Ρεν

3:1

Παναθηναϊκός

09-11-23 21:39

Τέλος αγώνα, ήττα για τον Παναθηναϊκό που μόνο με... υπέρβαση θα πάρει πλέον πρόκριση

09-11-23 21:36

90'+5' Δοκάρι για την Ρεν, με τον Μπλας να σουτάρει από εξαιρετικά δύσκολη θέση, αλλά τη μπάλα να τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι του Μπρινιόλι

09-11-23 21:34

90' +3' Αλλαγή για τη Ρεν. Μάτιτς έξω, Ασιινόν μέσα

09-11-23 21:31

2-1 η Βιγιαρεάλ, το γύρισε μέσα σε λίγα λεπτά!

09-11-23 21:28

Στο άλλο ματς του ομίλου, η Βιγιαρεαλ ισοφαρισε 1-1

09-11-23 21:29

09-11-23 21:25

85' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό: Ο Αϊτόρ βρήκε τον Σπόραρε, αυτός βρέθηκε με μέτωπο προς την εστία και σούταρε από το ύψος της μεγάλης περιοχής, όμως έστειλε την μπάλα άουτ

09-11-23 21:23

83' Ευκαιρία για τη Ρεν, με τον Σαλάχ να φεύγει στην κόντρα και να σουτάρει πάνω από τα δοκάρια

09-11-23 21:22

80' Κεφαλιά του Σπόραρ υπό πίεση, η μπάλα άουτ

09-11-23 21:21

80΄ Κίτρινη κάρτα στον Σανταμαρία

79' Σουτ του Σπόραρ με το αριστερό, μπλοκάρει ο Γκαγιόν

79' Δύο αλλαγές ο Παναθηναϊκός: Έξω ο Βαγιαννίδης, μέσα ο Σπόραρ και έξω ο Πέρεθ, μέσα ο Αράο.

09-11-23 21:14

77΄ Δυνατή πάσα του Μαντσίνι στον Βαγιαννίδη και η ευκαιρία χάνεται

09-11-23 21:12

71' Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό: Έξω ο Μπερνάρ, μέσα ο Αϊτόρ και έξω ο Παλάσιος, μέσα ο Μαντσίνι

09-11-23 21:10

70' Φοβερή εκτέλεση πέναλτι του Μπλας και 3-1 η Ρεν

09-11-23 21:09

Ο Μάτιτς έπεσε στη μεγάλη περιοχή μετά από επαφή με τον Βιλένα και ο διαιτητής καταλόγισε πέναλτι...

67' Πέναλτι για τη Ρεν!

09-11-23 21:08

Ο Βιλένα έκανε το λάθος, που έδωσε την ευκαιρία στους Γάλλους να χτυπήσουν στην αντεπίθεση

09-11-23 21:06

Ο Παναθηναϊκός δέχθηκε αντεπίθεση μετά από "πούλημα" της μπάλας, ο Μπλας βρέθηκε στη μεγάλη περιοχή, η μπάλα κόντραρε και στρώθηκε στον Σαλάχ, ο οποίος την έστειλε στα δίχτυα με προβολή προ κενής εστίας.

65' ΓΚΟΛ! 2-1 η Ρεν με τον Σαλάχ

09-11-23 21:04

63' Τρεις αλλαγές για τη Ρεν: Μπλας, Σαλάχ και Σανταμαριά στο ματς αντί των Μπουριζό, Τεριέ και Ρίντερ

09-11-23 20:59

62' Ο Παναθηναϊκός κυκλοφορεί την μπάλα αλλά οι Γάλλοι περιμένουν με 10 παίκτες πίσω και οι Πράσινοι δεν βρίσκουν διαδρόμους

09-11-23 20:57

56' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟ με τον Τζούρισιτς, αλλα η φάση έχει σταματήσει αφού ο Παλάσιος επηρέαζε το οπτικό πεδίο του γκολκίπερ από θέση οφσάιντ

09-11-23 20:54

55' Κίτρινη στον Γου

09-11-23 20:52

52' Κίτρινη κάρτα στον Πέρεθ

09-11-23 20:49

49' Επικίνδυνο γύρισμα του Ντουε από τα δεξιά, περνάει από όλους η μπάλα

09-11-23 20:47

47' Ο Τεάτ απομακρύνει προ του Ιωαννίδη στη μεγάλη περιοχή μετά από πάσα του Μπερνάρ

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

09-11-23 20:43

Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό στην ανάπαυλα: Ο Τζούρισιτς μπαίνει στη θέση του Τσέριν

09-11-23 20:33

09-11-23 20:32

Η Ρεν προηγήθηκε με τον Ρίντερ στο 9' και ο Παναθηναϊκός ισοφάρισε με πέναλτι του Ιωαννίδη στο 34', σε φάση που ο Μπελοσιάν αντίκρισε απευθείας κόκκινη κάρτα

09-11-23 20:30

Λήξη πρώτου ημιχρόνου: Ρεν - Παναθηναϊκός 1-1

45' Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις

09-11-23 20:29

44' Ευκαιρία για τη Ρεν: Ο Τεριέ βρέθηκε στη μεγάλη περιοχή και σούταρε με το αριστερό, ο Σένκεφελντ έβαλε την κόντρα και παραχώρησε κόρνερ

09-11-23 20:27

44' Κίτρινη κάρτα στον Βαγιαννίδη

09-11-23 20:26

42' Δύσκολη κεφαλιά του Τσέριν από σέντρα του Βαγιαννίδη, η μπάλα άουτ

09-11-23 20:24

41' Σέντρα του Παλάσιος με το αριστερό, πήρε τροχιά προς το τέρμα και ο Γκαγιόν μπλόκαρε χωρίς πρόβλημα

09-11-23 20:20

39' Ευκαιρία για τη Ρεν: Ο Μπουριζό σουτάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια

35' Αλλαγή για τη Ρεν: Ο Τρουφέρ στη θέση του Καλιμουεντό

09-11-23 20:19

Εν τω μεταξύ, στο άλλο ματς η Μακάμπι προηγείται 1-0 της Βιγιαρεάλ

34' ΓΚΟΛ! Ο Ιωαννίδης ευστοχεί στο πέναλτι και κάνει το 1-1!

09-11-23 20:18

33' Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό και απευθείας κόκκινη κάρτα στον Μπελοσιάν!

09-11-23 20:17

To ριπλέι δείχνει πως ο Μπελοσιάν έχει τραβήξει τον Ιωαννίδη, πριν σουτάρει

32' Ο διαιτητής διακόπτει το ματς και πηγαίνει να δεί τη φάση μετά από παρέμβαση του VAR!

09-11-23 20:16

Ο Ιωαννίδης βρέθηκε στη μεγάλη περιοχή με αντίπαλο στην πλάτη του, επιχείρησε πάσα που κόντραρε και στη συνέχεια έφτασε πάλι στα πόδια του, με τον Μπελοσιάν να φαίνεται πως τον τραβά και τον ρίχνει κάτω!

09-11-23 20:14

31΄ Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, που φωνάζει για πέναλτι!

09-11-23 20:12

29' Ο Μπρινιόλι βγαίνει έγκαιρα και μπλοκάρει σωτήρια την μπάλα προ του Καλιμουεντό μετά από εξαιρετική κάθετη του Λε Φέε

09-11-23 20:10

Μπορεί να είναι πίσω στο σκορ, αλλά ο Παναθηναϊκός έχει τη συντριπτική κατοχή της μπάλας από το ξεκίνημα του ματς! Οι Πράσινοι τα χαλάνε στην τελική πάσα

09-11-23 20:08

09-11-23 20:02

23' Δεν πέρασε η κάθετη πάσα που επιχείρησε ο Ιωαννίδης σε επικίνδυνη αντεπίθεση του Τριφυλλιού

09-11-23 19:58

17' Κακό σουτ του Μπερνάρ από πλεονεκτική θέση εκτός μεγάλης περιοχής, η μπάλα ψηλά άουτ

09-11-23 19:57

13' Ο Παναθηναϊκός βγήκε στην κόντρα με προϋποθέσεις, αλλά ο Παλάσιος δοκίμασε μία εξεζητημένη ντρίμπλα και έχασε την μπάλα

09-11-23 19:55

12' Ευκαιρία για τον ΠΑΟ: Ο Ιωαννίδης πήρε κεφαλιά υπό πίεση στο ύψος της μικρής περιοχής και έστειλε την μπάλα άουτ

10' Σέντρα του Μλαντένοβιτς, ο Μπελοσιάν προλαβαίνει τον Ιωαννίδη και παραχωρεί κόρνερ

09-11-23 19:54

Ο Ρίντερ εκτέλεσε φάουλ απευθείας με το αριστερό, η μπάλα έσκασε και μπέρδεψε τον Μπρινιόλι, ο οποίος την έχασε μέσα από τα χέρια του και αυτή κατέληξε στα δίχτυα!

09-11-23 19:49

9' ΓΚΟΛ! 1-0 η Ρεν με σκόρερ τον Ρίντερ έπειτα από τραγικό λάθος του Μπρινιόλι!

09-11-23 19:47

4' Ο Ιωαννίδης πίεσε και παραλίγο να κλέψει την μπάλα μετά από κακό γύρισμα της μπάλας προς τον τερματοφύλακα της Ρεν, ο οποίος πρόλαβε να διώξει με τάκλιν!

09-11-23 19:45

2' O Παναθηναϊκός πιέζει ψηλά τη γαλλική άμυνα από το ξεκίνημα του ματς

09-11-23 19:41

Σέντρα στον παιχνίδι

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

09-11-23 19:29

Εντυπωσιακή ατμόσφαιρα από 1.500 φίλους του Παναθηναϊκού στην εξέδρα

09-11-23 19:28

Διαιτητής της αναμέτρησης έχει οριστεί ο Γουίλιαμ Κόλουμ από την Σκωτία, ενώ χρέη διαιτητή VAR θα εκτελέσει ο συμπατριώτης του Κέβιν Κλάνσι.

09-11-23 19:27

Μακάμπι Χάιφα - Βιγιαρεάλ είναι το έτερο ματς του ομίλου και διεξάγεται στην Κύπρο (λόγω της εμπόλεμης κατάστασης στο Ισραήλ) στις 19:45

09-11-23 19:24

Η Ρεν, που νίκησε τον Παναθηναϊκό με 2-1 στη Λεωφόρο, έχει 6 βαθμούς, με τον Παναθηναϊκό να είναι στους 4. Η Βιγιαρεάλ έχει 3 πόντους και η Μακάμπι Χάιφα 1, ωστόσο οι δύο ομάδες μετρούν από ένα ματς λιγότερο

09-11-23 19:21

Στον πάγκο για τη Ρεν: Λεμπέ, Μπατόλα, Τρουφέρ, Σανταμαρία, Γκουιρί, Μπλας, Ασινιόν, Ομαρί, Ντουέ, Σαλάχ, Ζαουάμπ, Ναγκιντά

09-11-23 19:19

Στον πάγκο για τον Παναθηναϊκό: Λοντίγκιν, Σιδεράς, Κώτσιρας, Μαντσίνι, Αϊτόρ, Τζούρισιτς, Αράο, Σπόραρ, Ξενόπουλος, Προδρομίτης, Μπιλάλ

Ρεν (Μπρούνο Ζενεσιό): Γκαγιόν - Ντουέ, Βουό, Μπελοσιάν, Τεάτ - Μπουριζό, Μάτιτς, Τεριέ, Λε Φέε - Καλιμουεντό, Ριντέρ

09-11-23 19:18

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Κάτω από τα δοκάρια ο Μπρινιόλι, στην άμυνα από τα αριστέρα προς τα δεξιά Μλαντένοβιτς, Σένκεφελντ, Γεντβάι, Βαγιαννίδης, στο κέντρο θα αγωνιστούν οι Ρούμπεν, Τσέριν και Βιλένα, στο αριστερό άκρο ο Μπερνάρ, στο δεξί ο Παλάσιος και στην κορυφή ο Ιωαννίδης.

09-11-23 19:15

Η αναμέτρηση αρχίζει στις 19:45 και μεταδίδεται τηλεοπτικά από το Cosmote Sport 4

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Ρεν - Παναθηναϊκός για την 4η αγωνιστική των ομίλων του Europa League

09-11-23 19:04