Τέλος της αναμέτρησης, εντυπωσιασκό πέρασμα του ΠΑΟΚ από την Τρίπολη με 1-4!

17-12-23 19:24

Γκολ ο ΠΑΟΚ και 1-4 με τον Ντεσπόντοφ, μετά από ωραία ασίστ του νεαρού Τζίμα!

17-12-23 19:22

89' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Βγαίνει ο Σαμάτα, στη θέση του ο νεαρός Στέφανος Τζίμας

17-12-23 19:19

86' Κίτρινη κάρτα στον Σβαμπ

17-12-23 19:18

81' Στη θέση του Κωνσταντέλια ο Μπράντον Τόμας.

17-12-23 19:12

17-12-23 19:09

77' Μάντζης, Σίτο, Βαλιέντε μέσα, έξω οι Μουνάφο, Ζουγλής και Μιριτέλο.

17-12-23 19:08

17-12-23 19:04

73' Σάστρε και Μεϊτέ μέσα για τον ΠΑΟΚ, έξω ο Ντεσπόντοφ και ο Βιεϊρίνια.

69' Γκολ ο ΠΑΟΚ και 1-3! Τραγικό γύρισμα του Άλβαρες προς τα πίσω, ο Σαμάτα πάει να τσιμπήσει, διώχνει προσωρινά ο Παπαδόπουλος, αλλά ο Μουργκ παίρνει την μπάλα, μπαίνει στην περιοχή και χωρίς τρερματοφύλακα... καθαρίζει το παιχνίδι

17-12-23 19:01

67' Τεράστια ευκαιρία για Αστέρα! Μετά από γύρισμα του Καλτσά και κακή απομάκρυνση των παικτών του ΠΑΟΚ, η μπάλα στρώνεται στον Άλβαρες ο οποίος πιάνει οβίδα στην κίνηση με το δεξί, κακό του πόδι, που περνά λίγο άουτ.

17-12-23 18:58

66' Ακυρώθηκε γκολ του Σαμάτα σωστά ως οφσάιντ

63' Γκολ για τον Αστέρα και 1-2! Μετά από κόρνερ, ο Κοτάρσκι κάνει τραγικό λάθος και χάνει την μπάλα μέσα από τα χέρια του, με τον προωθημένο Τζουκάνοβιτς να σκοράρει και να μειώνει σε 2-1!

62' Κεφαλιά ο Μιριτέλο, η μπάλα πάνω από την εστία του Κοτάρσκι.

17-12-23 18:57

17-12-23 18:54

Όλα ξεκίνησαν από το κλέψιμο του Κωνσταντέλια για το 2-0!

Φοβερό γύρισμα του Σαμάτα, ο Ντεσπόντοφ βρίσκει την μπάλα για το 2-0!

17-12-23 18:53

60' ΓΚΟΟΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

17-12-23 18:48

58' Κίτρινη στον Αλάγκμπε για φάουλ στον Κωνσταντέλια.

54' Κόρνερ για τον Αστέρα.

17-12-23 18:47

Επιστρέφει ο νεαρός άσος του ΠΑΟΚ.

17-12-23 18:45

52' Πεσμένος ο Κουλιεράκης, νέα διακοπή στον αγώνα.

50' Ενοχλήσεις νιώθει ο Καλτσάς.

17-12-23 18:43

Φοβερή πάσα του Σβαμπ.

17-12-23 18:40

48' Ο Ντεσπόντοφ έχασε μεγάλη ευκαιρία, με τον Παπαδόπουλο να απαντά!

17-12-23 18:10

44' Διαμαρτυρήθηκε για πέναλτι ο Οζντόεφ.

17-12-23 18:07

38' Ο Σαμάτα σκόραρε, αλλά υπάρχει οφσάιντ.

17-12-23 18:06

Σάστισαν οι παίκτες του Αστέρα.

Ο Αυστριακός ανοίγει το σκορ!

1-0 ο ΠΑΟΚ!

17-12-23 18:03

34' ΓΚΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ με τον Μουργκ!

17-12-23 18:02

17-12-23 17:59

30' Εκτέλεση του Μουργκ, πολύ έξω.

17-12-23 17:58

27' Μπαρτόλο αναγκαστικά έξω, μέσα Γκος.

17-12-23 17:57

26' Ενοχλήσεις για τον Μπαρτόλο.

Σουτ του Ζουγλή, το έβγαλε ο Μουργκ πάνω στη γραμμή!

17-12-23 17:54

24' Μεγάλη φάση για τον Αστέρα Τρίπολης στην αντεπίθεση!

17-12-23 17:53

22' Μπάμπα σουτάρει, μα δε βρίσκει εστία.

17-12-23 17:52

21' Σέντρα Ντεσπόντοφ, κεφαλιά Κουλιεράκη και φοβερή επέμβαση Παπαδόπουλου!

17-12-23 17:49

21' Κόρνερ για ΠΑΟΚ ξανά.

17-12-23 17:48

Ο Δικέφαλος αυξάνει την πίεσή του και θέλει να βρει το γκολ, όμως δεν έχει κατορθώσει να ανοίξει την άμυνα.

17-12-23 17:45

16' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

17-12-23 17:42

13' Μακρινό σουτ του Σβαμπ, απέκρουσε άνετα ο Παπαδόπουλος.

17-12-23 17:40

10' Ο ΠΑΟΚ πάτησε περιοχή, όμως ο Κίριλ Ντεσπόντοφ δεν έκανε πάσα προς το τέρμα.

17-12-23 17:38

Τυχερός ο ΠΑΟΚ, που κρατάει το μηδέν πίσω.

Δοκάρι το σουτ εξ επαφής από τον Αλάγκμπε και μένει το 0-0!

17-12-23 17:37

6' ΑΔΙΑΝΟΗΤΗ ευκαιρία του Αστέρα!

Όλα ξεκίνησαν από λάθος του Βιεϊρίνια!

5' Φοβερή επέμβαση Κοτάρσκι από σουτ του Μουνάφο!

17-12-23 17:35

5' Στο έδαφος ο Σαμάτα, σηκώθηκε αμέσως.

17-12-23 17:32

Σαφής η πρόθεση του ΠΑΟΚ να ελέγξει το ρυθμό του ματς και να πάρει την κατοχή της μπάλας.

ΣΕΝΤΡΑ!

17-12-23 17:24

Στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες!

17-12-23 17:19

Αρχίζουν να βγαίνουν στο γήπεδο άνθρωποι των δύο ομάδων.

17-12-23 17:17

10 λεπτά έμειναν για τη σέντρα του ματς!

17-12-23 17:13

Ο ΠΑΟΚ χρειάζεται το τρίποντο για να ανέλθει, έστω και για λίγες ώρες, στην κορυφή ενώ ο Αστέρας Τρίπολης θέλει να παραμείνει εντός εξάδας.

17-12-23 17:08

Ούτε ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς είναι διαθέσιμος απόψε για τον Λουτσέσκου.

17-12-23 17:06

Σημαντική απουσία για τον Αστέρα ο Ρεγκίς, για τον ΠΑΟΚ πολλοί παίκτες λείπουν με τον Τάισον να ξεχωρίζει.

Ο Λουτσέσκου βάζει στη δεξιά πλευρά Βιεϊρίνια και Ντεσπόντοφ, ενώ στην κορυφή της επίθεσης δεσπόζει ο Αλί Σαμάτα!

17-12-23 17:05

17-12-23 17:04

17-12-23 16:56

Ας πάμε και στις ενδεκάδες των δύο ομάδων.

17-12-23 16:53

Υπενθυμίζουμε ότι το ματς θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών λόγω της κυβερνητικής απόφασης για δίμηνο κλείσιμο των γηπέδων.

17-12-23 16:50

Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε τον αγώνα μεταξύ Αστέρα Τρίπολης και ΠΑΟΚ για την 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος!