12-11-23 19:27

Από εμάς, καλό σας βράδυ!

Τέλος αγώνα: ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός 2-1

12-11-23 19:24

94' Ωραίο σουτ του Ντίας, φεύγει λίγο πάνω από τα δοκάρια του ΠΑΟΚ

90' Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

12-11-23 19:22

89: Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Βιεϊρίνια αντικαθιστά τον Ζίβκοβιτς και γράφει ιστορία. Ξεπέρασε τον Γκουερίνο και είναι πλέον ο πρώτος ξένος παίκτης του ΠΑΟΚ σε συμμετοχές στο πρωτάθλημα (234)

12-11-23 19:20

88' Σέντρα του Μαυρία από τα δεξιά, απομακρύνει ο Σάστρε

12-11-23 19:18

Ο Μιχαηλίδης επιστρέφει στο παιχνίδι. Ο Σενγκέλια θα ξαναμπεί αφού πρώτα του τοποθετηθεί επίδεσμος καθώς μάτωσε από την προηγούμενη σύγκρουση

12-11-23 19:16

85' Σενγκέλια και Μιχαηλίδης χτύπησαν κεφάλι κεφάλι

83' Νεύρα μεταξύ του Ντουάρτε και του Σάστρε

12-11-23 19:15

83' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό: Ο Μπελεβώνης στη θέση του Ντουάρτε

12-11-23 19:13

82' Ενοχλήσεις για τον Ζίβκοβιτς.

12-11-23 19:12

81' Δυνατό σουτ του Πέρες, μπλοκάρει ο Κοτάρσκι

12-11-23 19:10

79' Ωραία ενέργεια και φαλτσαριστό σουτ Κωνσταντέλια, η μπάλα άουτ

12-11-23 19:09

77' Νέα αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Σβαμπ στη θέση του Οζντόεφ

12-11-23 19:07

76' Αλλαγή και για τον ΠΑΟΚ: Αποχωρεί ο Σαμάτα, στη θέση του ο Τόμας

73' Δύο αλλαγές για Παναιτωλικό: Ντίας και Ξενιτίδης αντικαθιστούν τους Χατζηθεοδωρίδη - Ζοάο Πέδρο.

12-11-23 19:05

73' Λάθος από τον Μεϊτε, ο Πέδρο παίρνει την μπάλα και σουτάρει αλλά στέλνει την μπάλα αρκετά μέτρα άουτ

12-11-23 19:01

71' "1-2" Σοάρες με Κωνσταντέλια, ο δεύτερος γυρίζει προς τη μικρή περιοχή αλλά η μπάλα περνά από όλους. Ο Ζίκοβιτς ζήτησε πέναλτι μετά από πτώση σε μαρκάρισμα αμυντικού, αλλά δεν καταλογίζεται παράβαση

12-11-23 19:00

67' Κίτρινη κάρτα στον Μιχαηλίδη

12-11-23 18:57

65' Κίτρινη κάρτα στον Οικονόμου.

12-11-23 18:53

64' Έξω ο Μουργκ, μέσα ο Ντεσπόντοφ.

60' Φάση για τον ΠΑΟΚ, με τον Μεϊτέ να σημαδεύει τον Οικονόμου.

12-11-23 18:52

Μπήκε μέσα ο Έλληνας στόπερ.

12-11-23 18:51

Ο Οικονόμου ετοιμάζεται, ώστε να μπει στο ματς.

Στο έδαφος ο Μαλής, ζήτησε αλλαγή.

12-11-23 18:49

58' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

12-11-23 18:48

10 γκολ και 2 ασίστ έως τώρα στη σεζόν για τον Αντρίγια Ζίβκοβιτς!

12-11-23 18:45

55' Ευκαιρία του Μουργκ, όμως ο Σαμάτα είναι εκτεθειμένος στην αρχή της φάσης.

12-11-23 18:43

52' Σουτ του Οζντόεφ, πέρασε εκτός η μπάλα.

12-11-23 18:42

50' Kόρνερ για τον Παναιτωλικό.

12-11-23 18:40

Βροχή στην Τούμπα, η οποία δυναμώνει και εμποδίζει το έργο των παικτών.

12-11-23 18:38

Αποφασισμένος να βρει το γκολ της ισοφάρισης ο Παναιτωλικός.

12-11-23 18:37

Έναρξη στο δεύτερο μέρος!

12-11-23 18:34

Στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες, όλα έτοιμα.

12-11-23 18:25

Είμαστε εν αναμονή του δεύτερου ημιχρόνου!

12-11-23 18:18

Λήξη πρώτου μέρους, 2-1 το σκορ υπέρ του ΠΑΟΚ!

12-11-23 18:16

45+1' Ο ΠΑΟΚ πάτησε περιοχή, ο Οζντόεφ προσπάθησε να εκτελέσει αλλά τελικά έκανε φάουλ!

Έξαλλος ο Ραζβάν Λουτσέσκου, με το ότι δε βγήκε κόκκινη στον παίκτη του Παναιτωλικού!

12-11-23 18:15

12-11-23 18:10

45' Φάουλ του Λιάβα στον Μιχαηλίδη, ζητάνε δεύτερη κίτρινη οι γηπεδούχοι!

Ο Λουτσέσκου είναι προβληματισμένος, πάντως.

12-11-23 18:09

Η ανατροπή ήρθε γρήγορα για τους Θεσσαλονικείς.

12-11-23 18:08

Ακόμη ένα γκολ για τον αρχηγό του ΠΑΟΚ!

12-11-23 18:07

Ο Σέρβος ήθελε να σεντράρει, αλλά τελικά πέτυχε ένα εκπληκτικό τέρμα και βάζει μπροστά τον ΠΑΟΚ!

36' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ με τον Αντρίγια Ζίβκοβιτς!

12-11-23 18:06

Ο Σενγκέλια έχει γυρίσει λίγο πιο πίσω, για να βοηθήσει στο ανασταλτικό κομμάτι.

12-11-23 18:05

12-11-23 18:04

34' Ο Κωνσταντέλιας στο έδαφος από τάκλιν του Ντουάρτε και κίτρινη στον παίκτη των ''καναρινίων''.

Πρώτη για το Δικέφαλο, 1 έχει και ο Παναιτωλικός με τον Λιάβα.

12-11-23 18:03

33' Κίτρινη κάρτα στον Μουργκ για χτύπημα στον Σενγκέλια.

12-11-23 18:01

Ξεπεράσαμε τη μισή ώρα αγώνα, 1-1 το ματς.

12-11-23 18:00

Ελέγχθηκε η φάση, δε μετράει το τέρμα.

12-11-23 17:58

29' Ο Σαμάτα σκοράρει ξανά, όμως είναι σε θέση οφσάιντ ο Οζντόεφ στην αρχή της φάσης.

Απόλυτη ισορροπία στην Τούμπα.

12-11-23 17:57

Ο Κωνσταντέλιας πάτησε την μπάλα, ο Σάστρε έκανε το γύρισμα και ο Σαμάτα δε λάθεψε!

Ο Τανζανός στράικερ με εντυπωσιακό τακουνάκι ισοφάρισε αμέσως!

12-11-23 17:56

26' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ, με τον Σαμάτα!

12-11-23 17:55

Εκνευρισμένος ο Ραζβάν Λουτσέσκου, όχι μόνο για το γκολ αλλά και για το πώς ξεκίνησε η φάση!

Ο Ζίβκοβιτς μπαίνει σταδιακά στο κλίμα του αγώνα, με το Σέρβο να έχει αρχίσει τις σέντρες.

12-11-23 17:54

Ψάχνει την άμεση απάντηση ο ΠΑΟΚ.

12-11-23 17:53

12-11-23 17:52

Πέρασε ανεκμετάλλευτο τελικά...

21' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

12-11-23 17:51

Σοκ στην Τούμπα!

Ο Κοτάρσκι δεν μπορούσε να πιστέψει ότι η ομάδα του δέχθηκε το γκολ.

12-11-23 17:50

Οι φιλοξενούμενοι συνεργάστηκαν άψογα, ο Λιάβας σέντραρε στο δεύτερο δοκάρι και ο επελαύνων Τορεχόν άνοιξε το σκορ!

12-11-23 17:48

20' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ για τον Παναιτωλικό με τον Τορεχόν!

12-11-23 17:46

Εντείνουν την πίεσή τους οι γηπεδούχοι και ψάχνουν το γκολ.

12-11-23 17:45

Ο Οζντόεφ ανέλαβε την εκτέλεση του φάουλ, όμως η ''βολίδα'' του βρήκε δοκάρι και μένει το 0-0.

14' ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ!

12-11-23 17:44

Ο Σαμάτα σούταρε, όμως η προσπάθειά του σταμάτησε σε χέρι αντίπαλου αμυντικού.

13' Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για το Δικέφαλο!

12-11-23 17:42

Ο ΠΑΟΚ ξεκάθαρα δυσκολεύεται να βρει το ''ρήγμα'' στην αντίπαλη άμυνα.

12-11-23 17:41

11' Ο Σαμάτα δέχθηκε χτύπημα, αλλά σηκώθηκε αμέσως.

12-11-23 17:39

Η ομάδα του Πετράκη δεν κάθεται παθητικά πίσω από την μπάλα, αλλά πιέζει ψηλά στο γήπεδο.

Μέχρι τώρα, δεν έχει χρειαστεί να παρέμβει.

12-11-23 17:36

Ο Καπίνο έχει παίξει 6 φορές κόντρα στον ΠΑΟΚ, 2 φορές με τη φανέλα του Ολυμπιακού και 4 με αυτή του Παναθηναϊκού.

12-11-23 17:33

Ξεκάθαροι από την αρχή του αγώνα οι ρόλοι, με τους γηπεδούχους να κυκλοφορούν την μπάλα και τον Παναιτωλικό να επιλέγει τις βαθιές μπαλιές.

Δυναμική εκκίνηση για τον Δικέφαλο!

12-11-23 17:32

2' Πολύ καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Σάστρε σέντραρε και ο Σαμάτα πήρε την κεφαλιά, όμως η μπάλα βγήκε εκτός εστίας!

12-11-23 17:31

Ο ΠΑΟΚ θέλει από νωρίς να ελέγξει το ρυθμό και να έχει την κατοχή της μπάλας.

12-11-23 17:30

Σέντρα στο ματς!

12-11-23 17:28

Ο Παναγιώτης Τσιάρας θα διαιτητεύσει τον αγώνα της Τούμπας.

12-11-23 17:27

Βγαίνουν οι ομάδες στο γήπεδο!

12-11-23 17:23

Ο ΠΑΟΚ στην πρόσφατη ευρωπαϊκή του αναμέτρηση ήρθε ισόπαλος με την Αμπερντίν και είναι εν αναμονή ''τελικού'' με την Άιντραχτ Φρανκφούρτης.

12-11-23 17:21

Λίγα λεπτά έμειναν για την εκκίνηση της αναμέτρησης.

12-11-23 17:14

Ο ΠΑΟΚ για το συγκεκριμένο ματς όρισε γενική τιμή τα 20 ευρώ στα εισιτήρια, ώστε να προσέλθουν μαζικά οι φίλοι της ομάδας.

12-11-23 17:13

Οι Αγρινιώτες προέρχονται από την εντός έδρας ήττα από τον Αστέρα Τρίπολης και ψάχνουν αντίδραση απόψε.

12-11-23 17:12

Ο ΠΑΟΚ προέρχεται από το θρίαμβο στο Φάληρο επί του Ολυμπιακού και χρειάζεται το τρίποντο, ώστε να μην απομακρυνθεί από την κορυφή.

12-11-23 17:10

Από την πλευρά του, ο Γιάννης Πετράκης θα ξεκινήσει στο γήπεδο της Τούμπας με τους εξής 11: Καπίνο, Μαλής, Ντουάρτε, Μλάντεν, Σίλβα, Λιάβας, Πέρες, Χατζηθεοδωρίδης, Φρεντ, Ζοάο Πέδρο, Σενγκέλια.

12-11-23 17:07

O Ραζβάν Λουτσέσκου επέλεξε τον Κοτάρσκι στο τέρμα, τους Σάστρε, Μιχαηλίδη, Κεντζιόρα, Σοάρες τετράδα στην άμυνα από τα δεξιά. Στον άξονα διάλεξε τους Οζντόεφ, Μεϊτέ και τους Μουργκ, Μιχαηλίδη, Ζίβκοβιτς τριάδα πίσω από το «9άρι» Σαμάτα.

Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με τον Παναιτωλικό για την 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος.