Facebook Pixel Champions League: Πάρτι της Σίτι στη Λισαβόνα – Απίστευτη γκολάρα από Μπερνάντο Σίλβα (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2022-02-15 22:49:00

Πάρτι της Σίτι στη Λισαβόνα – Απίστευτη γκολάρα από Μπερνάρντο Σίλβα (ΒΙΝΤΕΟ)

Με το ενάμισι πόδι στα προημιτελικά του Champions League είναι οι Πολίτες που με 4 γκολ σε 45 λεπτά κάνουν… πάρτι στην Λισαβόνα έχοντας καλεσμένη την Σπόρτινγκ.

Champions League: Εντυπωσιακοί οι Πολίτες στο πρώτο ημίχρονο απέναντι στα Λιοντάρια της Λισαβόνας καθώς κατάφεραν να πετύχουν τρία τέρματα και να προηγούνται στο ημίχρονο της αναμέτρησης με 4-0.

Η αρχή έγινε στο 9' όταν ο Μαχρέζ θα κάνει το 0-1, με τον Μπερνάντο Σίλβα στο 17' πετυχαίνει το δεύτερο γκολ της ομάδας του με έναν απίστευτο κεραυνό, ενώ 15 λεπτά μετά ο Φόντεν θα κάνει το 0-3 σαν προπόνηση για την Μάντσεστερ Σίτι, ενώ ο Πορτογάλος ένα λεπτό πρι το τέλος του πρώτου μέρους πέτυχε το δεύτερο προσωπικό του γκολ και τέταρτο της ομάδας του.