Facebook Pixel Δυο γκολ σε τρία λεπτά! Όντ - ΠΑΣ Γιάννινα 2-0 (62')
| 2016-07-21 21:19:00

Δυο γκολ σε τρία λεπτά! Όντ - ΠΑΣ Γιάννινα 2-0 (62')

Ο ΠΑΣ Γιάννινα δέχθηκε δυο γκολ στο διάστημα 55'-57' από την Όντ Γκρένλαντ στη Νορβηγία με αποτέλεσμα η πρόκριση να έχει γίνει θρίλερ!

Ο "Αγιαξ της Ηπείρου" πήγαινε πολύ καλά κόντρα στην Οντ, ωστόσο κατέρρευσε και δέχθηκε 2 γκολ μέσα σε τρία λεπτά!

Οι Νορβηγοί πήραν προβάδισμα με πέναλτι του Νορτβέλε μετά από χέρι του Καρανίκα στην περιοχή στο 55' και στο 57' έκαναν το 2-0 με κεφαλιά του Μπέντλεϊ.

Πλέον, οι πάικτες του Γιάννη Πετράκη καλούνται να ηρεμήσουν καθώς κρατούν ακόμα την πρόκριση στα χέρια τους, αρκεί να μην δεχθούν άλλο γκολ!

Χρειάζεται πολύ μεγάλη προσοχή και συγκέντρωση αφού οι Νορβηγοί έχουν πάρει το ψυχολογικό προβάδισμα και πιέζουν ασφυκτικά για το γκολ που θα στείλει το ματς στην παράταση!