Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

Τέλος στην αναμέτρηση! Ατρόμητος - Παναθηναϊκός 3-2!

17-12-23 22:26

17-12-23 22:25

90+5' Κίτρινη κάρτα στον Τσιντώτα για καθυστερήσεις

17-12-23 22:24

90+4' Αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Ιμερέκοβ στη θέση του Γκονζάλες

17-12-23 22:23

90+3' Γκολ για τον Παναθηναϊκό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι

17-12-23 22:22

90+2' Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό

90' Γίνεται έλεγχος από το VAR για χέρι του Ντε Μποκ μέσα στην περιοχή

17-12-23 22:21

90' Πέντε λεπτά επιπλέον χρόνου στο παιχνίδι

17-12-23 22:20

90' Νέα ευκαιρία για τους Πράσινους με το σουτ του Ιωαννίδη να αποκρούει ο Τσιντώτας, ενώ στη συνέχεια η προσπάθεια του Πέρεθ θα κοντράρει και θα περάσει κόρνερ

17-12-23 22:19

89' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Μαντσίνι να κάνει εντυπωσιακή ενέργεια και να σουτάρει, αλλά την μπάλα να σταματάει στο δοκάρι του Τσιντώτα!

17-12-23 22:18

88' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Κλεϊνχέισλερ στη θέση του Χουάνκαρ

17-12-23 22:17

87' Αλλαγή για τον Ατρόμητο με τον Φριντζόνσον στη θέση του Καμαρά

17-12-23 22:16

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Ισπανός

17-12-23 22:13

85' Στο έδαφος ο Χουάνκαρ που φαίνεται να πονάει πολύ στο γόνατο

17-12-23 22:12

83' Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Κούντε θα περάσει άουτ

17-12-23 22:08

82' Κίτρινη κάρτα στον Βιλένα

17-12-23 22:07

Συνεχίζεται κανονικά το παιχνίδι

Φωνάζουν για πέναλτι σε ανατροπή του Βαγιαννίδη οι Πράσινοι

17-12-23 22:06

76' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, ο Αράο έκανε το γύρισμα, αλλά κανείς δεν βρέθηκε στην πορεία της μπάλας για να την βάλει στα δίχτυα.

17-12-23 22:05

17-12-23 22:00

74' Κίτρινη κάρτα στον Πέρεθ για φάουλ στον Γκονζάλες

17-12-23 21:58

17-12-23 21:55

67' Τριπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τους Αράο, Σπόραρ και Βαγιαννίδη στις θέσεις των Κώτσιρα, Παλάσιος και Γεντβάι

17-12-23 21:54

Οι Περιστεριώτες θα βγουν στην κόντρα, με τον Γκονζάλες να βρίσκει τον Ρόμπάιγ, τον Μπρινιόλι να καθυστερεί και τελικά να μην βγαίνει και τον ποδοσφαιριστή του Ατρομήτου με φοβερό πλασέ να κάνει το 3-1!

17-12-23 21:53

64' Γκολ για τον Ατρόμητο!

17-12-23 21:49

63' Νέα καλή στιγμή για τους Πράσινους! Ο Χουάνκαρ θα κάνει το γύρισμα, αλλά το σουτ του Παλάσιος από καλό σημείο θα περάσει άουτ!

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Ατρομήτου

17-12-23 21:47

58' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

17-12-23 21:46

56' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Κεφαλιά του Παλάσιος μετά από σέντρα του Μαντσίνι θα περάσει άουτ!

17-12-23 21:42

56' Προσπαθούν να πιέσουν οι Πράσινοι

17-12-23 21:41

17-12-23 21:40

Μετά την εκτέλεση φάουλ και σέντρα από τα Αζεβέδο, ο Βέργος θα νικήσει τον Γεντβάι και με κεφαλιά θα κάνει το 2-1!

Γκολ για τον Ατρόμητο!

17-12-23 21:37

49' Φάουλ για τον Ατρόμητο

17-12-23 21:19

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

17-12-23 21:18

Μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Μπρινιόλι θα κάνει λάθος εκτίμηση αφήνοντας την μπάλα, με τον Γκονζάλες να κάνει το 1-1 σε κενή εστία!

17-12-23 21:17

45+1' Γκολ για τον Ατρόμητο!

17-12-23 21:13

45' Ένα επιπλέον λεπτό στο πρώτο ημίχρονο!

17-12-23 21:10

41' Σουτ από τον Παλάσιος μέσα από την περιοχή θα περάσει απελπιστικά εκτός

17-12-23 21:09

38' Γκολ για τον Παναθηναϊκό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ιωαννίδη!

Ο Κεσχρίντα θα ανατρέψει τον Παλάσιος μέσα στην περιοχή με τον διαιτητή να δίνει το πέναλτι!

17-12-23 21:07

37' Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό!

17-12-23 21:03

35' Διπλή μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Κώτσιρας θα βρει κάθετα τον Παλάσιος που θα πλασάρει απέναντι στον Τσιντώτα, όμως ο Έλληνας τερματοφύλακας θα αποκρούσει, ενώ στη συνέχεια το σουτ από τον Βιλένα θα διώξει με το κεφάλι ο Κούντε!

17-12-23 21:01

31' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Μετά από σέντρα από τα δεξιά του Κούντε, ο Βαλέντσια θα πιάσει την καρφωτή κεφαλιά, με τον Μπρινιόλι να αποκρούει εντυπωσιακά!

17-12-23 20:59

29' Κίτρινη κάρτα στον Κούντε για φάουλ στον Παλάσιος

17-12-23 20:49

27' Ο Παναθηναϊκός έχει την συντριπτική κατοχή της μπάλας στο Περιστέρι, όμως χωρίς να μπορεί να δημιουργήσει φάσεις στην εστία του Τσιντώτα

17-12-23 20:48

17-12-23 20:47

16' Νέο κόρνερ για τους Πράσινους

17-12-23 20:46

15' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

17-12-23 20:43

15' Σουτ από τον Ιωαννίδη, με την μπάλα να κοντράρει και τον Τσιντώτα να μπλοκάρει

17-12-23 20:40

10' Πτώση του Παλάσιος μέσα στην περιοχή του Ατρομήτου, συνεχίζεται το παιχνίδι μετά τη χρήση και του VAR

17-12-23 20:39

Μπλόκαρε ο Τσιντώτας

17-12-23 20:38

8' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

17-12-23 20:32

7' Χωρίς κάποια ευκαιρία μέχρι στιγμής ο αγώνας

17-12-23 20:28

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

17-12-23 19:59

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

17-12-23 19:58

17-12-23 19:53

Στον πρώτο γύρο ο Παναθηναϊκός είχε κερδίσει με 5-0 στη Λεωφόρο, ενώ μετά το παιχνίδι αποχώρησε ο Κρις Κόλμαν από τον πάγκο του Ατρομήτου.

17-12-23 19:51

Η ενδεκάδα του Ατρομήτου: Τσιντώτας, Κεσχρίντα, Ασεβέδο, Τζαβέλλας, Ντε Μποκ, Κούντε, Καμαρά, Έντερ, Ρομπάιγ, Βέργο και Βαλένσια.

17-12-23 19:50

Όπως έγινε γνωστό εκτός αποστολής έμεινε τόσο ο Άνταμ Τσέριν, όσο και ο Αϊτόρ λόγω προβλημάτων τραυματισμού σε γάμπα και δικέφαλο αντίστοιχα.

17-12-23 19:49

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Μπρινιόλι, Κώτσιρας, Σένκεφελντ, Γέντβαϊ, Χουάνκαρ, Βιλένα, Πέρεθ, Μπερνάρ, Παλάσιος, Ιωαννίδης και Μαντσίνι.

17-12-23 19:48

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 20:30, στο Περιστέρι και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Novasports Prime.

17-12-23 19:47

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Ατρομήτου με τον Παναθηναϊκό για την 14η αγωνιστική της Super League.