sportdog dog

Τρεις επιβεβαιώσεις τού SportDog στα σημερινά πρωτοσέλιδα!

Τρεις επιβεβαιώσεις τού SportDog στα σημερινά πρωτοσέλιδα!
11.01.2017 - 11:24

Το διάβασες στον Σκύλο; Είναι απόλυτα επιβεβαιωμένη είδηση!

Γιατί βλέπουμε δύο θέματα που "χτυπάει" η SportDog στο σημερινό της πρωτοσέλιδο και ένα της Live Sport, που στην ουσία επιβεβαιώνουν ό,τι έχει γράψει ο SportDog στο ρεπορτάζ του ΠΑΟΚ, της ΑΕΚ αλλά και του Ολυμπιακού!

Το ένα αφορά το τέλος του Μίχελ από τον Δικέφαλο, μετά από το κάζο που έπαθε ο Ολυμπιακός με τον Πιέρο Σωτηρίου, το άλλο αφορά το γεγονός ότι ο Κύπριος επιθετικός είναι καπαρωμένος από τον Ολυμπιακό και το τρίτο συνδέεται με την ΑΕΚ και τον Τζαβέλλα!

Πού τα διαβάσατε όλα αυτά πρώτοι; Στον SportDog!

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Θα τη φέρει ο Μαρινάκης στον Σαββίδη; - Τα δύο... κρυφά χαρτιά για να κάνει το «μπαμ» της χρονιάς

Λέτε να γίνει τέτοιο χουνέρι; Αν, πάντως, το δούμε κι αυτό, θα το φυσάει και δε θα κρυώνει το αφεντικό του ΠΑΟΚ. Αφήστε κιόλας που θα τρελαθούν οι οπαδοί του Ολυμπιακού... 

 

 

28.03.2017 - 23:00
Βόμβες για ελληνικό ποδόσφαιρο, ΕΠΟ, "μεγάλους" – "Αυτός θα πάρει το πρωτάθλημα του χρόνου γιατί..."!

Ατάκες - φωτιά από γνωστό δημοσιογράφο για όσα γίνονταν και γίνονται στο παρασκήνιο της Σούπερ Λιγκ και εκτίμηση για τη νέα σεζόν που θα συζητηθεί! Διάβασε στο SportDog...
 

28.03.2017 - 22:00
Έπιασαν το Τζόκερ στον Παναθηναϊκό – Αυτός φέρνει λεφτά με το τσουβάλι - Έρχονται και ...μεταγραφάρες

Όλα τούμπα στο Τριφύλλι! Ανέλπιστα ευχάριστες εξελίξεις στους "πράσινους" με χρήματα απ' το ...πουθενά που θα αλλάξουν εντελώς την κατάσταση! Διαβάστε τι ακριβώς συνέβη...

28.03.2017 - 14:45
Χαμός! Οι παπαράτσι «πέτυχαν» γνωστό… τούμπανο topless στην παραλία – Τα είδαμε όλα!

Αποκαλυπτική εμφάνιση από το εντυπωσιακό μοντέλο, το οποίο έδειξε «φάτσα κάρτα» το πλούσιο στήθος της, ενώ το στριγνκ μαγιό, δεν έκρυβε τίποτα…

28.03.2017 - 19:50
Σάλος στο ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο - Φήμες για στημένο ματς του Βελγίου!

Κυκλοφορού φήμες ότι η αντίπαλος της εθνικής μας στα προκριματικά του Μουντιάλ 2018 χρηματίστηκε για να στήσει το αποτέλεσμα αγώνα!

28.03.2017 - 23:02
Εγραψε ιστορία ο Ντοναρούμα!

Σημειώστε τη σημερινή ημέρα, γιατί σε κάποια χρόνια θα πρέπει να την χρησιμοποιούμε σε πολλά αφιερώματα.

28.03.2017 - 22:55
Η μικρή Τερέζα…που θα σας βγάλει σίγουρα…ΤΕΖΑ!!!

Ψέξατε, σκουπίστε, τελειώσατε…. μας τελείωσε η μικρή με τα στησίματα της! Πόζαρε σε παραλία η «καυτή» Theresa Correa και πέσαμε… τέζα!

28.03.2017 - 22:51
Ο Καρεμπέ αποθέωσε τις ακαδημίες και ο Λεμονής τον... Καρεμπέ

Ευτυχισμένος για την αναγνώριση και τα άκρως θετικά σχόλια από τους ανθρώπους της ECA για τη δουλειά και το έργο των εγκαταστάσεων της Ακαδημίας του Ολυμπιακού τόνισε πως είναι ο Κριστιάν Καρεμπέ.

28.03.2017 - 22:48

Τελευταία Νέα