Facebook Pixel Τι να πει και ο κακομοίρης ο Έμερι...
| 2017-03-09 01:49:00

Τι να πει και ο κακομοίρης ο Έμερι...

O τεχνικός της Παρί  βρηκε το κουράγιο να ψελλίσει δυο λόγια, στεκούμενος στα λάθη της ομάδας του και στις διαιτητικές αδικίες

"Αναλύοντας το ματς, είναι αλήθεια οτι χάσαμε μεγάλη ευκαιρία. Το πρώτο μας ημίχρονο ήταν λάθος γιατί δεν καταφέραμε να πιέσουμε ή να κάνουμε πράγματα με την μπάλα. Κλειστήκαμε αρκετά και η Μπαρτσελόνα έκανε φάσεις για γκολ. Κάναμε λάθη στα δύο πρώτα γκολ.

Στο δεύτερο μέρος ήμασταν πιο ήρεμοι και καλύτερα τοποθετημένοι στο γήπεδο. Βελτιωθήκαμε και χάσαμε ευκαιρία για το 3-2. Ο διαιτητής έκανε λάθη εις βάρος μας και τα χάσαμε όλα στις καθυστερήσεις. Είναι αρνητική εμπειρία για μένα και την ομάδα. Πρέπει να μάθουμε από αυτή την ήττα", τόνισε ο Έμερι...