sportdog dog

ΕΚΤΑΚΤΟ!Μέσω YouTube το Γιβραλτάρ-Ελλάδα!

ΕΚΤΑΚΤΟ!Μέσω YouTube το Γιβραλτάρ-Ελλάδα!
06.09.2016 - 14:48

Η ΕΠΟ ανακοίνωσε οτι με τη συνεργασία της UEFA ο αποψινός αγώνας με το Γιβραλτάρ θα μεταδοθεί LIVE μέσω YouTube από το επίσημο κανάλι της Εθνικής!

Aναλυτικά:

"Η UEFA, σε συνεργασία με την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία, θα προσφέρουν σε όλους τους Έλληνες φιλάθλους σε απευθείας τηλεοπτική μετάδοση, μέσω του επίσημου καναλιού των Εθνικών Ομάδων στο You Tube, τον αγώνα πρεμιέρα της Εθνικής Ανδρών εναντίον του Γιβραλτάρ για την προκριματική φάση του Παγκοσμίου Κυπέλλου 2018.

Συνδεθείτε, λοιπόν, μετά τις 21:30 στο epo.gr και παρακολουθείστε την αναμέτρηση!!!"

Υπενθυμίζουμε οτι τηλεοπτικά ο αγώνας θα μεταδοθεί ΜΟΝΟ από το OTE TV.

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ποιος Τσόρι; Αυτό το μεγάλο όνομα "καθαρίζει" στεγνά ο Μπέντο το Γενάρη! "Το είπε" καθαρά!

Μέρες μετράει στον Πειραιά μεγάλο αστέρι των Ερυθρολεύκων! Τον ...τελειώνει ο Πορτογάλος κόουτς και υπάρχει σοβαρός λόγος! Πώς του "ανακοίνωσε" την απόφασή του;

06.12.2016 - 22:28
Τραγικός ξανά ο Αλμέιδα! Τι έκανε αυτή την φορά και... τρέλανε τους ανθρώπους της ΑΕΚ

Νέο θέμα προέκυψε με τον προβληματικό Πορτογάλο που δεν λέει να αφήσει σε ησυχία τους διοκούντες της Ένωσης. Έρχονται εξελίξεις στο στρατόπεδο του Δικεφάλου.

06.12.2016 - 20:59
'Τα μυστικά του Ουζουνίδη που θα φτιάξουν τον ΠΑΟ' – Ο κλεισμένος του Ολυμπιακού κι ο ...αντι-Ιμπάρμπο!

Τρεις έμπειροι ρεπόρτερ Πανιωνίου αποκαλύπτουν στο SportDog άγνωστα στοιχεία για τον Έλληνα κόουτς. Τι κάνει για να «ανεβάσει» τους παίκτες; Ποιοι του κάνουν από την Πλατεία;

06.12.2016 - 14:15
Η Μάρτα μάς έδειξε τα ολοστρόγγυλα οπισθία της! Δείτα τα γυμνά χωρίς ρετούς! Τι έχασες ρε Ρομπέρτο!

Απίθανη και αποκαλυπτική η φωτογραφία που ανέβασε αργά το βράδυ η πρώην σύντροφος του γκολκίπερ του Ολυμπιακού. Έχει κορμάρα και φοβερά προσόντα. Δείτε τα!

06.12.2016 - 23:43
Η κόρη της Κιμ Μπάσιντζερ είναι ΤΟΥΜΠΑΝΟ και τη βρήκαμε topless! (ΦΩΤΟ)

Είναι μόλις 21 ετών και έχει καταφέρει να κεντρίσει το ενδιαφέρον με την άκρως αισθησιακή της εμφάνιση.

07.12.2016 - 00:02
Ποιοι πήγαν στους «16», ποιοι Γιουρόπα και ποιοι… σπίτια τους!

Ολοκληρώθηκε το… πρώτο πιάτο της τελευταίας αγωνιστικής των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ. Δείτε πού πήγαν τα εισιτήρια …με μία ματιά!

06.12.2016 - 23:54
Δεν άντεξε! Έβαλε τα κλάματα ο τερματοφύλακας της Μπεσικτάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πιο συγκλονιστική στιγμή από τα αποψινά παιχνίδια του Τσάμπιονς Λιγκ.

06.12.2016 - 23:47
Έκλεισαν τα πρώτα εισιτήρια: "Καυτός" Λούκας, διασυρμός για Μπεσίκτας, πρωτιά για Νάπολι, αυτοκτονία Παρί!

Ο πρώην παίκτης του ΠΑΟΚ έκανε χατ τρικ στη νίκη της Άρσεναλ στη Βασιλεία που έδωσε την πρωτιά αφού η Παρί δεν νίκησε την Λουντογκόρες. Οι Τούρκοι ισοπεδώθηκαν με 6-0 από τη Ντιναμό Κιέβου και αποκλείστηκαν, ενώ η Νάπολι πήρε διπλό πρωτιάς επί της Μπενφίκα!

06.12.2016 - 23:39

Τελευταία Νέα