sportdog dog

ΝΤΡΟΠΗ! Οπαδοί πέταξαν ανάπηρο από το καροτσάκι (ΒΙΝΤΕΟ)

ΝΤΡΟΠΗ! Οπαδοί πέταξαν ανάπηρο από το καροτσάκι (ΒΙΝΤΕΟ)
29.05.2016 - 20:16

Πολύ σοβαρά επεισόδια σημειώθηκαν μεταξύ των οπαδών της Μίλγουολ και της Μπέρνλι, όπου είχαμε και ξυλοδαρμό ανάπηρου, τον οποίο και πέταξαν στην συνέχεια από το καροτσάκι του.
 

Σκηνές ντροπής εξελίχθηκαν στο Γουέμπλεϊ τόσο κατά την διάρκεια όσο και μετά το τέλος της αναμέτρησης ανάμεσα στην Μπέρνλι και την Μίλγουολ, για τα πλέι οφ της ανόδου στην Τσάμπιονσιπ.

Σύμφωνα με τα αγγλικά δημοσιεύματα, οπαδοί της Μίλγουολ μετά την ήττα της ομάδας τους, έκαναν «ντου» στους φίλους της Μπέρνλι και τους ξυλοκόπησαν, ενώ δεν σεβάστηκαν ούτε το γεγονός πως ένας αντίπαλος φίλαθλος βρισκόταν σε καροτσάκι.

Σύμφωνα με όσα μεταφέρουν δημοσιογράφοι που ήταν στο γήπεδο, οι κάφροι της Μίλγουολ χτύπησαν τον άνθρωπο που βρισκόταν στο αναπηρικό καροτσάκι και να τον πετάξουν κάτω από αυτό!

Δείτε φωτογραφίες και βίντεο από τα επεισόδια:
 




 

 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ποιον αρπάζει από τον ΠΑΟΚ ο Ολυμπιακός – Έτσι οι πρωταθλητές πάνε για το κόλπο γκρόσο της χρονιάς!

Μία κίνηση που θα αποτελέσει ισχυρό "χτύπημα" στο Δικεφάλο ετοιμάζουν στον Πειραιά! Ποιον παικταρά έβαλαν στο μάτι και πώς πάνε να τον κάνουν δικό τους; "Κλικ" κι έμαθες...

09.12.2016 - 15:00
"Μικραίνεις την ομάδα, διαλύεις παίκτες", "Σωτηρίου για αντί Ιντέγε και αντί Κλάους", "Ουζουνίδης τίποτα"

Το κράξιμο της χρονιάς από τον Αλέφαντο στον Μπέντο! Γιατί του τα χώνει άγρια και ποιον «ερυθρόλευκο» άσο κουράστηκε να βλέπει; «Αυτός ο παίκτης του ΠΑΟΚ είναι φανταστικός»!

09.12.2016 - 11:15
"Τέλος Μέστο, Λεντέσμα, Λέτο, Ιμπάρμπο και Ιβανόφ", "Να πάρουμε 3-4 αλογάκια", "Πιστόλι στον Γουακάσο"!

Τρομερό ξέσπασμα του Τότη Φυλακούρη στο Sportdog για την "ντροπή" και την "αθλιότητα" του Παναθηναϊκού! Ποιοι πρέπει να φύγουν και ποιοι να έρθουν - Tι λέει για τον Ουζουνίδη!

09.12.2016 - 12:45
Ερασιτεχνικά γυμνά γνωστής Ελληνίδας αθλήτριας!

Τα ...κατέβασε, τα φωτογράφισε και μας τα έδειξε! Εσείς αντέχετε να δείτε ολόκληρη την αποκαλυπτική φωτογραφία που έχει προκαλέσει χαμό τις τελευταίες ώρες στο ίντερνετ;

09.12.2016 - 16:00
Άμυνα για κλωτσές ο Ολυμπιακός!

Γιατί ο Μπέντο έπαιξε τόσο ανοικτά, όταν γνώριζε ότι το πιο δυνατό κομμάτι του ΑΠΟΕΛ είναι οι αντεπιθέσεις; Γιατί ο Πορτογάλος προπονητής δεν προστάτεψε την άμυνά του. Γιατί ο Ολυμπιακός έκανε παιχνίδι ροής, επίθεση αυτοί, επίθεση εμείς...

09.12.2016 - 16:00
Κάποιος να σώσει τον Παναθηναϊκό: ορατός ο τεράστιος κίνδυνος από του χρόνου!

Ο Παναθηναϊκός έκανε τη χειρότερη ελληνική πορεία όλων των εποχών σε όμιλο και, πλέον, από την επόμενη σεζόν τα πράγματα γίνονται τρομακτικά δύσκολα...

09.12.2016 - 15:54
Λέτε να κληρωθεί με Ολυμπιακό ο Καρέλης;

Στο εξ αναβολής ματς για το Europa League, που δεν έγινε χτες λόγω ομιχλης, η Γκενκ του Έλληνα φορ νίκησε 2-0 εκτός έδρας τη Σασουόλο και είναι στους πιθανούς αντιπάλους των πρωταθλητών

09.12.2016 - 15:48
"Κεραυνοί" Δημ.Γιαννακόπουλου για Ολυμπιακό!

Η ποδοσφαιρική ομάδα της Σπάρτης, ιδιοκτησίας Δ.Γιαννακόπουλου, εξέδωσε ανακοίνωση με πολύ καυστικό ύφος, κατά των ερυθρόλευκων χαρακτηρίζοντας τους ως "ο πλέον ωφελημένος (σύλλογος) από το πιο διεφθαρμένο σύστημα στην Ιστορία του ελληνικού αθλητισμού"

09.12.2016 - 15:40

Τελευταία Νέα