0:1

Ολυμπιακός

22-02-24 23:52

Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

Οι Ερυθρόλευκοι με τη δεύτερη νίκη τους προκρίνονται στη φάση των 16 του Conference League!

22-02-24 23:51

Τέλος της αναμέτρησης! Φερεντσβάρος - Ολυμπιακός 0-1!

22-02-24 23:49

90+4' Μακρινό σουτ του Μασούρα θα περάσει άουτ

22-02-24 23:48

90+1' Ευκαιρία για την Φερεντσβάρος, ο Ορτέγα μπλόκαρε πριν εκτελέσει ο αντίπαλος επιθετικός!

90' Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου στον αγώνα

22-02-24 23:46

90' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό με τον Καρβάλιο στη θέση του Τσικίνιο

Κεφαλιά από τον Μαέ θα περάσει άουτ

22-02-24 23:44

89' Φάουλ για τη Φερεντσβάρος σε πλάγια θέση

22-02-24 23:43

87' Κίτρινη κάρτα για τον Αμπού Φανί

22-02-24 23:41

85' Αλλαγή για τη Φερεντσβάρος με τον Κατόνα στη θέση του Μαρκίνιος

22-02-24 23:36

84' Μεγάλη στιγμή για τον Ολυμπιακό! Σουτ από πλάγια θέση από τον Γιόβετιτς και απόκρουση σε κόρνερ από τον Ντιμπούζ!

22-02-24 23:31

79' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό με τον Γιόβετιτς αντί του Ελ Κααμπί

22-02-24 23:28

74' Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό με Μασούρα, Ιμπόρα αντί των Φορτούνη, Όρτα

71' Σουτ από τον Όρτα θα περάσει άουτ

22-02-24 23:26

71' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

69' Σουτ του Μακρένσκις θα περάσει άουτ

22-02-24 23:24

69' Απίστευτη στιγμή με τον Ποντένσε να κάνει σέντρα σουτ με ραμπόνα και τον Ντιμπούζ να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ!

67' Διπλή αλλαγή για τη Φερντσβάρος με τους Ραμίρες, Ροντάνε στις θέσεις των Τσίβιτς και Ζακαρίασεν

22-02-24 23:22

66' Ψαλιδάκι του Ελ Κααμπί με την μπάλα, όμως να κοντράρει και τον Ντιμπούζ να μπλοκάρει.

22-02-24 23:16

64' Κεφαλιά του Μαέ, η μπάλα άουτ.

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Ολυμπιακού

22-02-24 23:11

59' Κόρνερ για τη Φερεντσβάρος

Επιθετικό φάουλ για χέρι του Φορτούνη

22-02-24 23:10

54' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

22-02-24 23:05

53' Σουτ από τον Φορτούνη θα μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Ντιμπούζ

22-02-24 23:04

22-02-24 23:03

46' Διπλή αλλαγή για τη Φερεντσβάρος! Κόντρο και Ουίνγκο εκτός και στις θέσεις τους Πέσιτς και Μακρένσκις

22-02-24 22:47

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

22-02-24 22:46

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Φερεντσβάρος - Ολυμπιακός 0-1

22-02-24 22:45

45' Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

22-02-24 22:43

45' Γκολ για τον Ολυμπιακό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ελ Κααμπί!

Πέναλτι για τον Ολυμπιακό για χέρι του Μάε

22-02-24 22:40

43΄Φωνές του Ολυμπιακού για πέναλτι με χέρι! Γίνεται έλεγχος από το VAR

22-02-24 22:39

39' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό με τον Ποντένσε από κοντά να σουτάρει πολύ ψηλά, μετά από κλέψιμο!

22-02-24 22:37

38' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Φανταστική κάθετη του Όρτα στον Φοροτούνη, με τον Έλληνα επιθετικό βγαίνει απέναντι από τον Ντιμπούζ αλλά να πλασάρει άουτ!

22-02-24 22:34

22-02-24 22:30

34' Σουτ από τον Ζακαρίασεν θα περάσει άουτ

22-02-24 22:29

30' Καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό, με κεφαλιά του Ελ Κααμπί μετά από σέντρα του Φορτούνη, αλλά την μπάλα να περνάει άουτ

22-02-24 22:28

29' Συνεχίζεται ο αγώνας

22-02-24 22:25

28' Διακοπή στον αγώνα με τον Ποντένσε να δείχνει να έχει χτυπήσει

26' Κεφαλιά του Ρέτσου θα μπλοκάρει ο Ντιμπούζ

22-02-24 22:19

25' Νέο κόρνερ για τους Πειραιώτες

20' Σουτ του Όρτα θα περάσει άουτ

22-02-24 22:18

Σουτ από τον Φορτούνη με την μπάλα να κοντράρει και να περνάει πλάγιο

22-02-24 22:17

19' Νέο κόρνερ για τους Ερυθρόλευκους

22-02-24 22:16

Σουτ του Έσε, θα κοντράρει και θα απομακρύνει η άμυνα των γηπεδούχων

22-02-24 22:15

16' Νέο κόρνερ για τον Ολυμπιακό

22-02-24 22:14

Κεφαλιά του Ρέτσου, θα μπλοκάρει ο Ντιμπούζ

22-02-24 22:10

15' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό μετά από σουτ του Όρτα που κόντραρε

22-02-24 22:06

10' Χωρίς τη μεγάλη φάση μέχρι στιγμής ο αγώνας

22-02-24 22:04

6' Έχει την κατοχή της μπάλας τα πρώτα λεπτά η Φερεντσβάρος

22-02-24 22:03

Πέρασε πλάγιο άουτ η εκτέλεση του φάουλ

22-02-24 22:00

3΄Φάουλ για τη Φερεντσβάρος σε καλό σημείο

22-02-24 21:56

1' Ξεκίνησε η αναμέτρηση!

22-02-24 21:14

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

22-02-24 21:13

Να θυμίσουμε πως έχουν ταξιδέψει περίπου 1500 φίλοι της ομάδας στη Βουδαπέστη, ενώ η Φερετσβάρος έχει ανακοινώσει sold out.

22-02-24 21:00

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Πασχαλάκης, Ροντινέι, Ρέτσος, Κάρμο, Ορτέγκα, Έσε, Τσικίνιο, Ορτα, Φορτούνης, Ποντένσε, Ελ Κααμπί.

22-02-24 20:59

Η ενδεκάδα της Φερεντσβάρος: Ντίμπουζ, Γουίνγκο, Σισέ, Μαέ, Τσίβιτς, Ζακάριασεν, Φανί, Μάιγκα, Μαρκίνιος, Βάργκα, Κόδρο.

22-02-24 19:37

Να υπενθυμίσουμε ότι οι Ερυθρόλευκοι στο πρώτο παιχνίδι στο Φάληρο είχαν επικρατήσει της ουγγρικής ομάδας με 1-0, κάτι που σημαίνει ότι με νίκη ή ισοπαλία απόψε προκρίνονται στην επόμενη φάση. Αν ηττηθούν με ένα γκολ, με οποιοδήποτε σκορ, ο αγώνας θα πάει στην παράταση, ενώ για να αποκλειστούν θα πρέπει να χάσουν με πάνω από δύο τέρματα.

22-02-24 19:36

O αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 22:00, στη Βουδαπέστη, και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sportd 2HD.

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης, ρεβάνς, της Φερεντσβάρος με τον Ολυμπιακό για την φάση των play off του φετινού Conference League.