ΠΑΟΚ

25-02-24 18:56

Από εμάς, καλό σας βράδυ!

25-02-24 18:55

Ο ΠΑΟΚ βρέθηκε να χάνει έως το 72' από γκολάρα του Χατζηθεοδωρίδη, αλλά πέτυχε ανατροπή... εξπρές με Σάστρε και Ζίβκοβιτς, προτού ο Κωνσταντέλιας διαμορφώσει το τελικό 3-1

25-02-24 18:54

Τέλος αγώνα! Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ 1-3

25-02-24 18:51

90' Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

25-02-24 18:50

Ο Οζντόεφ σέντραρε από αριστερά, ο Ζίβκοβιτς κοντρόλαρε στο δεύτερο δοκάρι και πέρασε πάσα στον Κωνσταντέλια, ο οποίος πλάσαρε το με το δεξί από διαγώνια θέση και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα

25-02-24 18:48

90' ΓΚΟΛ! 3-1 ο ΠΑΟΚ με σκόρερ τον Κωνσταντέλια!

25-02-24 18:45

87' Πεσμένος στο χορτάρι ο Σάστρε λόγω χτυπήματος στα πλευρά

85' Σουτ του Κωνσταντέλια, κόντραρε στον Στάγιτς η μπάλα

25-02-24 18:42

25-02-24 18:40

81' Τρεις αλλαγές για τον Παναιτωλικός: Πέρες, Λομόνακο και Μαυρίας αντί των Πέδρο, Τσιγγάρα και Λιάβα

81' Ο ΠΑΟΚ κλείνει τις αλλαγές του: Ο Σβαμπ στη θέση του Ντεσπόντοφ

25-02-24 18:39

80' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό: Κεφαλιά του Τορεχόν, η μπάλα σκάει στο έδαφος και δυσκολεύει τον Ζίβκοβιτς, ο οποίος καταφέρνει να αποκρούσει με υπερένταση

25-02-24 18:35

74' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Ο Ότο στη θέση του Σοάρες

25-02-24 18:34

25-02-24 18:33

Ο Ζίβκοβιτς βρέθηκε με χώρο έξω από τη μεγάλη περιοχή του Παναιτωλικού και νίκησε με υπέροχο αριστερό σουτ τον Καπίνο, υπογράφοντας μία ασύλληπτη ανατροπή για τον ΠΑΟΚ!

73' Απίστευτα πράγματα! 2-1 ο ΠΑΟΚ με γκολάρα του Ζίβκοβιτς!

25-02-24 18:31

Ο Κωνσταντέλιας έκανε ωραία κίνηση και άνοιξε την μπάλα στα δεξιά για τον Σάστρε. Αυτός επιχείρησε να γυρίσει παράλληλα, όμως η μπάλα βρήκε στον Τορεχόν, μπέρδεψε τον Καπίνο και κατέληξε στα δίχτυα!

25-02-24 18:30

72' ΓΚΟΛ! 1-1 ο ΠΑΟΚ!

25-02-24 18:28

Συμπληρώθηκαν 70 λεπτά αγώνα στο Αγρίνιο, με τα χρονικά περιθώρια να στερεύουν για τον ΠΑΟΚ

25-02-24 18:24

68' Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό: Μπαίνουν Φρεντ Ντουάρτε και Ντίας, εκτός οι Χατζηθεοδωρίδης και Σενγκέλια

25-02-24 18:22

63' Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Αντρίγια Ζίβκοβιτς αντί Μουργκ και Οζντόεφ αντί Αντόνιο

25-02-24 18:21

Το γκολ δεν μετράει! Ο VAR διαπίστωσε πως υπάρχει οφσάιντ και το 1-0 για τον Παναιτωλικό παραμένει!

25-02-24 18:20

Η φάση ελέγχεται για πιθανό οφσάιντ του Ντεσπόντοφ!

25-02-24 18:19

Ο Σαμάτα έδωσε στον Ντεσπόντοφ, αυτός έβγαλε ωραία σέντρα με το εξωτερικό στο δεύτερο δοκάρι και ο Κωνσταντέλιας σκόραρε με αριστερό πλασέ στην κίνηση!

25-02-24 18:16

59' ΓΚΟΛ! 1-1 ο ΠΑΟΚ με σκόρερ τον Κωνσταντέλια!

25-02-24 18:14

57' Κίτρινη κάρτα στον Χουάνπι για φάουλ στον Σαμάτα

25-02-24 18:08

54' Ο ΠΑΟΚ έχει πάρει την κατοχή της μπάλας, κλείνοντας τον Παναιτωλικό στα καρέ του

25-02-24 18:07

48' Ευκαιρία για Παναιτωλικό: Ο Χατζηθεοδωρίδης σούταρε με φάλτσα λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή και ο Ζίβκοβιτς απομάκρυνε σε κόρνερ

25-02-24 18:06

47' Πτώση του Πέδρο στην περιοχή του ΠΑΟΚ μετά από μονομαχία με τον Σάστρε. Δεν υπάρχει πέναλτι σύμφωνα με τον διαιτητή

25-02-24 18:05

46' Σέντρα του Τορεχόν, η μπάλα έφτασε στον Σενγκέλια, ο οποίος δεν έκανε καλό κοντρόλ στο ύψος του πέναλτι και ανακόπηκε από την άμυνα του ΠΑΟΚ

25-02-24 18:03

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

25-02-24 17:58

Σαμάτα αντί Τζίμα για τον ΠΑΟΚ ενόψει του δεύτερου μέρους!

25-02-24 17:56

Ο ΠΑΟΚ θα ξεκινήσει με αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο: Ο Σαμάτα στη θέση του Τζίμα

25-02-24 17:47

25-02-24 17:42

45+1' Δοκάρι για τον ΠΑΟΚ! Σουτ του Κωνσταντέλια το οποίο δεν κατέληξε σε γκολ.

42' Κεφαλιά του Μεϊτέ, έξω η μπάλα.

25-02-24 17:41

41' Σουτ του Μεϊτέ, κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

25-02-24 17:37

5 λεπτά έμειναν για το φινάλε του 1ου μέρους.

25-02-24 17:35

36' Μεγάλη ευκαιρία για τους γηπεδούχους, με τον Ζοάο Πέδρο να κερδίζει την κεφαλιά όμως η μπάλα έφυγε άουτ.

25-02-24 17:30

35' Σουτάρα του Σενγκέλια, το έβγαλε ο Ζίβκοβιτς. Κόρνερ για τον Παναιτωλικό!

25-02-24 17:29

25-02-24 17:28

Πέρασε ανεκμετάλλευτο.

25-02-24 17:27

28' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

25-02-24 17:24

84-16 η κατοχή στα πρώτα 27 λεπτά του αγώνα.

24' Σουτ του Μεϊτέ, έξω η μπάλα.

25-02-24 17:23

23' Εκτέλεση φάουλ από τον Μουργκ, απέκρουσε ο Τσάβες.

25-02-24 17:19

22' Κίτρινη κάρτα στον Χατζηθεοδωρίδη.

25-02-24 17:16

19' Χτύπημα του Μουργκ, πέρασε έξω η μπάλα και δεν ανησύχησε τον Τσάβες.

25-02-24 17:15

16' Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναιτωλικό.

25-02-24 17:12

15' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

Τρομερή εκτέλεση του Αυστριακού.

25-02-24 17:11

12' Εκτέλεσε απευθείας ο Μουργκ, στο δοκάρι η μπάλα!

25-02-24 17:10

11' Φάουλ υπέρ του ΠΑΟΚ, σε καλό σημείο.

25-02-24 17:06

10' Κεφαλιά του Ντεσπόντοφ, μπλόκαρε άνετα ο Τσάβες.

Νέα δεδομένα στο ματς!

Τι έβαλε ο Χατζηθεοδωρίδης; Ασύλληπτο σουτ εκτός περιοχής.

25-02-24 17:05

5' ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό! 1-0 με γκολάρα του Χατζηθεοδωρίδη.

25-02-24 17:01

5' Απίστευτη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Ηλίας Χατζηθεοδωρίδης συνεργάστηκε με τον Ζοάο Πέδρο όμως ο Έλληνας μπακ αστόχησε σε ψαλιδάκι που επιχείρησε.

25-02-24 17:00

Σέντρα στο ματς!

''Όρκος'' νίκης από τις δύο ομάδες πριν την σέντρα της αναμέτρησης.

25-02-24 16:57

Μπήκαν στο γήπεδο Παναιτωλικός και ΠΑΟΚ.

25-02-24 16:42

Οι παίκτες των δύο ομάδων ετοιμάζονται να βγουν στο γήπεδο για τον αγώνα!

25-02-24 16:40

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ έχει μέσα τον Στέφανο Τζίμα, ο οποίος προτιμήθηκε αντί του Σαμάτα.

25-02-24 16:39

Ο Παναιτωλικός ξεκινάει την αναμέτρηση με τους εξής 11: Τσάβες, Μλάντεν, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδη, Τορεχόν, Σενγκέλια, Τσιγγάρα, Πέδρο, Μαλή, Στάγιτς και Λιάβα.

Ας δούμε και τις ενδεκάδες των δύο ομάδων για το κρίσιμο ματς.

25-02-24 16:18

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 17:00, στο Αγρίνιο και θα μεταδοθεί από το Cosmote Sports 1HD.

25-02-24 16:17

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναιτωλικού με τον ΠΑΟΚ για την 24η αγωνιστική της φετινής Super League.