sportdog dog

Η κόντρα Ρωσίας-Τουρκίας ...έφερε επεισόδια και στο ποδόσφαιρο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κόντρα Ρωσίας-Τουρκίας ...έφερε επεισόδια και στο ποδόσφαιρο! (ΒΙΝΤΕΟ)
16.02.2016 - 19:31

Τα όσα έχουν γίνει μεταξύ των δύο χωρών το τελευταίο διάστημα, είχαν ως αποτέλεσμα να υπάρξουν συγκρούσεις μεταξύ των οπαδών της Φενέρμπαχτσέ και της Λοκομοτίβ Μόσχας, πριν το παιχνίδι για το Γιουρόπα Λιγκ.

H UEFA είχε χαρακτηρίσει το ματς για τους «32» της διοργάνωσης, ως υψηλής επικινδυνότητας και δυστυχώς δικαιώθηκε, αφού δεν έλειψαν τα έκτροπα πριν από την σέντρα.

Συγκεκριμένα, οπαδοί της Φενέρ επιτέθηκαν με πέτρες σε ένα πούλμαν που μετέφερε οπαδούς της Λοκομοτίβ Μόσχας στο γήπεδο στην Κωνσταντινούπολη. Η επίθεση διήρκεσε περίπου 20-30 δευτερόλεπτα, όπως αναφέρουν οι Ρώσοι, με τους Τούρκους αστυνομικούς να παρεμβαίνουν στη συνέχεια και να απομακρύνουν τους οπαδούς...


Δείτε το βίντεο:

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Γιατί τέτοια ξινίλα ρε Αλμέιδα;

Ο Πορτογάλος που είδε τον Πέκχαρτ να βρίσκει δίχτυα, έβγαλε μία απίστευτη... ξενέρα, αφού βρέθηκε κοντά στο σκοράρισμα, αλλά ατύχησε!

10.12.2016 - 23:20
Φουλάρει για μεταγραφές η ΑΕΚ, στην αντεπίθεση ο «Τίγρης» - Αυτούς θέλει να φέρει τον Γενάρη!

Στην Ένωση περιμένουν… πώς και πώς τη χειμερινή μεταγραφική περίοδο, καθώς ήδη έχουν πάρει τις αποφάσεις τους. Διαβάστε τι έχει ζητήσει ο Μελισσανίδης και ποιοι έρχονται!

10.12.2016 - 21:50
ΑΠΙΘΑΝΟΣ Κούγιας! Τα… έχωσε στους παίκτες του on camera για τα ξενύχτια μέχρι τα ξημερώματα (BINTEO)

Μετά την ήττα από την Ξάνθη, ο πρόεδρος της ΑΕΛ, μίλησε στους ποδοσφαιριστές του για αδιαφορία και ξενύχτια και τους ενημέρωσε, πως κάποιοι θα έπρεπε ήδη να ψάχνουν ομάδα. Μάλιστα, ανέβασε το βίντεο και στην σελίδα της ΑΕΛ στο Facebook!

10.12.2016 - 22:34
Πρώην άσος του Παναθηναϊκού και του ΠΑΟΚ παντρεύεται αυτή την κορμάρα – Δείτε φωτογραφίες!

Τα κατάφερε επιτέλους και η εντυπωσιακή τραγουδίστρια είπε το μεγάλο «ναι». Διαβάστε ποιος είναι και …απολαύστε την κορμάρα που χαίρεται.

10.12.2016 - 21:34
Παγώνει το αίμα η εικόνα από τη στιγμή της έκρηξης στην Τουρκία! (BINTEO)

Δύο ισχυρές εκρήξεις συντάραξαν την πλατεία Ταξίμ πριν από λίγη ώρα, με την τρομακτική εικόνα να μιλάει από μόνη της...

10.12.2016 - 23:33
Το κορίτσι που έχει ένα πάθος: να κυκλοφορεί μισόγυμνο

Αυτό το πανέμορφο και προκλητικό κορίτσι έχει ένα μεγάλο πάθος. Της αρέσει να κυκλοφορεί μισόγυμνη, να φωτογραφίζεται και να προβάλει τις εικόνες της.

10.12.2016 - 23:26
Φοβερή κεφαλιά Σκόκο και... αυτογκόλ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την... αυτογκολάρα που πέτυχε ο Αργεντινός πρώην παίκτης της ΑΕΚ με άπιαστη κεφαλιά!

10.12.2016 - 23:20
Όλο πιο πολλές γυναίκες σηκώνουν πόδια σε πολύ νεώτερους!

Είναι συγκλονιστικά τα στοιχεία επιστημονικής έρευνας ινστιτούτου σεξολογίας στην Ελλάδα, που αφορά τις Ελληνίδες, ηλικίας από 30 μέχρι 50 χρονών. Οι κυρίες, λοιπόν, σε ποσοστό μεγαλύτερο του 85%(!!!) δηλώνουν ότι θα έκαναν σεξ με νεώτερο σε ηλικία άνδρα. Και κατά πολύ νεώτερο!...

10.12.2016 - 23:14

Τελευταία Νέα