφή Έλληνα στην Κίνα με απίστευτα λεφτά!

Οι πληροφορίες επιβεβαιώθηκαν και ο διεθνής άσος ετοιμάζεται να μετακομίσει στην ασιατική χώρα με μυθικό συμβόλαιο!

07.12.2016 - 20:00
Ποιος Ιμπάρμπο; Άλλους τέσσερις διώχνει από ΠΑΟ ο Ουζουνίδης – Αυτόν τον βασικό δεν έχει σε εκτίμηση!

Σκούπα και φαράσι θα πάρει ο Έλληνας τεχνικός το Γενάρη! Ποιοι παίκτες βρίσκονται στην πόρτα της εξόδου και ποιοι υπό αυστηρή κρίση; Το πρώτο μέρος ενός "καυτού" ρεπορτάζ...

07.12.2016 - 13:30
Ξέσπασε σε γέλια: «Σιγά μην πάω εγώ Παναθηναϊκό»!

Μπορεί να ακούστηκε τις τελευταίες ώρες στο "πράσινο" ρεπορτάζ σα σενάριο, ωστόσο δεν παίζει στην πραγματικότητα ούτε μία στο εκατομμύριο να γίνει. Διαβάστε στο Σκύλο γιατί...

07.12.2016 - 11:45
Κρατηθείτε: Το 21χρονο βγήκε έξω με τρελό σιθρού και μόνο με το στρινγκ από μέσα!

Εμφάνιση για "εγκεφαλικά" έκανε το πασίγνωστο μοντέλο, χωρίς σουτιέν και με το κορδόνι της στην... φόρα!

07.12.2016 - 18:50
Το ξυρίζετε; Κινδύνευετε να κολλήσετε διάφορα στο σεξ!

Όλοι και περισσότεροι άνθρωποι, κυρίως νεαρής ηλικίας, προτιμούν να απομακρύνουν την τριχοφυΐα από ολόκληρο το σώμα τους, συμπεριλαμβανομένης της «ευαίσθητης» περιοχής. Μια νέα επιστημονική μελέτη έρχεται όμως να επισημάνει τους κινδύνους που συνεπάγεται η συνήθεια αυτή για τα σεξουαλικά ενεργά άτομα.

07.12.2016 - 20:55
Απίθανα πράγματα από Ντίξον - Τα έβαζε από παντού στη νίκη της ΑΕΚ!

Με 15/30 τρίποντα και έναν απίστευτο Μάικλ Ντίξον (29π., μ 8/12 3π.), η ΑΕΚ επέστρεψε στις ευρωπαϊκές νίκες, περνώντας από την έδρα της Ζολνόκι με σκορ 89-76. 

07.12.2016 - 20:45
Γιατί όλο και λιγότεροι γουστάρουν πλέον τα Χριστούγεννα;

Για όσους ονειρευόμαστε έναν κόσμο με μελομακάρονα και κουραμπιέδες. 

07.12.2016 - 20:34
Τρομερό: Όλοι μέσα από τον Ίβιτς!

Ο Βλάνταν Ίβιτς έβγαλε αποστολή για το σπουδαίο ματς με την Λίμπερετς που θα κρίνει την πρόκριση στην επόμενη φάση του Europa League, έχοντας όλους τους παίκτες στην διάθεσή του!

07.12.2016 - 20:25

Τελευταία Νέα