Κηφισιά

25-02-24 22:01

Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας τον αγώνα! Καλό σας βράδυ!

25-02-24 22:00

Οι Πράσινοι για δεύτερο σερί παιχνίδι εντός έδρας δεν καταφέρνουν να πάρουν τη νίκη!

Τέλος στην αναμέτρηση! Παναθηναϊκός - Κηφισιά 1-1

Επιθετικό φάουλ των φιλοξενούμενων

25-02-24 21:59

Σουτ του Μπιφουμά, με την μπάλα να κοντράρει και να περνάει κόρνερ

25-02-24 21:58

90+7' Σουτ του Κλωναρίδη θα διώξει σε κόρνερ ο Λοντίγκιν

Γυριστό του Ιωαννίδη θα περάσει άουτ

25-02-24 21:57

90+6' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

25-02-24 21:56

90+5' Ευκαιρία για την Κηφισιά με κεφαλιά του Κλωναρίδη όμως να περνάει άουτ

25-02-24 21:55

90+4' Κόρνερ για την Κηφισιά

25-02-24 21:54

90+2' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με Αϊτόρ, Βιλένα αντί των Βαγιαννίδη, Μλαντένοβιτς

25-02-24 21:53

90+1' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για την Κηφισιά με τον Μπιφουμα να βγαίνει μόνος του στην κόντρα, αλλά αρχικά ο Λοντίγκιν να αλλάζει την πορεία της μπάλας, που θα χτυπήσει στο δοκάρι και τον Ούγκο να διώχνει σε κόρνερ

90' Επτά λεπτά καθυστερήσεων

25-02-24 21:52

90' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

25-02-24 21:51

90' Κίτρινη κάρτα στον Τετέι

25-02-24 21:50

Απομάκρυναν οι αμυντικοί του Παναθηναϊκού

25-02-24 21:49

88' Κόρνερ για την Κηφισιά

25-02-24 21:48

Αούτ η μπάλα μετά την εκτέλεση κόρνερ των Πράσινων

25-02-24 21:47

85' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με τον Αναγνωστόπουλο να διώχνει σε κόρνερ το πλασέ του Ιωαννίδη σε τετ α τετ!

25-02-24 21:46

Καλή εκτέλεση από τον Μαντσίνι, αλλά θα απομακρύνει ο Τετέι

25-02-24 21:43

84' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε πλάγια θέση

25-02-24 21:41

81' Νέα διακοπή στο παιχνίδι. Στο έδαφος ο Αναγνωστόπουλος για την Κηφισιά.

25-02-24 21:39

Πέρασε από όλους η μπάλα και μπλόκαρε ο Λοντίγκιν

77' Νέο κόρνερ για την Κηφισιά

25-02-24 21:38

76' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με Μαντσίνι, Γερεμέγιεφ αντί των Λημνιού, Μπακασέτα

25-02-24 21:37

76' Νέο καλό σουτ του Μιλίτσεβιτς και τον Λοντίγκιν να διώχνει σε κόρνερ

75' Κίτρινη κάρτα στον Μπακασέτα

25-02-24 21:33

74' Αλλαγή για την Κηφισιά με τον Παρρά στη θέση του τραυματία Μποτία

25-02-24 21:31

71' Κίτρινη κάρτα στον Μποτία για φάουλ στον Ιωαννίδη

25-02-24 21:30

68' Γκολ για την Κηφισιά! Μετά από μακρινό σουτ του Μιλίσεβιτς ο Αράο θα κάνει επαφή με την μπάλα, αλλάζοντας την πορεία της και κάνοντας το 1-1!

25-02-24 21:29

68' Τεράστια επέμβαση του Λοντίγκιν σε εκτέλεση του Μιλίσεβιτς!

25-02-24 21:27

67' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Ούγκο αντί του Πέρεθ

Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για την Κηφισιά

25-02-24 21:26

64' Κόκκινη κάρτα στον Σένκεφελντ για φάουλ πάνω στον Τετέι

25-02-24 21:25

63' Ευκαιρία για την Κηφισιά! Σέντρα του Ματέος Σάντος με τον Τσανάντζια να κάνει το πλασέ στην κίνηση μέσα από την μικρή περιοχή, αλλά τον Λοντίγκιν να μπλοκάρει!

25-02-24 21:24

62' Διπλή αλλαγή για την Κηφισιά με Οζέκοβιτς, Μενέντες εκτός και Τετέι, Μπιφουμά στις θέσεις τους

25-02-24 21:23

Σουτ από τον Μλαντένοβιτς θα περάσει άουτ

61' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

25-02-24 21:22

Ακυρώνεται το γκολ γιατί ο Αργεντίνος ήταν εκτεθειμένος! Παραμένει το Παναθηναϊκός - Κηφισιά 1-0!

Η φάση ελέγχεται για οφσάιντ

25-02-24 21:21

Ο Λημνιός θα βρει με ωραία κάθετη τον Παλάσιος που με πλασέ θα κάνει το 2-0!

25-02-24 21:17

59' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

25-02-24 21:08

55' Κίτρινη κάρτα στον Λημνιό

25-02-24 21:07

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος!

25-02-24 20:51

46' Αλλαγή για την Κηφισιά με τον Γιόβανσιτς αντί του Πρίτσα

25-02-24 20:50

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Παναθηναϊκός - Κηφισιά 1-0!

25-02-24 20:49

25-02-24 20:45

45+3' Μακρινό σουτ από τον Ματέους Σάντος να περνάει άουτ

25-02-24 20:42

45' Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου

25-02-24 20:41

42' Απευθείας εκτέλεση του Μλαντένοβιτς θα περάσει άουτ

25-02-24 20:39

41' Κίτρινη κάρτα στον Τσανάτζια για φάουλ στον Ιωαννίδη

25-02-24 20:38

Γρήγορη ανάπτυξη για τους Πράσινους με τον Ιωαννίδη να βρίσκει τον Παλάσιος με κάθετη πάσα και τον Αργεντίνο με διαγώνιο σουτ να κάνει το 1-0!

37' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

25-02-24 20:37

Πέρασε άουτ η εκτέλεση

25-02-24 20:35

37' Κόρνερ για τη Κηφισιά

25-02-24 20:34

35' Συνεχίζεται το παιχνίδι

33' Φάουλ του Αναγνωστόυλου στον Παλάσιος στα όρια της περιοχής της Κηφισιάς. Και οι δύο μένουν στο έδαφος από την σφοδρή σύγκρουση κι έχουμε διακοπή.

25-02-24 20:32

Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Κώτσιρας θα βρει με εξαιρετική κάθετη τον Ιωαννίδη, αλλά το πλασέ του τελευταίου θα περάσει πολύ ψηλά!

25-02-24 20:31

32' Επιστρέφει τώρα κουτσαίνοντας και συνεχίζεται το παιχνίδι

25-02-24 20:29

30' Νέα διακοπή στο παιχνίδι, αφού είναι στο έδαφος ο Τσανάντζια.

25-02-24 20:28

25-02-24 20:27

Κόντραρε το σουτ του Βαγιαννίδη, μέσα από την περιοχή και απομάκρυναν οι φιλοξενούμενοι

25-02-24 20:22

27' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

25-02-24 20:21

Απευθείας εκτέλεση από τον Μπακασέτα, αλλά θα μπλοκάρει ο Αναγνωστόπουλος

25-02-24 20:17

21' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε καλό σημείο

16' Αλλαγή για την Κηφισιά με τον Βαφέα αντί του τραυματία Τσάπαν

25-02-24 20:14

15' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με τον Ιωαννίδη να μην προλαβαίνει να τσιμπίσει την μπάλα κάτω από τα πόδια του Αναγνωστόπουλου και τον τερματοφύλακα της Κηφισιάς να διώχνει

25-02-24 20:11

13' Διακοπή στον αγώνα με τον Τσάπαν να είναι στο έδαφος

25-02-24 20:06

25-02-24 20:05

6' Σουτ του Κλωναρίδη θα μπλοκάρει ο Λοντίγκιν

5' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Μακρινό σουτ από τον Λημνιό θα περάσει λίγο άουτ

25-02-24 20:03

4' Νέο κόρνερ για τους Πράσινους

25-02-24 20:02

Απομάκρυναν οι φιλοξενούμενοι

25-02-24 20:01

2' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

25-02-24 19:58

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

25-02-24 19:39

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

Ο Κώστας Μπράτσος από την άλλη δεν μπορούσε να υπολογίζει στους τιμωρημένους Γκόμπελιτς, Σολόα και Σπίνο, τους ανέτοιμους Σναϊντερλάν και Παπασάββα ενώ εκτός έμειναν και οι Κρίστινσον, Ίλιεφ, Αντούνες και Αντερέγκεν για διάφορους λόγους.

25-02-24 19:29

Ο Φατίχ Τερίμ δεν είχε στην διάθεσή του για το σημερινό παιχνίδι τον τιμωρημένο Μπερνάρντ και τους τραυματίες Τζούρισιτς, Χουάνκαρ, Βέρμπιτς, Τσέριν, Γεντβάι Σπόραρ, Πάλμερ-Μπράουν και Μάγκνουσον.

25-02-24 19:28

25-02-24 19:25

Στο παιχνίδι του πρώτου γύρου οι Πράσινοι είχαν επικρατήσει, εκτός έδρας, με 0-1 με γκολ του Μαντσίνι

Η ενδεκάδα της Κηφισιάς: Αναγνωστόπουλος, Μποτία, Τεϊσέιρα, Μιλίτσεβιτς, Τσάπαν, Τσανάντιγια, Πρίτσας, Μενέντες, Κλωναρίδης, Οζέγκοβιτς, Ματέους Σάντος.

25-02-24 19:02

H ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Λοντίγκιν, Σένκεφελντ, Αράο, Βαγιαννίδης, Μλαντένοβιτς, Ρούμπεν, Κώτσιρας, Μπακασέτας, Παλάσιος, Λημνιός, Ιωαννίδης.

25-02-24 19:01

O αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 20:00, στη Λεωφόρο και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 1HD.

25-02-24 19:00

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Παναθηναϊκού με την Κηφισιά για την 24η αγωνιστική της φετινής Super League.