sportdog dog

Σοκ: Νεκρός 26χρονος ποδοσφαιριστής

Σοκ: Νεκρός 26χρονος ποδοσφαιριστής
09.07.2016 - 16:35

Θλίψη στον χώρο του ποδοσφαίρου...

Συγκλονισμένος είναι ο ποδοσφαιρικός κόσμος με τον ξαφνικό θάνατο του 26χρονου Φραν Κάρλες της ισπανικής Λινάρες.

Ο Ισπανός ποδοσφαιριστής έχασε την ζωή του εξαιτίας ενός χτυπήματος στο μηρό ύστερα από μια καθιερωμένη άσκηση στο γυμναστήριο.

Στην αρχή δεν έδειχνε για κάτι το ανησυχητικό, αλλά την επόμενη ο άτυχος Φραν ένιωσε ζαλάδες και διακομίστηκε στο νοσοκομείο, όπου διαπιστώθηκε ότι το αιμάτωμα που είχε δημιουργηθεί στον μηρό, είχε φτάσει μέχρι τα νεφρά.

Οι γιατροί πάλευαν επί 72 ώρες για να τον κρατήσουν στη ζωή, ωστόσο δυστυχώς, δεν τα καταφέρε.

Νεκρός 26χρονος ποδοσφαιριστής στην Ισπανία | onsports.gr

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Στα σκαριά η πρώτη μεταγραφή του ΠΑΟ – Μιλάει για εξάρι 2 εκ. από το εξωτερικό – Εγκρίνει ο Ουζουνίδης!

Οι «πράσινοι» θέλουν ενίσχυση στο κέντρο και ήδη έχουν σταμπάρει το στόχο! Ποιος τούς έχει κάνει «κλικ» και βρίσκονται σε συζητήσεις για να τον αποκτήσουν δανεικό τον Γενάρη;

03.12.2016 - 12:30
Αποκάλυψη Τζαβέλλα που τώρα μπορεί να σημαίνει πολλά: "Όταν ήμουν μικρός υποστήριζα τον..."! Λέτε;

Την ώρα που φουντώνουν για τα καλά τα σενάρια για το μέλλον του Έλληνα αμυντικού, ο SportDog θυμάται μία δήλωση του ποδοσφαιριστή που ίσως σήμερα παίξει το ρόλο της...

03.12.2016 - 11:00
Αυτές τις τρεις μεταγραφές θα ζητήσει ο Ουζουνίδης - Το πρώτο όνομα που τελειώνει από τον Παναθηναϊκό!

Τι έχει ενημερώσει αρχικά την «πράσινη» ΠΑΕ ο νέος κόουτς του Τριφυλλιού; Ποιες είναι οι προτεραιότητές του για την ενίσχυση της ομάδας και σε ποιες θέσεις; Ο Σκύλος μυρίστηκε...

03.12.2016 - 09:45
Χαμός στο internet με τα στήθη της Ματσούκα! (ΦΩΤΟ)

Βγήκε να διασκεδάσει σε νυχτερινό κέντρο, αλλά μάλλον ξέχασε το σουτιέν της στο σπίτι, με αποτέλεσμα το εντυπωσιακό της μπούστο να βγάλει μάτια. Απολαύστε καυτές φωτογραφίες!

03.12.2016 - 13:00
"Ήταν καλή εμπειρία, έληξε χωρίς αντιπαραθέσεις"

Ο Αντρέα Στραματσόνι σε συνέντευξη του στην "Corriere dello Sport" αναφέρθηκε στο "διαζύγιο" του με τον Παναθηναϊκό αλλά και το πώς πήγε στους "πράσινους"

03.12.2016 - 14:17
"Σκεφτόμασταν εδώ και καιρό τον Ουζουνίδη"!

Ο Γιάννης Αλαφούζος στην παρουσίαση του Μαρίνου Ουζουνίδη τόνισε πως τον ήθελαν από παλιά και πώς τελικά ήρθε υπό... περίεργες συνθήκες

03.12.2016 - 14:12
Δεν αστειεύεται η εφορία, στο «μικροσκόπιο» 1.270.047 ΑΦΜ

Ένας στους έξι φορολογουμένους είναι φακελωμένος όσον αφορά τις τραπεζικές του καταθέσεις και εφόσον η διασταύρωση με τα δηλωθέντα εισοδήματα, όπως έχουν αποτυπωθεί στις φορολογικές τους δηλώσεις, βγάλει σημαντικές αποκλίσεις, ο έλεγχος βρίσκεται πλέον προ των πυλών.

03.12.2016 - 14:09
Σπάει πλάκα ο Μπέντο!Πάλι εκτός Μάριν και "Τσόρι"

Ο Πορτογάλος τεχνικός δεν πήρε στην αποστολή για το ματς με τον Λεβαδειακό ούτε τον Αργεντινό, ούτε τον Γερμανό μέσο!

03.12.2016 - 14:06

Τελευταία Νέα