sportdog dog

Το ΒΙΝΤΕΟ που κάνει το γύρο του διαδικτύου - Γκάζια ιδιοκτήτη στους παίκτες: Σας γα@@@νε και φύγανε!

Το ΒΙΝΤΕΟ που κάνει το γύρο του διαδικτύου - Γκάζια ιδιοκτήτη στους παίκτες: Σας γα@@@νε και φύγανε!
01.11.2016 - 18:30

Απίστευτα πράγματα στο ελληνικό ποδόσφαιρο εν έτει 2016... Τους έβγαλε από τα αποδυτήρια και τους τα... έχωσε χρησιμοποιώντας διάφορα "γαλλικά"!

Ο ιδιοκτήτης των Τρικάλων, Χρήστος Γιαλιάς, δεν μπορούσε να "χωνέψει" την ήττα της ομάδας με 3-1 από τον Αγροτικό Αστέρα στον Εύοσμο και μετά το τέλος του ματς τα πήρε στο κρανίο!

Τι έκανε; Μάζεψε τους παίκτες σε μία γωνία του γηπέδου και άρχισε να τους τα... χώνει χρησιμοποιώντας διάφορα "γαλλικά" και βαριές εκφράσεις.

"Ορίστε, κοιτάξτε τα χάλια μας, οι άλλοι μάγκες είναι, μας γαμ@@@@ε και φύγανε. πάτε να… ρε, είναι εικόνα αυτή;" τους είπε μεταξύ άλλων.

Δείτε το βίντεο:

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ο "Στράμα" είναι... εδώ! - Ο άγνωστος ρόλος του στα «πράσινα» μεταγραφικά του Ιανουαρίου!

Μπορεί να μην κάθεται πλέον στον πάγκο της ομάδας, αλλά ο Αντρέα Στραματσόνι μένει στο "τριφύλλι" αναλαμβάνοντας έναν ειδικό ρόλο στο πλάι του Γιάννη Αλαφούζου! 

07.12.2016 - 22:20
Θα είναι ο Σαββίδης στην Τούμπα μετά το «ντρέπομαι, δεν ξανάρχομαι»; - Το ψάξαμε και έχουμε την απάντηση

Θα κάνει πράξη την απειλή που ξεστόμισε μετά την ήττα από τον Ατρόμητο ο ισχυρός άνδρας του ΠΑΟΚ; Το SportDog έχει το παρασκήνιο!

07.12.2016 - 23:40
Ποιος Ιμπάρμπο; Άλλους τέσσερις διώχνει από ΠΑΟ ο Ουζουνίδης – Αυτόν τον βασικό δεν έχει σε εκτίμηση!

Σκούπα και φαράσι θα πάρει ο Έλληνας τεχνικός το Γενάρη! Ποιοι παίκτες βρίσκονται στην πόρτα της εξόδου και ποιοι υπό αυστηρή κρίση; Το πρώτο μέρος ενός "καυτού" ρεπορτάζ...

07.12.2016 - 13:30
Ποιοι πέρασαν στους "16" και ποιοι "φλερτάρουν" με Ολυμπιακό-ΠΑΟΚ στο Europa League!

"Ερυθρολευκοι" και "ασπρόμαυροι" αναμένουν τους αντιπάλους τους! Ο SportDog παρουσιάζει τις ομάδες που πέρασαν στην επόμενη φάση του Champions League και αυτές που είναι υποψήφιες να αναμετρηθούν με τις ελληνικές στην άλλη διοργάνωση.

07.12.2016 - 23:43
ΟΛΑ ΤΑ ΓΚΟΛ του Τσάμπιονς Λιγκ - Γκολάρες από Λεβερκούζεν-Πόρτο, μεγάλη νίκη Λέγκια, χαμός στη Μαδρίτη! (BINTEO)

Ο SportDog σάς προσφέρει στο... πιάτο όλα τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις της βραδιάς!

08.12.2016 - 00:02
Σοκάρει το "στήσιμο" της Μάγκυς στο instagram - Φωτό που κάνει θραύση!

Η Μάγκυ Χαραλαμπίδου δεν καταλαβαίνει από ηλικίες και λίγο πριν πατήσει τα 50 διατηρεί κορμί... θανατηφόρο και μια "πίσω κίνηση" πέρα από κάθε λογική! Δείτε την τελευταία της ανάρτηση και θα πάθετε πλάκα!

07.12.2016 - 23:59
Όταν η Στικούδη τρέλανε τους φωτογράφους...

Η σέξι τραγουδίστρια πόζαρε με το τολμηρό σύνολό της στους φωτογράφους και με λάγνο βλέμμα μαγνήτισε πάνω της όλα τα φλας.

07.12.2016 - 23:52
Έτσι βομβάρδισε την Ουγγαρία η ΑΕΚ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα επίσημα highlighs και πως η Ένωση επικράτησε της Ζολνόκι.

07.12.2016 - 23:50

Τελευταία Νέα