Facebook Pixel «Γκρίνια» στον Παναθηναϊκό!
| 2016-04-16 00:40:00

«Γκρίνια» στον Παναθηναϊκό!

Διαβάστε τι «βγαίνει» από το Τριφύλλι μετά την δεύτερη ήττα από την Λαμποράλ.

Ο Παναθηναϊκός πάλεψε και με τον απίθανο Δημήτρη Διαμαντίδη πήγε το ματς στην παράταση, όμως εκεί δεν τα κατάφερε, ηττήθηκε για δεύτερη φορά μέσα σε τρεις μέρες από την Κούτσα και πλέον βρίσκεται με την πλάτη στον τοίχο, αφού είναι πίσω με 2-0 στην σειρά των πλέι οφ.

Σύμφωνα πάντως με τις πρώτες κουβέντες που έγιναν αμέσως μετά το παιχνίδι, στο Τριφύλλι υπάρχουν… μουρμούρες για κάποιες αποφάσεις των διαιτητών, κυρίως για τα τελευταία λεπτά της τέταρτης περιόδου, αλλά και στην παράταση.

Θυμίζουμε, πως στην τέταρτη περίοδο, σφυρίχτηκαν δύο τεχνικές ποινές σε Πάβλοβιτς και Ραντούλιτσα για διαμαρτυρία και …θέατρο. Όσον αφορά την παράταση, η φάση που συγκεντρώνει την οργή των Πρασίνων, είναι αυτή με τον Ραντούλιτσα στο 80-78 στα τελευταία δευτερόλεπτα της παράτασης, καθώς διαμαρτύρονται για φάουλ που δεν δόθηκε στον Σέρβο σέντερ!