sportdog dog

Νέα ταση στα τατού εισάγει ο Μέσι! (ΦΩΤΟ)

Νέα ταση στα τατού εισάγει ο Μέσι! (ΦΩΤΟ)
11.11.2016 - 20:35

Δεν μπορείτε να φανταστείτε τί χτύπησε ο Αργεντίνος σούπερ σταρ.

Η μόδα των τατουάζ έχει χτυπήσει την κοινωνία. Εντάξει μπορεί να είναι κάπως ηλίθιο να περπατάς στον δρόμο και να συναντάς μελανιασμένους ανθρώπους, αλλά μόδα είναι θα περάσει. Εξάλλου οι άνθρωποι πάντα μιμούνται τους διάσημους, επειδή θέλουν να τους μοιάσουν.

Και μιας και είπαμε για διασήμους, είδατε το νέο τατουάζ του Λιονέλ Μέσι; Είθισται η τάση των τατού να είναι το “μανίκι”. Ε ο Αργεντίνος εισήγαγε νέα τάση. Χτύπησα... κάλτσα. Ζωγράφισε όλη την αριστερή του κνήμη, μαζί με τη γάμπα.

Δείτε φωτογραφίες:

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Νέο κύμα αποχωρήσεων στον ΠΑΟΚ – Φεύγουν δύο ακόμα Έλληνες άσοι - Γιατί τους "διώχνει" ο Μίχελ!

Ποιοι παίκτες του δικεφάλου του βορρά αναμένεται να «αποχαιρετήσουν» σύντομα τη Θεσσαλονίκη και για ποιο λόγο; Πού θα πάρουν μεταγραφή; Διαβάστε στο sportdog.gr. 

28.06.2017 - 13:30
Έτσι "γκρεμίζει" το ΟΑΚΑ ο Γιαννακόπουλος - "Θηρίο" από το NBA, φτιάχνει τρομερό δίδυμο με Μπουρούση!

Ποιος εξαιρετικός σέντερ, που έχει σημαντική και πολυετή παρουσία στον «μαγικό κόσμο», έχει μπει στο στόχαστρο του Τσάβι Πασκουάλ; Tο SportDog.gr κάνει τη μεγάλη αποκάλυψη.

28.06.2017 - 10:00
Μετράει μέρες μεγάλο όνομα της ΑΕΚ – Φούντωσαν οι φήμες για τoν «κλεισμένο» - Παίρνει «ανενεργό» άσο;

Τι συμβαίνει με top παίκτη της «Ένωσης» και γιατί βρίσκεται πολύ κοντά στην έξοδο; Έγινε ανατροπή με τον ...καπαρωμένο ποδοσφαιριστή; Διαβάστε στο Sportdog.gr τις απαντήσεις!

28.06.2017 - 12:15
Δυναμικός μέσος προ των πυλών στον Ολυμπιακό - Ποιοι παίκτες ακολουθούν, έρχονται ανακοινώσεις

Μεταγραφικό ντεμαράζ στο λιμάνι, αναμένεται διπλό «χτύπημα»! Ποιος παίκτης, θερμή εισήγηση του Χάσι, είναι μια ανάσα απ' τον Πειραιά; Τι γίνεται με τους άλλους στόχους;

28.06.2017 - 11:15
Το τερμάτισε δημοσιογράφος του ΣΚΑΪ: Αντί για τα σκουπίδια έμεινε άφωνος με... περαστική (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια στιγμή που θα μείνει στα τηλεοπτικά χρονικά χάρισε το μεσημέρι της Τρίτης - και μάλιστα σε ζωντανή σύνδεση - ο δημοσιογράφος του ΣΚΑΪ, Γιώργος Τσελίκας.

28.06.2017 - 14:01
Εκεί θα συνεχίσει την καριέρα του ο Χάκετ - Υπάρχει οριστική συμφωνία

Δεν άργησε να βρει ομάδα μετά το "διαζύγιο" με τον Ολυμπιακό...

28.06.2017 - 13:55
Κρατάει μυστικά για το μέλλον του ο Σκόκο!

Ο Νάτσο Σκόκο ενημέρωσε πως αποχωρεί από τη Νιούελς, αλλά εμφανίστηκε αινιγματικός για τον επόμενο σταθμό της καριέρας του...

28.06.2017 - 13:48
Σκληραίνουν τη στάση τους οι συνδικαλιστές της ΠΟΕ ΟΤΑ: Aποφάσεις - ΣΟΚ

Βήμα δεν κάνουν πίσω οι συνδικαλιστές της ΠΟΕ – ΟΤΑ, παρά την χθεσινή παρέμβαση του Πρωθυπουργού αλλά και την άμεση ψήφιση στη Βουλή της βελτιωμένης – προς την πλευρά των αιτημάτων των συνδικαλιστών – τροπολογίας για τους συμβασιούχους στην καθαριότητα των δήμων.

28.06.2017 - 13:45

Τελευταία Νέα