Facebook Pixel Σήκωσε το σημαιάκι ο βοηθός, ο διαιτητής …τον έγραψε και η Βέροια σκόραρε (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2017-01-04 20:19:00

Μία φάση που δεν βλέπουμε πολύ συχνά!

Στο όγδοο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου, η Βέροια έκανε το 0-1 σε μία φάση, η οποία συνεχίστηκε, παρότι ο επόπτης είχε σηκώσει το σημαιάκι του!

Συγκεκριμένα, ο Άρσε προχώρησε με την μπάλα στην αντίπαλη περιοχή, έδωσε ωραία στον Κάλβο και αυτός με υπέροχη προσπάθεια και έξυπνο σουτ έγραψε το 0-1.

Ωστόσο, όπως θα δείτε και στο ΒΙΝΤΕΟ, ο επόπτης στην αρχή της φάσης είχε σηκώσει το σημαιάκι, χωρίς κανείς βέβαια να καταλάβει γιατί...