Ολυμπιακός

3:1

ΠΑΣ Γιάννινα

28-01-24 21:17

93' Γκολ για τον Ολυμπιακό! Ο Μασούρας φεύγει στην κόντρα, πολύ έξυπνα κόβει την μπάλα απέναντι και ο αμαρκάριστος Γιόβετιτς με σουτ στην κίνηση στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 3-1

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

28-01-24 21:15

90' Γιόβετιτς αντί Ναβάρο

89' Απειλεί ο ΠΑΣ! Δύο σουτ εντός περιοχής, σταματούν στα σώματα αμυντικών, σουτ του Λιάσου εκτός περιοχής με την μπάλα να φεύγει ψηλά άουτ

28-01-24 21:13

88' Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ωραίο σουτ του Ναβάρο, η μπάλα σταματάει στο δοκάρι και φεύγει παράλληλα με τη γραμμή της εστίας

28-01-24 21:12

87' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ολυμπιακός βρίσκει  χώρο στην αντεπίθεση, ο Ποντένσε κινείται ωραία εντός περιοχής, κάνει και το σουτ  από κοντά, μπλοκάρει ο ΑΘανασίου

28-01-24 21:05

84' Πολύ ανοιχτό το παιχνίδι. Ο ΠΑΣ βρίσκει συνέχεια ανοιχτούς χώρους και προσπαθεί να απειλήσει

28-01-24 21:04

79' Κίτρινη κάρτα στον Καραχάλιο για φάουλ στον Φορτούνη

28-01-24 21:01

77' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ποντένσε κινείται ωραία εντός περιοχής, αλλά αντί να γυρίσει την μπάλα από πλάγια, κάνει ένα πολύ κακό σουτ

28-01-24 21:00

75' Γκολ για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Κόντε ανέλαβε την εκτέλεσε, σημάδεψε στο κέντρο κι έκανε το 2-1

28-01-24 20:59

74' Πέναλτι για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Ο Τούτου έφυγε στην κόντρα μόνος του απέναντι σε 4 παίκτες, ντρίμπλαρε τον Ρέτσο και αυτός τον ανέτρεψε μέσα στην περιοχή

28-01-24 20:55

73' Αλλαγές για τον Ολυμπιακό: Ποντένσε αντί Ζέλσον και Καρβάλιο στη θέση του Έσε

28-01-24 20:52

69' Επικίνδυνα στην περιοχή ο Τούτου, κάνει δυνατό σουτ και ο Ντόη παραχωρεί κόρνερ

Γκολ κανονικό, 2-0!

28-01-24 20:51

65' Γκολ για τον Ολυμπιακό, με ωραίο τελείωμα του Ναβάρο σε τετ α α τετ μετά από ασίστ του Μασούρα. Ο βοηθός έδωσε οφσάιντ, όμως δεν υπάρχει κάτι. Κανονικό γκολ. Περιμένουμε το VAR

28-01-24 20:48

65' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Καλή κίνηση και σουτ του Μάρτινς, μπλοκάρει εύκολα ο Αθανασίου

28-01-24 20:46

Αλλαγή για τον Ολυμπιακό: Τσικίνιο αντί Όρτα

28-01-24 20:43

Ο Ολυμπιακός πετυχαίνει δεύτερο γκολ με τον Μασούρα, μετά από χαμένο τετ α τετ του Μάρτινς, όμως ακυρώνεται για οφσάιντ

28-01-24 20:40

57' Γκολ ο Ολυμπιακός και 1-0! Ο Ντόι με δυνατό σουτ από μακριά βρίσκει δίχτυα και... λυτρώνει τους Πειραιώτες

54' Κίτρινη κάρτα στον Ροσέρο για σκληρό τάκλιν στον Όρτα

28-01-24 20:32

51' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Γύρισμα του Κίνι απ' τα δεξιά, η μπάλα στρώθηκε στον Μασούρα μετά τις κόντρες, με τον διεθνή άσο να κάνει κεφαλιά, να ακολουθεί δεύτερη του Ναβάρο, αλλά δεν ήταν δυνατή από κοντινή απόσταση και ο Αθανασίου μάζεψε.

28-01-24 20:31

Ο ΠΑΣ μπήκε δυνατά και πιέζει για το γκολ!

28-01-24 20:16

Έναρξη στο β' μέρος!

28-01-24 20:12

Τέλος πρώτου ημιχρόνου χωρίς καθυστερήσεις

28-01-24 20:10

40' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης εκτελεί το κόρνερ, ο Ντόη παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα φεύγει άουτ

28-01-24 20:01

39' Απειλεί ο ΠΑΣ! Ωραίο σουτ του Σόρια λίγο έξω από την περιοχή, με τον Πασχαλάκη να παραχωρεί κόρνερ.

28-01-24 19:56

30' Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Μετά από κλέψιμο του Έσε και γύρισμα του Μασούρα εντός περιοχής στον Φορτούνη, ο αρχηγός των Πειραιωτών σουτάρει άουτ από εξαιρετική θέση

28-01-24 19:52

25' Πιέζει ο Ολυμπιακός, αλλά δεν μπορεί να περάσει την μπάλα στην περιοχή και το πιο σημαντικό, δεν έχει επιθετικό!

28-01-24 19:50

21' Κίτρινη τάκλιν στον Ντόη, για φάουλ έξω από την περιοχή του Ολυμπιακού. Τελείως λάθος το τάκλιν, βρήκε μόνο πόδια...

19' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης με φάουλ βρίσκει εντός περιοχής μόνο του τον Μασούρα, αλλά αυτός σουτάρει πάνω από την εστία

28-01-24 19:43

18' Κίτρινη στον Ριένστρα για φάουλ στον Ντόη

28-01-24 19:41

12' Απειλεί ο ΠΑΣ! Ο Τζίμας δύο φορές με την μπάλα μέσα στην περιοχή, τον πρόλαβε η ερυθρόλευκη άμυνα

28-01-24 19:39

10' Κίτρινη κάρτα στον Σόρια για επικίνδυνο τάκλιν από πίσω στον Ορτέγκα!

28-01-24 19:34

10' Έχει μπει δυνατά ο Ολυμπιακός

28-01-24 19:30

2' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης μοίρασε κάθετα για τον Μασούρα, ο οποίος μπήκε στην περιοχή και σούταρε άστοχα.