Facebook Pixel Έσωσε τη Μπαρτσελόνα με... ζωγραφιά ο Μέσι! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2017-01-09 00:39:00

Έσωσε τη Μπαρτσελόνα με... ζωγραφιά ο Μέσι! (ΒΙΝΤΕΟ)

Με απευθείας εκτέλεση φάουλ σπάνιας ομορφιάς ο Αργεντινός ισοφάρισε στο 90' για τους Καταλανούς στην έδρα της Βιγιαρεάλ (1-1) και τους χάρισε τον βαθμό της ισοπαλίας!

Μέγας είσαι Μέσι και θαυμαστά τα έργα σου!

Ο Αργεντινός σούπερ σταρ έκλεψε την παράσταση στην ισοπαλία της Μπαρτσελόνα με τη Βιγιαρεάλ καθώς ισοφάρισε στο τελευταίο λεπτό του αγώνα με απίθανη εκτέλεση φάουλ!

Το "κίτρινο υποβρύχιο" έφτασε πολύ κοντά σε μια ακόμα μεγάλη εντός έδρας νίκη (είχε νικήσει και την Ατλέτικο με 3-0) αφού είχαν προηγθεί με γκολ του Σανσόνε στο 50'.

Πάντως, στη Μπαρτσελόνα δεν δόθηκε καθαρό πέναλτι στο 72ο λεπτό με το σκορ στο 1-0, όταν ο Σοριάνο σταμάτησε σουτ του Μέσι μέσα από την περιοχή με το χέρι ως... άλλος τερματοφύλακας!

Вильярреал - Барселона 1:1. Обзор матча. Чемпионат Испании 2016/17. 17 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.