ΠΑΟΚ

30-11-23 23:56

Καληνύχτα!

30-11-23 23:55

Μείνετε συντονισμένοι στο sportdog.gr για να διαβάσετε το ρεπορτάζ από την τεράστια νίκη του ΠΑΟΚ!

Άλωσε τη Γερμανία, 2-1 την Άιντραχτ και προκρίθηκε!

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ, ο ΠΑΟΚ είναι στους 16 του Κόνφερενς Λιγκ!

30-11-23 23:43

85' Απίστευτη φάση για την Άιντραχτ! Ο Τσαϊμπί έβγαλε σέντρα με Εμπιμπέ - Λάρσον να πιάνουν κεφαλιές και η μπάλα έφτασε στον Μαρμούς που από θέση βολής αστόχησε!

30-11-23 23:42

83' Ντεσπόντοφ αντί Τάισον!

30-11-23 23:38

79' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Σβαμπ και Εκόνγκ αντικαθιστούν τους Οζντόεφ - Βιεϊρίνια.

30-11-23 23:36

78' Απειλέι ξανά η Άιντραχτ με τον Τσαϊμπί να κάνει ωραία κίνηση και σουτ, όμως ο Κοτάρσκι σώζει την εστία του για ακόμη μία φορά.

30-11-23 23:35

75' Μεγάλη φάση για την Άιντραχτ με τον Μαρμούς! Ο άσος των Γερμανών μπήκε στην περιοχή του ΠΑΟΚ σουτάροντας δυνατά όμως ο Κοτάρσκι του είπε όχι!

30-11-23 23:32

74' Αλλαγή για την Άιντραχτ με τον Μπούτα στη θέση του Γκέτσε

30-11-23 23:31

Ο Κωνσταντέλιας θα πασάρει στον Τόμας, που θα σουτάρει έξω από την περιοχή, ο Τραπ θα αποκρούσει ασταθώς και ο Ζίβκοβιτς από κοντά θα κάνει το 1-2!

30-11-23 23:30

73' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

30-11-23 23:28

30-11-23 23:27

69' Κίτρινες κάρτες για Τόμας και Τούτα

30-11-23 23:26

Επιθετικό φάουλ στον Κοτάρσκι

30-11-23 23:25

68' Κόρνερ για την Άιντραχτ

30-11-23 23:23

66' Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ με τους Κωνσταντέλια, Τόμας στις θέσεις των Μουργκ, Σαμάτα

30-11-23 23:22

Έδιωξαν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ

64' Κόρνερ για την Άιντραχτ

30-11-23 23:20

63' Νέα ευκαιρία για την Άιντραχτ με το σουτ από τον Εμπιπέ να σουτάρει από πλάγια θέση και την μπάλα να περνάει ελάχιστα άουτ!

30-11-23 23:19

Δεν μετράει το γκολ

Ελέγχεται η φάση από το VAR

30-11-23 23:17

60' Γκολ για την Άιντραχτ με τον Λάρσον, όμως το τέρμα θα ακυρωθεί ως οφσάιντ!

30-11-23 23:16

Σέντρα από τον Σαϊμπί με τον Μαρμούς να πιάνει την κεφαλιά και να κάνει το 1-1!

30-11-23 23:15

58' Γκολ για την Άιντραχτ!

30-11-23 23:14

Μετά από εκτέλεση με πάσα του κόρνερ ο Ζίβκοβιτς θα κάνει τη σέντρα, με τον Κεντζιόρα να εκμεταλλεύεται την αδράνεια της γερμανικής άμυνας και από κοντά να κάνει το 0-1!

30-11-23 23:13

55' Γκολ για τον ΠΑΟΚ!

30-11-23 23:12

55' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

30-11-23 23:10

54' Αλλαγή για την Άιντραχτ με τον Γιάκιτς στην θέση του τραυματία Σκίρι

30-11-23 23:08

Ακουμπάει το γκολ ο ΠΑΟΚ! Απευθείας εκτέλεση από τον Μουργκ με την μπάλα να φεύγει ελάχιστα έξω από το αριστερό δοκάρι του Τραπ!

30-11-23 23:06

50' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε πάρα πολύ καλό σημείο

30-11-23 23:04

47' Σουτ του Γκέτσε μέσα από την περιοχή θα κοντράρει πάνω στον Κουλιεράκη

30-11-23 22:47

46' Σέντρα στον δεύτερο ημίχρονο!

30-11-23 22:45

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Άιντραχτ Φρανκφούρτης - ΠΑΟΚ 0-0

30-11-23 22:42

30-11-23 22:41

Πέρασε άουτ η μπάλα

30-11-23 22:38

40' Φάουλ για την Άιντραχτ

30-11-23 22:35

30-11-23 22:31

32' Μεγάλη ευκαιρία για την Άιντραχτ! Μετά από φάση διαρκείας η μπάλα θα φτάσει στον Μαρμούς που θα βρεθεί απέναντι από τον Κοτάρσκι, αλλά τον Κροάτη να αποκρούει εντυπωσιακά με το σώμα την προσπάθεια του Αιγύπτιου!

30-11-23 22:29

29' Μεγάλη στιγμή για τον ΠΑΟΚ! Ο Σαμάτα θα βρει πολύ ωραία τον Μουργκ, που θα κάνει το σουτ από πολύ καλό σημείο, όμως ο Τραπ θα αποκρούσει με το πόδι!

30-11-23 22:27

28' Σουτ από τον Τάισον θα περάσει άουτ

30-11-23 22:25

25' Νέα καλή στιγμή για τους γηπεδούχους! Μετά από λάθος του Ζίβκοβιτς ο Ενκουκού θα κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, αλλά ο Κοτάρσκι θα αποκρούσει!

24' Φάουλ πάνω στον Τάισον

30-11-23 22:24

Νέο κόρνερ για τη γερμανική ομάδα

30-11-23 22:21

23' Ευκαιρία για την Άιντραχτ! Μετά από παράλληλη μπαλιά και λάθος του Κοτάρσκι ο Βιεϊρίνια με διπλή κεφαλιά θα διώξει σε κόρνερ

30-11-23 22:14

19' Γύρισμα του Ενκουκού θα μπλοκάρει ο Κοτάρσκι

30-11-23 22:12

13' Σουτ του Τάισον θα μπλοκάρει ο Τραπ

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του ΠΑΟΚ

30-11-23 22:11

10' Κόρνερ για την Άιντραχτ

30-11-23 22:07

9' Μεγάλη ευκαιρία για την Άιντραχτ! Μετά από μπαλιά του Λάρσον ο Μαρμούς θα βρεθεί σε εξαιρετικό σημείο, όμως το σουτ του θα περάσει άουτ!

30-11-23 22:03

6' Σουτ από τον Λάρσον θα περάσει άουτ!

Κεφαλιά από τον Σαμάτα, αλλά η μπάλα θα περάσει άουτ!

30-11-23 22:02

1' Λάθος στην άμυνα της Άιντραχτ και κόρνερ για τον ΠΑΟΚ!

30-11-23 21:58

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

30-11-23 21:51

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

30-11-23 21:50

Στον άλλο αγώνα του ομίλου που ολοκληρώθηκε Ελσίνκι και Αμπερντίν ήρθαν ισόπαλες με 2-2.

30-11-23 21:30

Διαιτητής του αγώνα θα είναι ο Πολωνός Νταμιάν Σιλβέστρζακ. Βοηθοί του 31χρονου ρέφερι θα είναι οι συμπατριώτες του Μπάρτοζ Χέινινγκ - Άνταμ Καράσεβιτς και τέταρτος ο Πάβελ Μάλετς. Στο VAR θα βρίσκεται ο Πολωνός Μπάρτοζ Φρανκόφσκι με AVAR τον συμπατριώτη του, Κριστόφ Γιάκουμπικ.

30-11-23 21:29

ΠΑΟΚ: Κοτάρσκι, Βιεϊρίνια, Κεντζιόρα, Κουλιεράκης, Ράφα Σοάρες, Μεϊτέ, Οζντόεφ, Ζίβκοβιτς, Τάισον, Μουργκ, Σαμάτα.

30-11-23 21:03

Άιντραχτ Φρανκφούρτης: Τραπ, Τούτα, Σμόλτσιτς, Πάτσο, Εμπιμπέ, Λάρσον, Σκίρι, Ενκουνκού, Γκέτσε, Τσαϊμπί, Μαρμούς.

30-11-23 21:00

30-11-23 20:59

Να υπενθυμίσουμε εδώ ότι ο Δικέφαλος του Βορρά έχει ήδη πάρει την πρόκριση στην επόμενη φάση της διοργάνωσης και αν δεν ηττηθεί από τη γερμανική ομάδα αποκτά μεγάλο πλεονέκτημα για την πρώτη θέση που θα τον στείλει κατευθείαν στη φάση των "16".

30-11-23 20:58

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00 στη Γερμανία και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 6HD.

30-11-23 20:49

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση της Άιντραχτ Φρανκφούρτης με τον ΠΑΟΚ για την 5η αγωνιστική των ομίλων του Conference League.