sportdog dog

Φελπς... βεντούζα! (ΦΩΤΟ)

Φελπς... βεντούζα! (ΦΩΤΟ)
08.08.2016 - 22:02

Μελανιασμένος εμφανίστηκε ο Μάικλ Φελπς στην κούρσα τον 4Χ100.

Το δέρμα του Αμερικανου κολυμβητή ήταν... πουά σαν σκυλί της Δαλματίας και δεν ήταν λίγοι αυτοί που παραξενεύτηκαν με την εμφάνισή του. Ούτε ξύλο να είχε φάει...

Η αλήθεια βέβαια ήταν διαφορετική. Ο Φελπς ακολούθησε ειδική θεραπεία με βεντούζες πριν το Ολυμπιακό τουρνουά. Όπως αναφέρουν οι πληροφορίες, η συγκεκριμένη θεραπεία βοηθά στη βελτίωση της ροής του αίματος, μειώνει το οίδημα και τον πόνο, αφαιρεί τις τοξίνες, λύνει συμφύσεις, ανακουφίζει τους πόντους από ρευματικά και μέση, βελτιώνει την κατάσταση του αναπνευστικού. Στο αγωνιστικό σκέλος, οι ΗΠΑ κατέκτησαν το χρυσό στα 4Χ100 με επίδοση 3.09.92 μπροστά από τη Γαλλία (3.10.53) και την Αυστραλία (3.11.37).

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ο Ρομαό που τα ΄χει 400, ο «τρελό-παντιέρας» Κασάμι που… χαλιέται από μόνος του και ο ματαιόδοξος Τσόρι

Ο Δ. Καρμοίρης γράφει για τα «υγιή μυαλά» του Ολυμπιακού και τους… αλήτρες της μπάλας. Τι αναφέρει για το ρόστερ που ετοιμάζει ο Χάσι και γιατί «στράβωσε» με τον Τσόρι;

27.06.2017 - 20:36
Δηλώσεις-φωτιά: "Γι' αυτό έφυγαν Μπεργκ-Λύμπε" - "Ο Σουηδός έβλεπε στο Κορωπί να πηδούν κάγκελα"

Ο κορυφαίος "πράσινος" ρεπόρτερ Γιώργος Σπανουδάκης, αποκαλύπτει στο sportdog.gr τους λόγους για τις μεγάλες αποχωρήσεις στο «τριφύλλι» - «Η ΑΕΚ το νέο πρωτάθλημα»!

27.06.2017 - 15:15
Τον ήθελε η ΑΕΚ, κλείνει στον Ολυμπιακό!

Ακούστηκε για την Ένωση, αλλά το όνομά του ξεχάστηκε γρήγορα λόγω της τσουχτερής τιμής του, η οποία δεν είναι εμπόδιο για τους πρωταθλητές Ελλάδας. Τί παίχτηκε με τη μεταγραφή που έχουν στα σκαριά οι Πειραιώτες;

27.06.2017 - 18:28
Aυτόν τον παίκτη "καθάρισε" απρόσμενα ο Μίχελ - Έρχεται ο διάδοχος – "Βράζει" ο κόσμος του ΠΑΟΚ...

Τι συνέβη στη Θεσσαλονίκη με βασικότατο άσο και μαζεύει τα πράγματά του; Γιατί τον διώχνει ο Σλοβάκος τεχνικός διευθυντής και γιατί αντιδρούν οι οπαδοί του Δικεφάλου;

27.06.2017 - 13:00
"Δεν θα αφήσουμε έτσι το θέμα - Μπορεί ο φύλακας να έχει επηρεαστεί από υπουργούς για όσα λένε για τον Ολυμπιακό"

Ο διευθυντής επικοινωνίας του Ολυμπιακού, Κώστας Καραπαπάς πήρε εκ νέου θέση για το περιστατικό που συνέβη στην Αρχαία Ολυμπία, έπειτα από την τοποθέτησή του στα social media.

27.06.2017 - 20:46
Εμφάνιση – έκπληξη του Σάκη Τανιμανίδη πριν το τέλος του Survivor! Που θα τον δούμε απόψε το βράδυ; (BINTEO)

Τα γυρίσματα του Survivor στον Άγιο Δομίνικο ολοκληρώθηκαν την περασμένη εβδομάδα και ο Σάκης Τανιμανίδης έχει επιστρέψει στην Ελλάδα, ωστόσο, μέχρι τον τελικό, οι υποχρεώσεις του δεν σταματούν και, μάλιστα, ετοιμάζεται να μας ξαφνιάσει.

27.06.2017 - 20:41
Οι πρώτοι... υποψήφιοι προς αποχώρηση από τον Ολυμπιακό - Τα ονόματα που κυκλοφόρησαν!

Η αποστολή του Ολυμπιακού επιστρέφει το βράδυ της Τρίτης από το Ζέεφελντ και αρχής γενομένης από το πρωί της Τετάρτης ο μεταγραφικός σχεδιασμός των «ερυθρόλευκων» θα μπει στην τελική του ευθεία.

27.06.2017 - 20:35
Έξι «κουφά» συμπτώματα μετά τον οργασμό!

Τί μπορεί να συμβεί μετά από την κορύφωη του πάθους στο σεξ;

27.06.2017 - 20:30

Τελευταία Νέα