ΑΕΚ

02-10-23 21:56

Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

Τέλος της αναμέτρησης! ΟΦΗ - ΑΕΚ 2-0

90+6' Κίτρινη κάρτα στον Λαμπρόπουλο

02-10-23 21:51

90+6' Kίτρινη κάρτα σε Σιμάνσκι και Αμπάντα

02-10-23 21:43

90' Πέντε λεπτά επιπλέον χρόνου

02-10-23 21:42

Εξαιρετική κάθετη πάσα του Αμπάντα στον Ντίκο, που θα περάσει τον Στάνκοβιτς που σε κενή εστία θα κάνει το 2-0 κόντρα στην ΑΕΚ!

83' Γκολ για τον ΟΦΗ!

02-10-23 21:41

82' Κίτρινη κάρτα στον Γκατσίνοβιτς

02-10-23 21:40

Εξαιρετική εκτέλεση από τον Γκατσίνοβιτς με τον Μπάουμαν να αποκρούει εντυπωσιακά!

02-10-23 21:38

81' Φάουλ για την ΑΕΚ σε πολύ καλό σημείο

02-10-23 21:35

78' Κίτρινη κάρτα στον Μπάουμαν

02-10-23 21:34

75' Αλλαγή για τον ΟΦΗ με τον Αμπάντα στη θέση του τραυματία Γκαγιέχος

02-10-23 21:31

74' Με πρόβλημα στο έδαφος ο Γκαγιέχος

Νέα απομάκρυνση από την άμυνα του ΟΦΗ

71' Κόρνερ για την ΑΕΚ

02-10-23 21:30

02-10-23 21:29

71' Πιέζει η ΑΕΚ για να φτάσει στην ισοφάριση

02-10-23 21:28

69' Σουτ από τον Ζίνι θα περάσει άουτ

Έδιωξαν οι αμυντικοί του ΟΦΗ

02-10-23 21:27

68' Κόρνερ για την ΑΕΚ

67' Αλλαγή και για τον ΟΦΗ με τον Ντίκο αντί του Λουίς Φελίπε

02-10-23 21:23

67' Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ με Πινέδα και Ζίνι στις θέσεις των Γαλανόπουλου και Ελίασον

02-10-23 21:21

63' Κίτρινη κάρτα στον Γαλανόπουλο

02-10-23 21:17

Τριπλή αλλαγή για την ΑΕΚ με Αραούχο, Πόνσε και Γκατσίνοβιτς στις θέσεις των Πισάρο, Φαν Βέερτ και Τσούμπερ

02-10-23 21:15

57' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ με τον Μεγιάδο να βγαίνει στην κόντρα απέναντι στον Στάνκοβιτς, αλλά θα καθυστερήσει και θα κάνει λάθος πάσα.

Επιθετικό φάουλ πάνω στον Μεγιάδο

02-10-23 21:14

55' Αλλαγή για τον ΟΦΗ με τον Λαμπρόπουλο στη θέση του Πασαλίδη

02-10-23 21:13

54' Πρόβλημα για τον Πασαλίδη που δεν μπορεί να συνεχίσει

53' Κόρνερ για την ΑΕΚ

02-10-23 21:12

Έδιωξαν οι αμυντικοί της ΑΕΚ

02-10-23 21:10

53' Κόρνερ για τον ΟΦΗ

50' Σουτ από τον Πισάρο θα μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Μπάουμαν

02-10-23 21:08

49' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Σέντρα από τον Λάρσον, με τον Λουίς Φελίπε να πιάνει την καρφωτή κεφαλιά, αλλά τον Στάνκοβιτς να αποκρούει εντυπωσιακά!

02-10-23 21:05

02-10-23 20:59

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

02-10-23 20:47

Τέλος στο πρώτο μέρος! ΟΦΗ - ΑΕΚ 1-0

02-10-23 20:46

45+1' Νέο σουτ από τον Τσούμπερ θα περάσει άουτ!

45' Ένα λεπτό επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

02-10-23 20:44

Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Ελίασον θα εκτελέσει το φάουλ, με τον Κάλενς να πιάνει την κεφαλιά μόνος του, αλλά την μπάλα να περνάει άουτ!

02-10-23 20:43

44' Φάουλ για την ΑΕΚ σε πλάγια θέση

02-10-23 20:40

43' Σουτ του Μεγιάδο θα περάσει άουτ

02-10-23 20:39

40' Σουτ από τον Τσούμπερ θα περάσει άουτ

02-10-23 20:36

39' Κόρνερ για την ΑΕΚ

02-10-23 20:35

36' Κεφαλιά από τον Μοχαμάντι, με την μπάλα να κοντράρει και τον Μπάουμαν να μπλοκάρει

02-10-23 20:34

35' Φάουλ σε πλάγια θέση για την ΑΕΚ

02-10-23 20:27

33' Ευκαιρία για την ΑΕΚ με τον Μοχαμάντι να πλασάρει από πλάγια θέση, τον Μπάουμαν να αποκρούει με το πόδι και τον Φαν Βέερτ να μην προλαβαίνει να πάρει το "ριμπάουντ"

26' Σουτ από τον Πισάρο θα περάσει άουτ

02-10-23 20:24

Συνεχίζεται η αναμέτρηση

02-10-23 20:22

23' Νεύρα ανάμεσα σε Βούρο και Πισάρο

02-10-23 20:16

21' Ευκαιρία για την ΑΕΚ με σουτ του Τσούμπερ να περνάει δίπλα από το κάθετο δοκάρι

02-10-23 20:10

16' Έχει ανεβάσει την απόδοσή της η ΑΕΚ μετά το γκολ που δέχθηκε και προσπαθεί να βρει τρόπο να απειλήσει.

02-10-23 20:06

9' Σουτ του Τσούμπερ θα περάσει άουτ

02-10-23 20:05

Μετά από σέντρα που θα κάνει ο Μπάκιτς από τα αριστερά, ο Λουίς Φελίπε με κεφαλιά κάνει το 1-0!

Γκολ για τον ΟΦΗ!

02-10-23 20:04

Κεφαλιά του Μεγιάδο θα μπλοκάρει ο Στάνκοβιτς

02-10-23 20:01

4' Κόρνερ για τον ΟΦΗ

02-10-23 19:57

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

02-10-23 19:38

Σύμφωνα με την ενημέρωση από την ΑΕΚ, ο πρώην αρχηγός της Ένωσης ήταν να ξεκινήσει στο ματς του «Γεντί Κουλέ» κόντρα στον ΟΦΗ. Ωστόσο, ο διεθνής μεσοεπιθετικός ένιωσε μία έντονη αδιαθεσία, με αποτέλεσμα στην ενδεκάδα να μπει ο Τσούμπερ.

02-10-23 19:15

Διαιτητής ο Διαμαντόπουλος. Βοηθοί οι Ψάρρης και Κούλα Χασάν, τέταρτος ο Ματσούκας, στο VAR ο Ζαμπαλάς.

02-10-23 19:14

Την ίδια στιγμή ο ΟΦΗ με 9 βαθμούς είναι στην 6η θέση της βαθμολογίας.

02-10-23 19:13

Η Ένωση προέρχεται από τη νίκη στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό, με 1-2 στη Λεωφόρο και έχει 11 βαθμούς, έχοντας πάντως δύο παιχνίδια λιγότερα.

02-10-23 19:12

Η ενδεκάδα της ΑΕΚ: Στάνκοβιτς, Μοχαμάντι, Ρότα, Κάλενς, Μήτογλου, Σιμάνσκι, Γαλανόπουλος, Ελίασον, Πισάρο, Τσούμπερ, Φαν Βέερτ.

02-10-23 18:35

Η ενδεκάδα του ΟΦΗ: Μπάουμαν, Βούρος, Πασαλίδης, Καρώ, Λάρσον, Τοράρινσον, Μεγιάδο, Γκλάζερ, Γαγιέγιος, Μπάκιτς, Φελίπε

02-10-23 18:33

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 20:00, στο Ηράκλειο και θα μεταδοθεί από την Cosmote Sports 1HD.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του ΟΦΗ και της ΑΕΚ για την 7η αγωνιστική της φετινής Super League.