sportdog dog

“Ροντέο” στην Τρίπολη! Επεισοδιακό φινάλε με αποβολές παικτών (ΒΙΝΤΕΟ)

“Ροντέο” στην Τρίπολη! Επεισοδιακό φινάλε με αποβολές παικτών (ΒΙΝΤΕΟ)
13.11.2016 - 16:36

Επεισοδιακό ήταν το φινάλε του παιχνιδιού στην Τρίπολη ανάμεσα στον Αρκαδικό και τον Φάρο Κερατσινίου για την 6η αγωνιστική της Α2.

Η αναμέτρηση ξέφυγε στα τελευταία δευτερόλεπτα, με αποτέλεσμα λίγο πριν τη λήξη να αποβληθούν τέσσερις παίκτες, των οποίων κρατήθηκαν και τα δελτία.

Ο λόγος για τους Προδρόμου και Ρεντίκας από πλευράς Αρκαδικού και για τους Βασιλόπουλο και Κακαρούδη από πλευράς Φάρου.

Οι τέσσερις παίκτες κινδυνεύουν με τιμωρία από τον αθλητικό δικαστή για τη συμπεριφορά τους.

Δείτε το βίντεο:



Πηγή: ebasket.gr

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

'Τα μυστικά του Ουζουνίδη που θα φτιάξουν τον ΠΑΟ' – Ο κλεισμένος του Ολυμπιακού κι ο ...αντι-Ιμπάρμπο!

Τρεις έμπειροι ρεπόρτερ Πανιωνίου αποκαλύπτουν στο SportDog άγνωστα στοιχεία για τον Έλληνα κόουτς. Τι κάνει για να «ανεβάσει» τους παίκτες; Ποιοι του κάνουν από την Πλατεία;

06.12.2016 - 14:15
Το σενάριο για Τζεντίλε στον ΠΑΟ και τα "θέλω" του Πασκουάλ για μεταγραφές - Ποιος θα έρθει και πότε!

Tι ισχύει με το γιο του Νάντο Τζεντίλε και το "τριφύλλι"; Ποια είναι η προτεραιότητα του Ισπανού προπονητή, πού θέλει προσθήκη και γιατί; O SportDog έχει όλες τις απαντήσεις!

06.12.2016 - 12:00
Σάλος στην Αμερική με τις απίστευτες δηλώσεις του Στιβ Κερ: "Το 'χω δοκιμάσει δύο φορές σε 1,5 χρόνο"!

Απίθανη πρόταση του παλιού άσου των Μπουλς και νυν τεχνικού των Γουόριορς για την ...αποκατάσταση από τους τραυματισμούς! «Έχει δίκιο ο κόουτς», συμφωνούν οι παίκτες!

 

06.12.2016 - 09:30
ΣΟΚ: 40άρα δημοσιογράφος βίζιτα με 4.000 τη νύχτα!

Αν και είχε διαγράψει μια μεγάλη καριέρα, αποφάσισε να τα παρατήσει όλα για να βγάλει περισσότερα χρήματα! Δείτε αποκαλυπτικές φωτογραφίες από site συνοδών πολυτελείας!

06.12.2016 - 15:15
Άρθρο "Κάρπετ" για Παναθηναϊκό: Στον ΠΑΟ επέστρεψε η λογική

Ο Αντώνης Καρπετόπουλος κάνει τον απολογισμό της αγωνιστικής που ολοκληρώθηκε στη Super League στο προσωπικό του blog.

06.12.2016 - 16:22
Δεν θα παίξει με Πλατανιά ο Μολέντο

Ο Βραζιλιάνος στόπερ που έχει συμπληρώσει τέσσερις κίτρινες θα απουσιάσει από το ματς του Παναθηναϊκού με τους Χανιώτες

06.12.2016 - 16:18
Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής του Κυπέλλου

Ανακοινώθηκε σήμερα από την ΕΠΟ το αναλυτικό πρόγραμμα του Κυπέλλου Ελλάδας για το τριήμερο (13-15/12). ην Πέμπτη ο Ολυμπιακός θα δοκιμαστεί στην Σπάρτη, ενώ την ίδια μέρα ο Παναθηναϊκός θα αναζητήσει την πρώτη του νίκη στον θεσμό για φέτος κόντρα στον Απόλλωνα Σμύρνης. Τετάρτη παίζουν η ΑΕΚ με την Λαμία και ο ΠΑΟΚ με τον Πανελευσινιακό

06.12.2016 - 16:13
Πειρασμός! Αυτή ανακηρύχθηκε Διεθνές Μοντέλο της xρονιάς!

Η Αμερικανίδα Τζίτζι Χαντίντ ανακηρύχθηκε Διεθνές Μοντέλο της xρονιάς και ο σχεδιαστής Αλεξάντερ Μακ Κουίν αναδείχθηκε η καλύτερη βρετανική φίρμα του 2016 στην τελετή απονομής των Βραβείων Μόδας χθες βράδυ στο Λονδίνο.

06.12.2016 - 16:06

Τελευταία Νέα