Facebook Pixel Άσε μας ρε Τούντορ!
| 2016-01-20 22:36:00

Άσε μας ρε Τούντορ!

Δηλώσεις που θα συζητηθούν από τον Κροάτη προπονητή, μετά το... ναυάγιο στα Πηγάδια και το 1-1 στην Ξάνθη με γκολ στο 90'.

Ο Ιγκόρ Τούντορ δεν ασχολήθηκε με την τραγική εμφάνιση της ομάδας του στο πρώτο 20λεπτο και τις μεγάλες ευκαιρίες που έκανε η Ξάνθη, ούτε και με το γεγονός πως δέχθηκαν την ισοφάριση στο φινάλε της αναμέτρησης.

Ο κόουτς του Δικεφάλου, σε δηλώσεις του στη Nova αμέσως μετά το τέλος της αναμέτρησης, ασχολήθηκε με την διαιτησία!!

«Δεν είμαι ικανοποιημένος που κρατούσαμε το 0-1 μέχρι και πέντε λεπτά πριν το τέλος και δεν κερδίσαμε. Δεν παίχτηκε καλό ποδόσφαιρο σήμερα και ο διαιτητής ήταν κακός και καταστροφικός», ανέφερε σχετικά ο Τούντορ.