sportdog dog

Επικό ΒΙΝΤΕΟ - Ο... Γκοτζίλα προσπαθεί να εκτελέσει πέναλτι!

Επικό ΒΙΝΤΕΟ - Ο... Γκοτζίλα προσπαθεί να εκτελέσει πέναλτι!
25.07.2016 - 19:13

Σκηνές... απείρου κάλλους με ανεπανάληπτο "fail" πριν από αγώνα στην Ιαπωνία!

Στο πλαίσιο της προώθησης του ταινίας "Godzilla Resurgence", οι promoters είχαν την ιδέα να στήσουν ένα... τρομερό σκηνικό πριν από την έναρξη του αγώνα Kawasaki Frontale - FC Tokyo για το ιαπωνικό πρωτάθλημα.

¨Ενας τύπος που φορούσε κοστούμι του Γκοτζίλα έκανε... φιλότιμη προσπάθεια να εκτελέσει ένα πέναλτι με την ουρά του διάσημου χαρακτήρα. Τελικά, το μόνο που κατάφερε ήταν να βρει... αέρα με μία -αξιοζήλευτη πάντως- σβούρα!

Τελικά, την κατάσταση στα... πόδια του πήρε ο πρωταγωνιστής της ταινίας, Χιρόκι Κασεγκάουα, ο οποίος ανέλαβε την εκτέλεση και σκόραρε πανηγυρίζοντας έξαλλα.

Δείτε το βίντεο:

 

 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ιστορικές αλλαγές για το ελληνικό ποδόσφαιρο και την ανάδειξη του πρωταθλητή – Πρώτη φορά!

Αποφάσεις ΣΤΑΘΜΟΣ από τη Super League. Πώς θα βγαίνει από του χρόνου ο πρωταθλητής, πόσοι θα πέφτουν και πώς, ποιοι θα ανεβαίνουν από την Football League.

29.03.2017 - 18:33
 Εξαφάνιση - θρίλερ του Γιώργου Δώνη μετά την Τούμπα - Πήγε στην Αστυνομία η οικογένειά του!

Μία απίστευτη ιστορία με τον Έλληνα κόουτς, ο οποίος ενημέρωσε πως σε λίγη ώρα θα βρισκόταν σπίτι του, όμως δεν πήγε... ποτέ!

29.03.2017 - 17:31
Διέρρευσαν δύο ονόματα απ' τη μαύρη λίστα Λύμπε - Ουζουνίδη - Ποιοι θα φύγουν κι οι Έλληνες διάδοχοι!

Τι προβλέπει το μεταγραφικό σχέδιο των ανθρώπων του Παναθηναϊκού για την ενίσχυση της πράσινης αμυντικής γραμμής; O SportDog έχει αποκαλυπτικό ρεπορτάζ με ονόματα...

29.03.2017 - 15:30
Δήλωση–κεραυνός για τον Παναθηναϊκό από Έλληνα παίκτη - Θέλει να τινάξει τους Πράσινους στον αέρα;

Ποιος έμπειρος άσος ανάβει φωτιές με αυτά που υποστηρίζει για το Τριφύλλι; Γιατί είναι εκνευρισμένος και πώς "προειδοποιεί" η πλευρά του; Ο Sportdog έχει καυτό παρασκήνιο!

29.03.2017 - 10:45
Ξεκάθαρος ο Σφαιρόπουλος για Εφές - Να τι είπε για τον τραυματία Λοτζέσκι

Μόνο αδιάφορο δεν είναι το ματς με την Εφές για τον Ολυμπιακό σύμφωνα με τα λεγόμενα του Γιάννη Σφαιρόπουλου.

29.03.2017 - 18:53
Αυτό κι αν είναι ανατροπή στο Survivor! Όλοι νομίζουν ότι θα αποχωρήσει ο Τσανγκ, αλλά τελικά έφυγε… (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενώ η παραγωγή του Survivor στις αρχές του σόου είχαν πάρει δρακόντια μέτρα στο να μην διαρρέουν ειδήσεις για τις εξελίξεις του παιχνιδιού, τις τελευταίες μέρες κάτι έχει αλλάξει με αποτέλεσμα να μαθαίνονται τα πάντα για το ριάλιτι επιβίωσης…

29.03.2017 - 18:47
"Τρελαμένοι" οι Ολυμπιακοί - Μάθατε τι θα κάνουν εν όψει του αγώνα με Εφές;

Μπορεί το παιχνίδι για τον Ολυμπιακό να είναι αδιάφορο, αλλά οι φίλοι του έχουν άλλη άποψη...

29.03.2017 - 18:40
ΕΠΙΚΟ ποστάρισμα στο Instagram από την κουκλάρα του Παππά -  Δείτε ΦΩΤΟ και σχόλιο!

Η σύντροφος του Νίκου Παππά… χάκαρε τον λογαριασμό του και έγινε «πάρτι» με την φωτογραφία που ανέβασε και τα σχόλια από κάτω.

29.03.2017 - 18:35

Τελευταία Νέα